صفحه 17 از 52 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 514

موضوع: تحصیل در لوکزامبورگ

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لوکزامبورگ

نقل قول نوشته اصلی توسط nymeria نمایش پست ها
    سلام به همگي.آقاي مسعود از اطلاعاتتون ، كمكي كه به همه ميكنيد و از همه مهمتر صبوريتون سپاسگذارم . من چند تا سوال دارم كه در اين 4 صفحه نديدمشون :1) ميشه همزمان براي مستر 2 رشته (رياضي و علوم كامپيوتر) در دانشگاه لوكزامبرگ اقدام كرد ؟ ليسانس من رياضي محض است.2)منIELTS نمره 6.5 دارم . باز هم "بايد" در كلاس تقويتي زبان كه گفتين در ترم اول ارائه ميشه شركت كنم ؟3)فرموديد كه مدام دانشگاه موقعيت كار رو براي دانشجويان e-mail ميكنه ، اين مشاغل به زبان انگليسي هم هستند؟ كلا در ماه چقدر از هزينه رو پوشش ميدهند ؟4)غذاي دانشجويي هر وعده در سايت دانشگاه نوشته 5 يورو ، اين غذا شامل چه چيزهايي هست؟! ( در فيلمها زياد ديدم كه در سيني دانشجويان استيك ، پوره سيب زميني، ميوه ، ژله ، نوشابه و ... ! در هر وعده موجود است. اگر اينطور باشه كه يك ناهار 5 يورويي 2 روز آدمو سير ميكنه !)پيشاپيش ممنون از راهنماييتون .
    سلام،
    1- فکر نمیکنم برای اپلای کردن در دو رشته همزمان مشکلی وجود داشته باشه، ولی اگه قبول بشین هر دوتا رو مطمئن نیستم که بشه تو هر دوتا با هم ادامه تحصیل بدین.
    2- کلاسی که گفتم یکی از واحدهای ترم اوله و اجباریه برای همه، ولی اگه زبان بلد باشید هیچ باری نداره و بیشتر تفریحه تا کلاس . غیر از اون یه سری کلاسهای تقویتی زبان هست برای کسایی که زبانشون خوب نیست که ترمی 25 یوروه که دانشگاه میذاره و اجباری نیست و طبیعتن فقط اگه خودتون دلتون بخواد ثبت نام میکنید.
    3- موقعیت های کاری که دانشگاه میل میزنه ممکنه به هر زبانی باشه و زمانش هم ممکنه از خیلی کوتاه مدت تا پوشش کامل 10 ساعت در هفته (حداکثر مدت مجاز) باشه. ولی راه موثرتر و بهتر برای کار کردن اینه که با استادها تماس بگیرید و علاقه و تواناییهاتون رو بگید و بخواید که موقعیت های کاری رو تو گروهاشون بهتون معرفی کنن. اینطوری احتمالن میتونید کار دانشجویی توی دانشگاه پیدا کنید که خیلی مفیدتره، هم از نظر ارتباط با موضوع تحصیلتون و هم از نظر رزومه. با 10 ساعت کار در هفته حدود 450 تا500 یورو در ماه درآمد خواهید داشت.(ولی به نظر من بهتره روی کار از ترم دوم حساب کنید نه از ترم اول)
    4- غذایی که سلف دانشگاه میده به این صورته که میتونید یکی از این سه حالت رو داشته باشید : 1- غذای اصلی (معمولن سه تا انتخاب دارید در هر روز) 2- غذای اصلی به همراه دسر یا سالاد بار 3- غذای اصلی به همراه دسر و سالاد بار. در حالت اول غذا براتون 3.2 یورو در میاد، در حالت دوم 3.8 یورو و در حالت سوم 4.3 یورو. من شخصن یک غذای اصلی برام کاملن کافیه. اگه خیلی گشنه باشم حداکثر حالت دوم رو انتخاب میکنم.

اگر کسی در مورد ویزای لوگزامبورگ اطلاعاتی داره لطفا در میون بزاره
    مثلا :
    ایا فقط از سفارت بلژیک میشه اقدام کرد؟
    افیسر های لوگزامبورگ با مثلا بلژیک فرق میکنن؟
    اطلاعات در مورد ویزا خیلی کمه

سلام.برای مهندسی عمران یا مدیریت پروژه، این دانشگاه کرسی به انگلیسی داره؟(برای ارشد)

Member perestizh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام آقا مسعود
    آیا خوابگاه دانشجویی میدن؟ هزینه اش چطور است؟
    هزینه زندگی عادی در یک ماه چقدر است؟
    هزینه هر ترم و کلاس زبان برای ترم اول چقدر است؟
    اعتبار دانشگاه در اروپا چقدر است؟
    ممنون
    آینده جهان از آن روباتیک است

شمالی وچه

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

دوستان وضعیت ویزای توریستی چجوریه؟ میشه حضورا رفت تا اونجا برای اپلای اقدام کرد؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_r نمایش پست ها
    سلام.برای مهندسی عمران یا مدیریت پروژه، این دانشگاه کرسی به انگلیسی داره؟(برای ارشد)
    خیر
    کلا مهندسی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط perestizh نمایش پست ها
    سلام آقا مسعود
    آیا خوابگاه دانشجویی میدن؟ هزینه اش چطور است؟
    هزینه زندگی عادی در یک ماه چقدر است؟
    هزینه هر ترم و کلاس زبان برای ترم اول چقدر است؟
    اعتبار دانشگاه در اروپا چقدر است؟
    ممنون
    تمام این اطلاعات در سایت خود دانشگاه هست + اگر کمی حوصله میکردید در صفحات قبل به تمام سوالاتون پاسخ دادن !
    فقط سوال اخر فکر میکنم بی جواب مونده که باید بگم دانشگاه در سال 2003 تاسیس شده .... دیگه خودتون اعتبارش در اروپا رو حدس بزنید .( با توجه به اینکه معمولا دانشگاه های زیر سی سال سن زیاد معروف نیستن (مخصوصا در اروپا))

نقل قول نوشته اصلی توسط Greatone نمایش پست ها
    اگر کسی در مورد ویزای لوگزامبورگ اطلاعاتی داره لطفا در میون بزاره
    مثلا :
    ایا فقط از سفارت بلژیک میشه اقدام کرد؟
    افیسر های لوگزامبورگ با مثلا بلژیک فرق میکنن؟
    اطلاعات در مورد ویزا خیلی کمه
    فکر میکنم نماینده کشور لوکزامبوگ در کشورهایی که سفارت نداره در درجه اول بلژیک و در درجه دوم هلنده. برای ویزا در حقیقت شما از طریق خود لوکزامبورگ اقدام میکنید و وقتی که مجوزش داده شد مراحل اداریشو سفارت بلژیک انجام میده و البته ویزای کوتاه مدتی که به شما میدن ویزای بلژیکه نه لوکزامبورگ. آفیسرهایی که تو سفارت بلژیک به کار شما رسیدگی میکنن همون آفیسرهای خود بلژیک هستند. اصلن بلژیک اونقدر مراجع در رابطه با لوکزامبورگ نداشت (تا سال ‍‍‍گذشته) که اون موقع خودشون هم خیلی نمیدونستن که مراحلش چیه و من مجبور شدم مراحلی که با نامه از لوکزامبورگ فرستاده بودن رو بهشون نشون بدم. البته تا حالا باید تجربشون بیشتر شده باشه. ویزای توریستی رو اون طور که شنیدم لوکزامبورگ خیلی به سختی میده.

Question ویزا برای مصاحبه در لوکزامبورگ

سلام به دوستان عزیز و آقا مسعود که خیلی لطف دارند. دوستان من برای یک مصاحبه برای یک PhD position برای یک هفته به دانشگاه لوکزامبورگ دعوت شدم. با توجه به اینکه لوکزامبورگ در ایران سفارت نداره برای گرفتن ویزا باید دقیقا چه کار کنم و چه مراحلی رو طی کنم؟ آیا حتما لازمه که از وزارت خارجه لوکزامبورگ مجوز ویزا داشته باشم؟ و یا اینکه میتونم با نشون دادن دعوتنامه دانشگاه لوکزامبورگ به سفارت کشورهای همسایه اونها مثل هلند، آلمان یا بلژیک از این کشورها به طور مستقیم ویزای شنگن بگیرم و بعد از اونجا برم به لوکزامبورگ؟ خواهش می کنم اگر از دوستان کسی اطلاعات یا تجربه ای در این مورد داره یه راهنمایی بکنه. چون واقعا نمیدونم الان واسه ویزا باید چکار کنم؟ مرسی.

پیش فرض پاسخ : ویزا برای مصاحبه در لوکزامبورگ

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadhabibi نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز و آقا مسعود که خیلی لطف دارند. دوستان من برای یک مصاحبه برای یک PhD position برای یک هفته به دانشگاه لوکزامبورگ دعوت شدم. با توجه به اینکه لوکزامبورگ در ایران سفارت نداره برای گرفتن ویزا باید دقیقا چه کار کنم و چه مراحلی رو طی کنم؟ آیا حتما لازمه که از وزارت خارجه لوکزامبورگ مجوز ویزا داشته باشم؟ و یا اینکه میتونم با نشون دادن دعوتنامه دانشگاه لوکزامبورگ به سفارت کشورهای همسایه اونها مثل هلند، آلمان یا بلژیک از این کشورها به طور مستقیم ویزای شنگن بگیرم و بعد از اونجا برم به لوکزامبورگ؟ خواهش می کنم اگر از دوستان کسی اطلاعات یا تجربه ای در این مورد داره یه راهنمایی بکنه. چون واقعا نمیدونم الان واسه ویزا باید چکار کنم؟ مرسی.
    من دقیقن نمیدونم در این شرایط باید چه کار بکنید. ولی مهم اینه که بدونین پروسه نامه نگاری و گرفتن مجوز برای ویزا از وزارت خارجه لوکزامبورگ میتونه تا دو ماه هم طول بکشه و اگه مصاحبه تون زودتره بهتره از سفارت بلژیک یا هلند بخواید که ویزای سفر کوتاه مدت یا ویزای سفر کاری بهتون بدن. در کل فکر میکنم اگه با خود این دو سفارت مشورت کنید و شرایطتون رو بگید مفیدتره.

پیش فرض پاسخ : ویزا برای مصاحبه در لوکزامبورگ

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadhabibi نمایش پست ها
    راه دیگه ای هم که "شاید" بتونه کمک کنه اینه که با اساتید مربوط تماس بگیرید و شرایطتون رو بگید و بخواید که مصاحبه تون به صورت اینترنتی (اسکایپ) برگزار بشه. اگه دیدید راه های دیگه به نتیجه نرسید ممکنه این راه نتیجه بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)