صفحه 40 از 52 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 514

موضوع: تحصیل در لوکزامبورگ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لوکزامبورگ

نقل قول نوشته اصلی توسط sunflowersmnm نمایش پست ها
    من مرتب سؤال جدید به ذهنم می رسه. کسی می دونه فرق fund با بورس چیه؟ و این fund در طول کل دورۀ تحصیل دکترا پرداخت می شه؟ یعنی اگه این دوره 3 سال طول بکشه، برای همۀ 12 ماه هر سالش 2500-2000 یورو به دانشجو می دن؟ و این که این قراردادی که با دانشگاه بسته می شه برای fund دقیقا در ازاش چه کاری از ما می خوان؟ می شه هم fund گرفت هم بورس شد؟

فرقی نمیکنه و حقوقی که تو قراردادتون هست ثابته. در ازای فاند هم ازتون چیزی نمیخوان.

ویرایش توسط hatefrad : September 18th, 2013 در ساعت 12:19 AM دلیل: پینگلیش

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_111 نمایش پست ها

فرقی نمیکنه و حقوقی که تو قراردادتون هست ثابته. در ازای فاند هم ازتون چیزی نمیخوان.

آقای 111_amir مرسی که جواب دادید. شما الان در لوگزامبورگ هستید؟ من توی سایت خوندم که در ازای fund دکترا که قرارداد با دانشگاه می بندیم، باید در خود دانشگاه شاغل بشیم یا -پژوهش کنیم براشون منل دانشگاههای دیگه. منظورم این بود. زمینۀ کاری چیه؟
    -راستی نامۀ sop چه هست؟
    -مصاحبۀ دکترا رو اجازه می دن تلفنی باشه؟
    - من مدارکمو 2 سال پیش ترجمه کردم به انگلیسی، دانشگاه قبول می کنه؟ lettre de recommendation هم دارم از دانشگاه تهران ولی تاریخش 2 سال پیشه.
    -و بالاخره اگه اصل مدارکو براشون بفرستیم بعد از این که بررسی کردن برمی گردونن یا 2 سری ترجمه لازمه؟
    ببخشید پرچونگی می کنم، درست پروسشو بلد نیستم.
    ویرایش توسط hatefrad : September 18th, 2013 در ساعت 12:19 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    کسی میدونه که این دانشگاه را وزارت علوم ایران قبول داره یا نه ؟

من شخصا به وزارت علوم رفتم مسوول مربوطه گفتند دانشگاه لوکزامبورگ مورد تایید وزارت علوم هست حتی تاییدیه این حکم را هم مشاهده کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eteimouri نمایش پست ها
    من شخصا به وزارت علوم رفتم مسوول مربوطه گفتند دانشگاه لوکزامبورگ مورد تایید وزارت علوم هست حتی تاییدیه این حکم را هم مشاهده کردم
    سلام

شما به کدام بخش و پیش چه کسی مراجعه کردید ؟

من این هفته اونجا با اینکه بورسیه دارم از این دانشگاه اجازه تحصیل نمی دهند

Junior Member

آقای 111_amir مرسی که جواب دادید. شما الان در لوگزامبورگ هستید؟ من توی سایت خوندم که در ازای fund دکترا که قرارداد با دانشگاه می بندیم، باید در خود دانشگاه شاغل بشیم یا -پژوهش کنیم براشون منل دانشگاههای دیگه. منظورم این بود. زمینۀ کاری چیه؟
    -راستی نامۀ sop چه هست؟
    -مصاحبۀ دکترا رو اجازه می دن تلفنی باشه؟
    - من مدارکمو 2 سال پیش ترجمه کردم به انگلیسی، دانشگاه قبول می کنه؟ lettre de recommendation هم دارم از دانشگاه تهران ولی تاریخش 2 سال پیشه.
    -و بالاخره اگه اصل مدارکو براشون بفرستیم بعد از این که بررسی کردن برمی گردونن یا 2 سری ترجمه لازمه؟
    ببخشید پرچونگی می کنم، درست پروسشو بلد نیستم.
    از شما کپی برابر اصل می خواهند
    امکان مصاحبه با Skype هم وجود دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabaw نمایش پست ها
    از شما کپی برابر اصل می خواهند
    امکان مصاحبه با Skype هم وجود دارد
    شما دانشجوی دکترا هستید؟ چه رشته ای؟ می دونید برای مصاحبه چه سوالاتی می پرسن؟ سفارت بلژیک ترجمۀ انگلیسی قبول می کنه؟ نامۀ sop دقیقا چیه؟

کسی برای
    ویزای
    لوکزامبورگ از طریق سفارت بلژیک اقدام کرده؟ چه مدارکی لازم هست؟

Junior Member

شما دانشجوی دکترا هستید؟ چه رشته ای؟ می دونید برای مصاحبه چه سوالاتی می پرسن؟ سفارت بلژیک ترجمۀ انگلیسی قبول می کنه؟ نامۀ sop دقیقا چیه؟
    بله دانشجوی دکتری هستم.
    رشته علوم مهندسی.

سوال ها بسته گی داره به کاری که می خواین انجام بدین و سوابقی که دارین. علت انتخاب دانشگاه و استاد
    انگلیسی همه جا مورد مقبول هست.
    sop : A statement of purpose, or personal statement, is a brief and focused essay about one's career or research goals, and is frequently required for applicants to universities, graduate schools, and professional schools

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabaw نمایش پست ها
    بله دانشجوی دکتری هستم.
    رشته علوم مهندسی.

سوال ها بسته گی داره به کاری که می خواین انجام بدین و سوابقی که دارین. علت انتخاب دانشگاه و استاد
    انگلیسی همه جا مورد مقبول هست.
    sop : A statement of purpose, or personal statement, is a brief and focused essay about one's career or research goals, and is frequently required for applicants to universities, graduate schools, and professional schools
    خیلی ممنون که توجه کردید و جوابمو دادید. من هم مقالمو دارم آماده می کنم فقط نمی دونستم اسمش sop هست! شما هم fund می گیرید؟ می شه خواهش کنم 1 کم هم در مورد fundهای اونجا برام توضیح بدید لطفا؟ راستی شما در کدوم Résidence زندگی می کنید؟

Junior Member

خیلی ممنون که توجه کردید و جوابمو دادید. من هم مقالمو دارم آماده می کنم فقط نمی دونستم اسمش sop هست! شما هم fund می گیرید؟ می شه خواهش کنم 1 کم هم در مورد fundهای اونجا برام توضیح بدید لطفا؟ راستی شما در کدوم Résidence زندگی می کنید؟

من برای پوزیشن اقدام کردم بورسیه شدم. اطلاعاتی از نحوه بورسیه های دیگرشون ندارم.
    من تازه این هفته باید برای ویزا اقدام کنم و تا دو ماه دیگه اونجا باشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)