صفحه 45 از 52 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 514

موضوع: تحصیل در لوکزامبورگ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لوکزامبورگ

نقل قول نوشته اصلی توسط parnader نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم اطلاعاتی راجع به کار و رزیدنس شدن و سینیزنشیپ در لوکزامبورگ بعد از تحصیل داشته باشم.
    چون اونچه که مهمه اینه که بعد از تحصیل بشه کار کرد و زندگی مرفهی متل خود لوکزامبورگی ها داشت. امکان پذیره؟؟

دوست عزیز اینجا باید بعد از تحصیل کشور رو سریعاًْ ترک کنید. ولی اگر زرنگ باشید و رزومه خوب داشته باشید شاید بتونید کار پیدا کنید در سال آخر تحصیل ولی اینم بگم چون اینجا کوچیکه طبیعتا تقاضا بالاست و فرصت کم و رقابتی.

واسه سی تی زن شدن هم فعلا قانون ۷ سال دارند که باید در کنارش لوکزامبورگیش هم بلد باشی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد روانشناسی- علامه طباطبایی

دوستان من ایمیل زدم به وزارت علوم و خانمی که مسئول این کاره ینی خانم حاجی وند در مورد مورد تائید بودن این دانشگاه در مقطع دکترا... پاسخ ایشان بدون کم و کاست در زیر کپی میشه:

جناب آقای ...
    با سلام

طی مذاکرات به عمل امده در خصوص دانشگاه لوکزامبورگ به اگاهی میرساند که این دانشگاه مورد تائید وزارت علوم نمی باشد.
    شاد و موفق باشید

حاجی وند

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط suspense نمایش پست ها
    دوستان من ایمیل زدم به وزارت علوم و خانمی که مسئول این کاره ینی خانم حاجی وند در مورد مورد تائید بودن این دانشگاه در مقطع دکترا... پاسخ ایشان بدون کم و کاست در زیر کپی میشه:

جناب آقای ...
    با سلام

طی مذاکرات به عمل امده در خصوص دانشگاه لوکزامبورگ به اگاهی میرساند که این دانشگاه مورد تائید وزارت علوم نمی باشد.
    شاد و موفق باشید

حاجی وند
    دوست عزیز این نوشته اشتباه هست چون من مدرکی که مورد تایید بودن این دانشگاه رو اثبات می کنه دارم البته این مدرک مربوط به زمان قبل از تغییر سیستمشون هست الان حالا به چه دلیل دانشگاه هایی که قبلا در رده ممتاز رتبه بندی شده بود الان تغییر کرده به متوسط و یا اصلا وجود نداره مثل ایسلند و دانشگاه رجینا کانادا. به هر حال در این شرایط شما مستقیم برید باهاشون صحبت کنید چون این دانشگاه همون زمان هم که من رفته بودم می گفتن مورد تایید نیست اما یکی از کارمنداشون مدرک رو بهم داد و گفت مورد تایید هست.
    موفق باشی
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد روانشناسی- علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    دوست عزیز این نوشته اشتباه هست چون من مدرکی که مورد تایید بودن این دانشگاه رو اثبات می کنه دارم البته این مدرک مربوط به زمان قبل از تغییر سیستمشون هست الان حالا به چه دلیل دانشگاه هایی که قبلا در رده ممتاز رتبه بندی شده بود الان تغییر کرده به متوسط و یا اصلا وجود نداره مثل ایسلند و دانشگاه رجینا کانادا. به هر حال در این شرایط شما مستقیم برید باهاشون صحبت کنید چون این دانشگاه همون زمان هم که من رفته بودم می گفتن مورد تایید نیست اما یکی از کارمنداشون مدرک رو بهم داد و گفت مورد تایید هست.
    موفق باشی
    دوست عزیز خانواده من رفتن اونجا و این خانم که مسئولش بود گفتن باید ایمیل بزنید و اسم دانشگاه و مقطع رو دقیق بگید... بنده هم ایمیل زدم و عین پاسخ ایشون رو که مسئول این کار در وزارت علوم بودن کپی کردم... این ایمیلو هم من دو هفته پیش گرفتم و خیلی تازه س... بحثی هم ندارم لازم دیدم فقط اطلاعی رو که رسمی بود با بقیه به اشتراک بذارم... دیگه هرکی میخواد باور کنه بکنه هرکی هم نمیخواد نکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

کسی میدونه که میشه به زبون لوکزامبورگ پزشکی خوند؟؟ شرایطشو کسی میدونه چطوریه پذیرش؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin719 نمایش پست ها
    کسی میدونه که میشه به زبون لوکزامبورگ پزشکی خوند؟؟ شرایطشو کسی میدونه چطوریه پذیرش؟
    این دانشگاه پزشکی نداره
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

سلام دوستان، چند تا سوال که ممنون میشم جواب بدین
    1. بعد از گرفتن پذیرش از دانشگاه، مدارک باید بره سفارت بلژیک؟
    2. مدارک باید شامل چه چیزهایی باشه؟
    3. ترجمه رسمی دادگستری و وزارت خارجه کافیه یا باید اصل مدارک هم بره؟

دو نکته: من برای دکترا دارم اقدام میکنم و ترجمه تمام مدارکمو قبلا به صورت رسمی گرفتم.
    ممنون از دوستانی که توجه میکنند.
    ویرایش توسط mahdiye64 : November 6th, 2014 در ساعت 12:58 AM

دوستان عزیز در سایت سفارت بلژیک نوشته از تاریخ 7/4/93 شما باید مدارکتون توسط یکی از مترجم های مورد تایید ما ترجمه شده باشه، سه تا آدرس داده.... این برای دانشجوهای لوکزامبورگ هم صدق میکنه یا میشه همون ترجمه های خودمون رو ببریم؟ کسی از این تاریخ به بعد مدرکشو داده؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiye64 نمایش پست ها
    سلام دوستان، چند تا سوال که ممنون میشم جواب بدین
    1. بعد از گرفتن پذیرش از دانشگاه، مدارک باید بره سفارت بلژیک؟
    2. مدارک باید شامل چه چیزهایی باشه؟
    3. ترجمه رسمی دادگستری و وزارت خارجه کافیه یا باید اصل مدارک هم بره؟

دو نکته: من برای دکترا دارم اقدام میکنم و ترجمه تمام مدارکمو قبلا به صورت رسمی گرفتم.
    ممنون از دوستانی که توجه میکنند.

I hope i am not late to answer your questions.

The best is that you give a call to the embassy. They have a list of supportive documents which needs to be prepared when you go there. However, i was told that this list has changed and became simpler. So calling is the best.

Regards ,
    mojtaba

Junior Member

سلام
    آیا از دوستان کسی برای-2016 2015 ثبت نام کرده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)