صفحه 19 از 52 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 514

موضوع: تحصیل در لوکزامبورگ

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لوکزامبورگ

مسعود جان شما چجوری پول از ایران دریافت میکنید؟
    راهاش چیه؟

دوستان من گرخیدم
    این ک کلا یه دانشگاه داره لوکزامبورگ ! خیلی عجیبه ؟!
    و اینکه آیا دامشگاهش مورد تایید وزارت علوم هست ؟
    و اینکه میگن راحت پذیرش میدن راسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Greatone نمایش پست ها
    مسعود جان شما چجوری پول از ایران دریافت میکنید؟
    راهاش چیه؟
    من تابحال در سفر از ایران با خودم پول آوردم. یک بار هم تلاش کردم که از طریق بانک سامان به حسابم در لوکزامبورگ پول انتقال بدم که البته مشکلی پیش نیامد و موفق شدم.

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudtab نمایش پست ها
    من تابحال در سفر از ایران با خودم پول آوردم. یک بار هم تلاش کردم که از طریق بانک سامان به حسابم در لوکزامبورگ پول انتقال بدم که البته مشکلی پیش نیامد و موفق شدم.
    من کل این تاپیک را خوندم ولی هنوز متوجه نشدم که وزارت علوم مدرک این دانشگاه را قبول داره یا نه؟ به عبارت دیگه، میشه رو معافیت تحصیلی حساب کرد یا نه؟
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    من کل این تاپیک را خوندم ولی هنوز متوجه نشدم که وزارت علوم مدرک این دانشگاه را قبول داره یا نه؟ به عبارت دیگه، میشه رو معافیت تحصیلی حساب کرد یا نه؟
    راستش من چون شخصن سربازی رو گذرونده بودم با این مساله سروکله نزدم و برای همین خیلی اطلاع ندارم. شاید حتی اگه تو لیست نباشه و پذیرش داشته باشید بشه تقاضا داد که بررسی بشه و به لیست وارد بشه؟ به هر حال بقیه دوستان باید در این زمینه کمک کنند.

متاسفانه مورد تایید وزارت علوم نیست .
    با این وضعی که چند تا از دانشگاهای کار درست جهان رو هم از لیستشون خارج کردنند انتظاری هم نمیره !

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

آقا مسعود شما در مورد گرفتن خانه هایی که دانشگاه در اختیار دانشجو ها قرار میده اطلاعی دارید؟میدونید شرایطش چیه؟ کی و چطور باید برای اون درخواست بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    آقا مسعود شما در مورد گرفتن خانه هایی که دانشگاه در اختیار دانشجو ها قرار میده اطلاعی دارید؟میدونید شرایطش چیه؟ کی و چطور باید برای اون درخواست بدیم؟
    خیر اطلاع دقیق ندارم. احتمالن با گشتن توی سایت دانشگاه میتونید صفحه یا ایمیل مربوطه رو پیدا کنید. اگر نشد با خود دانشگاه تماس بگیرید و ازشون راهنمایی بخواید. ولی در هر صورت اگه پذیرش گرفتید، رزرو زودتر رو جدی بگیرید

Junior Member

Junior Member

سلام بر آقا مسعود و تشکر از شما . سئوال من اینستکه با توجه به اینکه ممکن است خیلی ها مثل شما به همراه همسر خود پذیرش از دانشگاه بگیرند ؛ و با توجه به اینکه بعد از اتمام تحصیل می بایست برگردید حال اگر در حین مدت تحصیل ، ذوج بچه دار شوند ، وضعیت تابعیت بچه و به همراه آن والدیم بچه به چه شکل خواهد شد ؟ آیا امکان تمدید اقامت از این طریق ممکن است ؟ منتظر جواب شما هستم . لطفا به این لینک سری بزنید
    http://luxembourg.angloinfo.com/coun...ourg/birth.asp

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)