صفحه 11 از 52 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 514

موضوع: تحصیل در لوکزامبورگ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لوکزامبورگ

سلام.کسی اطلاع دارد کی پذیرش دانشجو دارند؟ میخواستم برای مستر ریاضی اپلای کنم ولی بسته است.!

من ای میل زدم جواب دادن :

Hello,

You must send everything by post mail. Email and fax are refused.

Pay attention that the delay of the enrollment in Bachelor/Master degree for the Non-European students is exceeded. The recruitment of the Non-European students takes place only for the winter semester.

The period of enrolment will be posted on our website in the beginning of the year 2012.
    Don’t hesitate to contact us if you have more questions.

Best Regards,

یعنی باید تا ژانوینه که میاد روی سایت صبر کنم بعد تازه مدارکم رو پست کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alipersia نمایش پست ها
    اونو می دونم اخه نوشته اگه کشوری توش نیست مدارکشو بفرستید بررسی می کنیم. شما فرستادی ؟
    سوال دیگم اینه که واسه کشورهای دیگه اعتبارش چه طوره ؟
    خیر من برا این کار اقدام نکردم، چون راستش برام مهم نبود. در مورد کشورهای دیگه به عنوان یه دانشگاه سطح بالا و معروف نباید بهش نگاه کنید، ولی اینکه برای پژوهش خیلی سرمایه گذاری میکنن باعث میشه که اگه خودتون بخواید بتونید سابقه تحصیلی خیلی خوبی برا خودتون به وجود بیارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Greatone نمایش پست ها
    من ای میل زدم جواب دادن :

Hello,

You must send everything by post mail. Email and fax are refused.

Pay attention that the delay of the enrollment in Bachelor/Master degree for the Non-European students is exceeded. The recruitment of the Non-European students takes place only for the winter semester.

The period of enrolment will be posted on our website in the beginning of the year 2012.
    Don’t hesitate to contact us if you have more questions.

Best Regards,

یعنی باید تا ژانوینه که میاد روی سایت صبر کنم بعد تازه مدارکم رو پست کنم؟

همون طور که تو نامه نوشته فقط سمستر اول پذیرش دارن(سمستر زمستون برای اینا یعنی اول ) و اونم برا امسال دیگه تمام شده و ددلاین های جدید هم سال دیگه مشخص میشه.

کسی میدونه مدرک زبان مورد نیاز در مقطع لیسانس چی هست؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

- سه قطب اصلی سرمایه گزاری دانشگاه (که حتی در بروشورهای دانشگاه هم رو این نکته تاکید میشه ) اینهاست : امنیت اطلاعات ، اقتصاد ، و بیولوژی
    منظور از امنیت اطلاعات چیه؟ IT محسوب میشه؟ من هر چی تو سایت دانشگاه نگاه می کنم امنیت اطلاعات رو جز رشته های مستر نمی بینم؟ همون Master in Information and Computer Sciences هست؟
    میشه در مورد رشته خودتون (فکر کنم Computer Sciences بود) بیشتر توضیح بدید. فکر می کنید با مستر تو این دانشگاه میشه برای دانشگاه های بهتر اقدام کرد؟از این رشته راضی هستید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    منظور از امنیت اطلاعات چیه؟ IT محسوب میشه؟ من هر چی تو سایت دانشگاه نگاه می کنم امنیت اطلاعات رو جز رشته های مستر نمی بینم؟ همون Master in Information and Computer Sciences هست؟
    میشه در مورد رشته خودتون (فکر کنم Computer Sciences بود) بیشتر توضیح بدید. فکر می کنید با مستر تو این دانشگاه میشه برای دانشگاه های بهتر اقدام کرد؟از این رشته راضی هستید؟
    درسته، رشته ای به صورت خاص برای امنیت اطلاعات (یکی از شاخه های آی تی ) وجود نداره. رشته علوم کامیپوتر 6 تا گرایش داره که یکیش information security است. این گرایش قویترین گرایش این رشته تو این دانشگاهه( از نظر سطح علمی اساتیدش ، که جمعی از بهترین های اروپا هستند که اکثرن به صورت پروازی به لوکزامبورگ میان). البته من خودم این گرایش رو انتخاب نکردم و کاملن هم از رشته ام و سطح درسها راضی ام، ولی خوب رضایت شخصی یک نفر دیگه نمیتونه خیلی ملاک باشه.

Junior Member

سلام به تمام دوستان و خسته نباشید می گم خدمت همه شما.

من یک چند وقتی هست که خیلی تحقیق کردم راجع به این کشور ، به نظر خوب می یاد و هرجایی سختی های خودشو داره اگه ادم بخواد توی راحتی درس بخونه همون بهتر توی مملکت خودش بخونه و تمومش کنه بره بعضی ها هم هستند که می خوان بوسیله دانشگاه مهاجرت کنند.

حالا من فقط یه سوال دارم ممنون می شم اگر کسی می دونه جواب من رو بده من به کل لوکزامبورگ ایمیل زدم تا بتونم از یکی جواب بگیرم اما هنوز جوابی به من ندادند.

من ویزای 90 روزه مولتی کاری از لوکزامبورگ دارم که باید برم ترکیه ok‌ کنم برم حالا می خوام ببینم می تونم برم دانشگاه لوکزامبورگ ویزامو عوض کنم و با ادامشو دانشجویی بگیرم
    چون می خوام از این کشور بعنوان سکو استفاده کنم راحت تر برسم کانادا حالا ممنون می شم کسی بتونه به من کمک کنه

ممنون مرتضی

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudtab نمایش پست ها
    درسته، رشته ای به صورت خاص برای امنیت اطلاعات (یکی از شاخه های آی تی ) وجود نداره. رشته علوم کامیپوتر 6 تا گرایش داره که یکیش information security است. این گرایش قویترین گرایش این رشته تو این دانشگاهه( از نظر سطح علمی اساتیدش ، که جمعی از بهترین های اروپا هستند که اکثرن به صورت پروازی به لوکزامبورگ میان). البته من خودم این گرایش رو انتخاب نکردم و کاملن هم از رشته ام و سطح درسها راضی ام، ولی خوب رضایت شخصی یک نفر دیگه نمیتونه خیلی ملاک
    باشه.
    ممنون از توضیحاتتون
    می خواستم ببینم گرایش های دیگه کامپیوتر را می دونید؟
    در ضمن می تونید بفرمایید نام اساتید این رشته رو از کجا میشه بدست آورد؟

و این که اگر اطلاعات بیشتری در مورد این رشته دارید که می تونه به شناخت بیشتر کمک کنه لطفا قرار بدید.(این رشته رو میشناسم می خوام بدونم این رشته تو این دانشگاه وضعیتش چطور هست)

باز هم تشکر می کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها

ممنون از توضیحاتتون
    می خواستم ببینم گرایش های دیگه کامپیوتر را می دونید؟
    در ضمن می تونید بفرمایید نام اساتید این رشته رو از کجا میشه بدست آورد؟

و این که اگر اطلاعات بیشتری در مورد این رشته دارید که می تونه به شناخت بیشتر کمک کنه لطفا قرار بدید.(این رشته رو میشناسم می خوام بدونم این رشته تو این دانشگاه وضعیتش چطور هست)

باز هم تشکر می کنم

اگر تو قسمت مربوط به این رشته توی سایت دانشگاه برید همه اطلاعات مربوطه رو میتونید پیدا کنید ( گرایش ها، شرح واحدها، اسم اساتید) و همچنین با پیدا کردن اسم اساتید درسهایی که مورد نظرتونه میتونید مشخصاتشون رو تو قسمت مربوط به کادر علمی دانشگاه پیدا کنید. هر اطلاعاتی که من بدم به کاملی اطلاعاتی که توی سایت دانشگاه هست نخواهد بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)