صفحه 12 از 52 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 514

موضوع: تحصیل در لوکزامبورگ

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لوکزامبورگ

این صفحه مربوط به کارشناسی ارشد علوم کامپیوتره، با انتخاب از منوی سمت چپ میتونید برنامه و گرایش ها (profiles) رو دقیقتر ببینید:
    http://wwwen.uni.lu/studies/fstc/mas...ces_academique

Junior Member

خوب برای رفتن شما چه شرکت هواپیمایی رو معرفی میکنید یعنی خودتون با چه پروازی رفتید؟
    مدارک رو باید تایید کنیم دیگه درسته ؟ ولی تو امور خارجه مسئولی برای تایید مدارک برای لوکزامبورگ نیست مدارک رو چطوری تایید کنیم اصلا نیازی به تایید هست
    من در رشته علوم کامپیوتر دارم درس میخونم ولی میخوام الان برای لیسانس تو رشته مکاترونیک ادامه تحصیل بدم ایا امکان داره؟
    مدارک مورد نیاز برای سفارت بلژیک چیه و زمان ثبت نام کی خواهد بود چون الان امکان ثبت نام وجود نداره !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط pentaz نمایش پست ها
    خوب برای رفتن شما چه شرکت هواپیمایی رو معرفی میکنید یعنی خودتون با چه پروازی رفتید؟
    مدارک رو باید تایید کنیم دیگه درسته ؟ ولی تو امور خارجه مسئولی برای تایید مدارک برای لوکزامبورگ نیست مدارک رو چطوری تایید کنیم اصلا نیازی به تایید هست
    من در رشته علوم کامپیوتر دارم درس میخونم ولی میخوام الان برای لیسانس تو رشته مکاترونیک ادامه تحصیل بدم ایا امکان داره؟
    مدارک مورد نیاز برای سفارت بلژیک چیه و زمان ثبت نام کی خواهد بود چون الان امکان ثبت نام وجود نداره !!!
    بامزه است ،شما در مرحله انتخاب رشته هستید؟ در مرحله ثبت نام هستید؟ در مرحله سفارت هستید؟ یا در مرحله خرید بلیط؟
    پرواز های کی-ال-ام ، آلیتالیا و اطریش پرواز مستقیم دارن به لوکزامبورگ.
    تایید وزارت علوم برای دانشگاه خاصی صورت نمیگیره و کلی هست.
    در مورد انتخاب رشته شما کمکی نمیتونم بکنم. با دانشگاه تماس بگیرید.
    مدارک سفارت رو بهتره به صورت به روز از خودشون بپرسید چون متغیره.
    زمان ثبت نام امسال تموم شده و باید صبر کنید تا حدود زمستون برای ثبت نام سال دیگه.

در رابطه با پست قبلی، پروازها با یک توقف هست البته.

با سلام خدمت دوستان .
    من یک سوال داشتم ، زمانی که ما از این دانشگاه فارغ التحصیل شدیم مدرکی را که از دانشگاه دریافت می کنیم ، قطعا باید توسط سفارت کشور خودمون تایید بشه بعد هم توسط وزارت علوم اون کشور . حالا که ایران اونجا نمایندگی نداره چه طوری وزرات علوم اون کشور مدرک ما رو تایید می کنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdadd56 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان .
    من یک سوال داشتم ، زمانی که ما از این دانشگاه فارغ التحصیل شدیم مدرکی را که از دانشگاه دریافت می کنیم ، قطعا باید توسط سفارت کشور خودمون تایید بشه بعد هم توسط وزارت علوم اون کشور . حالا که ایران اونجا نمایندگی نداره چه طوری وزرات علوم اون کشور مدرک ما رو تایید می کنه ؟
    شاید اطلاعات من ناقصه ، ولی تا جاییکه من اطلاع دارم کشوری که مدرک میده دلیلی نداره که بخواد مدرک خودش رو اول کشور ما تایید کنه. مدرک اونا طبیعتن مورد قبول خودشون هست بدون هیچ شرطی!

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudtab نمایش پست ها
    شاید اطلاعات من ناقصه ، ولی تا جاییکه من اطلاع دارم کشوری که مدرک میده دلیلی نداره که بخواد مدرک خودش رو اول کشور ما تایید کنه. مدرک اونا طبیعتن مورد قبول خودشون هست بدون هیچ شرطی!
    تمام دنیا اینطوری مدرک میدن . چرا ؟ چون ما دانشجو بین الملل هستیم . اگر قرار باشد ما این مدرک را در خارج از کشور استفاده کنیم ( لوکزامبورگ ) باید حتما تاییده داشته باشیم . اگر اینطوری نبود زمانی که شما برای هر دانشگاهی در خارج از کشور ( از داخل ایران ) اقدام کنی از شما تاییده وزارت امور خارجه رو نمی خواستند همچنین تاییده سفارت اون کشور همین طوری مدرک رو می فرستادی بعد می رفتی خارج . ولی به نظر من حداقل اگر کسی بخواد بره جایی درس بخونه ، بره یک کشوری که ایران در آنجا سفارت داشته باشه . ( نظر شخصی خودمه )
    و در آخر هم از آقای masoudtab تشکر می کنم .

منظورم از خارج کشور ( لوکزامبورگ ) این بود که ارائه مدرک خارج از کشور لوکزامبورگ

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdadd56 نمایش پست ها
    تمام دنیا اینطوری مدرک میدن . چرا ؟ چون ما دانشجو بین الملل هستیم . اگر قرار باشد ما این مدرک را در خارج از کشور استفاده کنیم ( لوکزامبورگ ) باید حتما تاییده داشته باشیم . اگر اینطوری نبود زمانی که شما برای هر دانشگاهی در خارج از کشور ( از داخل ایران ) اقدام کنی از شما تاییده وزارت امور خارجه رو نمی خواستند همچنین تاییده سفارت اون کشور همین طوری مدرک رو می فرستادی بعد می رفتی خارج . ولی به نظر من حداقل اگر کسی بخواد بره جایی درس بخونه ، بره یک کشوری که ایران در آنجا سفارت داشته باشه . ( نظر شخصی خودمه )
    و در آخر هم از آقای masoudtab تشکر می کنم .
    سفارت ایران در بروکسل مسئول رسیدگی به امور لوگزامبورگ می باشد. نیازی نیست حتما در هر کشوری سفارت ایران وجود داشته باشد

یه لیست از هزینه ها میزارم ( تا اونجا که تحقیق کردم) لطفا دوستانی که اونجاهستن صحتش رو تایید کنند:

هزینه دانشگاه ترمی:200یورو
    هزینه ی خانه ترمی 2000 یورو (برای یک نفر)+تمام مخارج از قبیل اب و برق و ...
    هزینه ی زندگی : ماهی حداقل 400 و حدااکثر 1000 یورو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)