صفحه 20 از 52 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 514

موضوع: تحصیل در لوکزامبورگ

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لوکزامبورگ

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef82 نمایش پست ها
    سلام بر آقا مسعود و تشکر از شما . سئوال من اینستکه با توجه به اینکه ممکن است خیلی ها مثل شما به همراه همسر خود پذیرش از دانشگاه بگیرند ؛ و با توجه به اینکه بعد از اتمام تحصیل می بایست برگردید حال اگر در حین مدت تحصیل ، ذوج بچه دار شوند ، وضعیت تابعیت بچه و به همراه آن والدیم بچه به چه شکل خواهد شد ؟ آیا امکان تمدید اقامت از این طریق ممکن است ؟ منتظر جواب شما هستم . لطفا به این لینک سری بزنید
    http://luxembourg.angloinfo.com/coun...ourg/birth.asp
    والا من خودم اطلاعاتی بهتر از همین لینکی که خودتون گذاشتید نمیتونستم پیدا کنم! (یه نگاهی که کردم نوشته فرزند تابعیت والدینیش رو میگیره)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef82 نمایش پست ها
    سلام بر آقا مسعود و تشکر از شما . سئوال من اینستکه با توجه به اینکه ممکن است خیلی ها مثل شما به همراه همسر خود پذیرش از دانشگاه بگیرند ؛ و با توجه به اینکه بعد از اتمام تحصیل می بایست برگردید حال اگر در حین مدت تحصیل ، ذوج بچه دار شوند ، وضعیت تابعیت بچه و به همراه آن والدیم بچه به چه شکل خواهد شد ؟ آیا امکان تمدید اقامت از این طریق ممکن است ؟ منتظر جواب شما هستم . لطفا به این لینک سری بزنید
    http://luxembourg.angloinfo.com/coun...ourg/birth.asp
    اگه اطلاعات بیشتری راجع به شرایط گرفتن citizenship میخواین میتونین توی فایلی که گذشتم پیدا کنید. توی صفحه ۱۲، ۱۳ راجع به سوالی‌ که کردین توضیح داده. این طور که بنظر میرسه گرفتن اقامت توی لوگزامبورگ کار سختیه
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

بله حق با شماست . بچه متولد شده تابعیت والدین خود را می گیرد . البته اگر یکی از والدین لوکزانبورگی باشد ، طبیعتا بچه لوکزانبورگی خواهد بود . کلا اینجوری که قانون اونجا می گه فقط در 3 صورت بچه متولد شده
    در لوکزانبورگ از والدین غیر لوکزانبورگی خواهد توانست تابعیت اونجا را دریافت کنه که هیچکدام از این 3 حالت برای والدین طبیعتا نفعی ندارد 1 - بچه دراونجا متولد بچه ولی والدین بچه مشخص نباشد 2 - بچه هیچ ملیتی نداشته باشد 3 - و درصورتی که والدین غیر لوگرانبورگی بتوانند ثابت کنند که به کشور خود نمی توانند منتقل شوند ...

(Attention: For non – EU students, the copy of your school leaver’s certificate has to come directly from the Ministry of National Education from your country)

این یعنی چی ؟؟؟

راستی
    من فردا میخاستم برم پست کنم اما نوشته :
    covering letter 2 pages
    این یعنی چی؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Greatone نمایش پست ها
    راستی
    من فردا میخاستم برم پست کنم اما نوشته :
    covering letter 2 pages
    این یعنی چی؟؟؟
    به طور تقریبی کاور لتر شبیه motivation letter یا SoP هست که در این نامه هدف خودتون رو از ادامه تحصیل در این رشته، دانشکده، دانشگاه و انگیزه های قبلی و فعلی برای ادامه تحصیل در رشته خاصی که دارین اپلای می کنین رو توضیخ می دین! در مواردی دقیقا ایتم ها و سوال هایی که باید در این نامه به اون ها پاسخ بدین ذکر می شه.
    در این کیس خاص، شما در 2 صفحه مجاز هستین این موارد رو بنویسید!

دمت گرم اقا اخیالم راحت شد
    قلبم امده بود تو دهنم فکر کردم اون 10000 یورو رو میخان !

(Attention: For non – EU students, the copy of your school leaver’s certificate has to come directly from the Ministry of National Education from your country)

این یعنی چی ؟؟؟
    کجا اینو نوشته؟

توی همون پی دی افی که اخر اپلیکیشن انلاین بهم داد
    البته من کپی مدارکم رو اتچ کردم براشون فرستادم گفتن این رو هم میتونی بفرستی
    بنظرتون کپی ای میل رد بدل شده رو هم بفرستم که یه وقت برنگردونن مدارکم رو ؟!

توی همون پی دی افی که اخر اپلیکیشن انلاین بهم داد
    البته من کپی مدارکم رو اتچ کردم براشون فرستادم گفتن این رو هم میتونی بفرستی
    بنظرتون کپی ای میل رد بدل شده رو هم بفرستم که یه وقت برنگردونن مدارکم رو ؟!
    اگه گفتن مشکلی نداره، احتمالن مشکلی نیست. ولی محکم کاری هم هیچوقت ایرادی نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)