صفحه 39 از 52 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 514

موضوع: تحصیل در لوکزامبورگ

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لوکزامبورگ

من ارشد مکاترونیک از آزاد قزوین دارم
    معدل ارشدم 16.15 ولی معدل کارشناسیم 14 ،یه مقاله ISI و دو تا کنفرانس خارجی و یکی داخلی دارم و یه کتاب در حال ترجمه
    تدریس در دانشگاه از سال 87
    مدرک زبان ندارم و اما دارم کار میکنم

به نظر شما امیدی برای بورس یا هر چیزی که بتونم از نظر مالی درآمد داشته باشم تو لوکزامبورگ وجودداره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط matrixrayaneh نمایش پست ها
    من ارشد مکاترونیک از آزاد قزوین دارم
    معدل ارشدم 16.15 ولی معدل کارشناسیم 14 ،یه مقاله ISI و دو تا کنفرانس خارجی و یکی داخلی دارم و یه کتاب در حال ترجمه
    تدریس در دانشگاه از سال 87
    مدرک زبان ندارم و اما دارم کار میکنم

به نظر شما امیدی برای بورس یا هر چیزی که بتونم از نظر مالی درآمد داشته باشم تو لوکزامبورگ وجودداره؟
    دوست گرامی بنظر من روی لوکزامبورگ اصلا حساب نکنید من با رزومه ای مشابه شما ریجکت شدم میدانید علت چیست پوزیشنها در لوکزامبورگ خیلی کمه و داوطلب بسیاررررررررررررر
    همه می دانند لوکزامبورگ کشوری بسیار کوچک و مرفه هست و جمعیتی بسیار کم دارد باید رزومه ای بسیار قوی داشته باشی از نظر معدل و مقاله و......... که بتوانی نظرشان را جلب کنی معدل لیسانس من و شما نقطه ضعف ماست ! بعید می دانم بورس شید به کشورای دیگه فکر کنید! مثلا بدون نمره زبان کشورای اسکاندیناوی دانشگاه هایش را چک کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی بنظر من روی لوکزامبورگ اصلا حساب نکنید من با رزومه ای مشابه شما ریجکت شدم میدانید علت چیست پوزیشنها در لوکزامبورگ خیلی کمه و داوطلب بسیاررررررررررررر
    همه می دانند لوکزامبورگ کشوری بسیار کوچک و مرفه هست و جمعیتی بسیار کم دارد باید رزومه ای بسیار قوی داشته باشی از نظر معدل و مقاله و......... که بتوانی نظرشان را جلب کنی معدل لیسانس من و شما نقطه ضعف ماست ! بعید می دانم بورس شید به کشورای دیگه فکر کنید! مثلا بدون نمره زبان کشورای اسکاندیناوی دانشگاه هایش را چک کنید
    من فکر میکردم مدرک زبان که ندارم برام مشکل ایجاد میکنه؟

سلام به همه

این که به همسر با پذیرش مستر ویزا نمی دن رو از کجا می شه مطمئن شد؟ اگه سایتی داره لطف کنید بگید. یااگه باید از سفارت بلژیک پرسید؟
    HOPE, GIVES YOU WINGS

سلام به همه
    این دانشگاه واسه مستر فاند هم میده ؟
    رشته مهندسی به زبان آلمانی داره یا نه ؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط akijunakijun نمایش پست ها
    سلام به همه
    این دانشگاه واسه مستر فاند هم میده ؟
    رشته مهندسی به زبان آلمانی داره یا نه ؟
    آلمانی؟ برای چی باید آلمانی داشته باشه؟
    نه فاند میدن و نه به زبان المانی ارائه میدن.چند تا رشته فقط به زبان انگلیسی ارائه میشه و بقیه به زبان فرانسوی هست
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

دوستان برای درخواست ویزای دانشجویی از کشور لوکزامبورگ که سفارت توی ایران نداره باید چطور اقدام کرد؟؟؟؟
    آیا پروسه سخت و طولانی داره؟

سلام، کسی می تونه جواب منو بده لطفا...
    پروسۀ مصاحبۀ دکترا از چه قراره؟ میشه تلفنی مصاحبه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudtab نمایش پست ها
    1- به احتمال زیاد هر دو و البته بقیه مدارکتون مثل رزومه و نامه sop
    2- سطح علمی دانشگاه خوبه ولی این که برای هر کس سخته یا نه رو من نمیتونم بگم. بستگی به قدرت هر کس داره!! من خودم با سخت بودن مشکل ندارم البته!
    راستش اگه همسرتون پذیرش ندارن طبق قانونشون تا پارسال که نمیتونستن ویزا بگیرن و من هم راه خاصی رو بلد نیستم. ممکنه کس دیگه ای از دوستان بتونه کمک کنه.
    بزرگترین مشکل اینجا اینه که کشور گرونی به حساب میاد و سطح قیمت ها تقریبن با پاریس برابره.
    ممکنه به ایران هم برگردم. ولی روی این مدرکم برای ارائه به مراکز دولتی حساب نمیکنم.
    فکر کنم برای عکس ها به سایت دانشگاه مراجعه کنید مناسب تر باشه! من عکاسیم زیاد خوب نیست!
    ببخشید، منظور ار نامۀ sop چیه؟

من مرتب سؤال جدید به ذهنم می رسه. کسی می دونه فرق fund با بورس چیه؟ و این fund در طول کل دورۀ تحصیل دکترا پرداخت می شه؟ یعنی اگه این دوره 3 سال طول بکشه، برای همۀ 12 ماه هر سالش 2500-2000 یورو به دانشجو می دن؟ و این که این قراردادی که با دانشگاه بسته می شه برای fund دقیقا در ازاش چه کاری از ما می خوان؟ می شه هم fund گرفت هم بورس شد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)