صفحه 5 از 52 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 514

موضوع: تحصیل در لوکزامبورگ

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لوکزامبورگ

نقل قول نوشته اصلی توسط girle نمایش پست ها
    سلام.من کارشناسی برق الکترونیک دارم.و میخوام برای ارشد اقدام کنم.تصادفا با این تایپیک روبه رو شدم و از اطلاعاتش سود بردم.حالا میخواستم من رو هم راهنمایی کنید ببینم میتونم اقدام کنم.البته همسرم کاردانی نرم افزار خونده که فکر میکنم باید باز هم از دوره لیسانس اقدام کنه..
    معدلم حدود 13.از نظر در امدی و وضع اقتصادی متوسط.سطح زبان انگلیسی خوب.اما مدرک زبان ندارم.از پس اون حساب بانکی بر میام اما آیا بلوکه میشه؟
    میخواستم ببینم با این شرایط میتون اقدام کنم؟و پذیرش در رشته خودم یا MBA میگیرم؟
    پولی قرار نیست بلوکه بشه. شما یک گواهی بانکی میفرستید که نشون بده مبلغ مورد نظر رو دارید و بعد هم دیگه کسی کاری نداره با اون حساب. موقعی که دارید میرید هم هر چه قدر که خودتون صلاح بدونید با خودتون میبرید.
    راستش من در مورد اینکه هر کسی امکان پذیرش گرفتن داره یا نه چیزی نمیتونم بگم. من فقط میتونم بگم که خودم چه شرایطی داشتم. ولی فکر میکنم با اقدام کردن چیزی رو از دست نمیدید و تنها هزینه اش هم هزینه پست مدارکتون به لوکزامبورگه.

Junior Member

مسعود عزیز سلام و خسته نباشید خدمت شما و همسر محترمتون و همینطور تشکر از زمانی که برای بچه ها میگذارید تا مبهماتشون رو رفع کنید.
    من هم دقیقا شرایط شما رو دارم
    فوق دیپلم دانشگاه غیرانتفاعی مشهد با معدل 12/80
    مهندسی تکنولوژی نرم افزار دانشگاه آزاد مشهد با معدل 15/5
    1- برای ارشد کدوم مدرکم واسه دانشگاه مهمه؟ کاردانیم یا کارشناسیم یا هردو؟
    2- سطح دانشگاه از نظر علمی در چه حده؟ زیاد سخت میگیرن؟ منظورم اینه که میشه دروس رو پاس کرد به راحتی؟ (نیایم اونجا گیر کنیم توی دروسش برمونگردونن؟!!)
    3- برای یادگیری دروس سطح زبان انگلیسی باید در چه حدی باشه؟
    4- همسرم محصل نیست و قصد تحصیل هم ندارن و فقط میخوام همراه خودم ببرمشون. شما چه راه حلی رو برای اینکار پیشنهاد میکنین؟
    5- مشکلات زندگی کردن اونجا رو بفرمایید.
    6- معایب این کشور هم لطف کنید به ما بگید
    7- اگه مدرک مورد تایید وزارت علوم نباشه پس یعنی قصد برگشت به ایران رو ندارید؟ یعنی هر کس این کشور رو انتخاب کنه دیگه دور ایران رو باید خط بکشه درسته؟
    8- اگر هم امکانش هست اگه عکسی چیزی از محیط دانشگاه دارید برامون بذارین.
    ممنون از زحماتتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط yoohanna نمایش پست ها
    مسعود عزیز سلام و خسته نباشید خدمت شما و همسر محترمتون و همینطور تشکر از زمانی که برای بچه ها میگذارید تا مبهماتشون رو رفع کنید.
    من هم دقیقا شرایط شما رو دارم
    فوق دیپلم دانشگاه غیرانتفاعی مشهد با معدل 12/80
    مهندسی تکنولوژی نرم افزار دانشگاه آزاد مشهد با معدل 15/5
    1- برای ارشد کدوم مدرکم واسه دانشگاه مهمه؟ کاردانیم یا کارشناسیم یا هردو؟
    2- سطح دانشگاه از نظر علمی در چه حده؟ زیاد سخت میگیرن؟ منظورم اینه که میشه دروس رو پاس کرد به راحتی؟ (نیایم اونجا گیر کنیم توی دروسش برمونگردونن؟!!)
    3- برای یادگیری دروس سطح زبان انگلیسی باید در چه حدی باشه؟
    4- همسرم محصل نیست و قصد تحصیل هم ندارن و فقط میخوام همراه خودم ببرمشون. شما چه راه حلی رو برای اینکار پیشنهاد میکنین؟
    5- مشکلات زندگی کردن اونجا رو بفرمایید.
    6- معایب این کشور هم لطف کنید به ما بگید
    7- اگه مدرک مورد تایید وزارت علوم نباشه پس یعنی قصد برگشت به ایران رو ندارید؟ یعنی هر کس این کشور رو انتخاب کنه دیگه دور ایران رو باید خط بکشه درسته؟
    8- اگر هم امکانش هست اگه عکسی چیزی از محیط دانشگاه دارید برامون بذارین.
    ممنون از زحماتتون.
    1- به احتمال زیاد هر دو و البته بقیه مدارکتون مثل رزومه و نامه sop
    2- سطح علمی دانشگاه خوبه ولی این که برای هر کس سخته یا نه رو من نمیتونم بگم. بستگی به قدرت هر کس داره!! من خودم با سخت بودن مشکل ندارم البته!
    راستش اگه همسرتون پذیرش ندارن طبق قانونشون تا پارسال که نمیتونستن ویزا بگیرن و من هم راه خاصی رو بلد نیستم. ممکنه کس دیگه ای از دوستان بتونه کمک کنه.
    بزرگترین مشکل اینجا اینه که کشور گرونی به حساب میاد و سطح قیمت ها تقریبن با پاریس برابره.
    ممکنه به ایران هم برگردم. ولی روی این مدرکم برای ارائه به مراکز دولتی حساب نمیکنم.
    فکر کنم برای عکس ها به سایت دانشگاه مراجعه کنید مناسب تر باشه! من عکاسیم زیاد خوب نیست!

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

سلام.من کارشناسی برق الکترونیک دارم.و میخوام برای ارشد اقدام کنم.تصادفا با این تایپیک روبه رو شدم و از اطلاعاتش سود بردم.حالا میخواستم من رو هم راهنمایی کنید ببینم میتونم اقدام کنم.البته همسرم کاردانی نرم افزار خونده که فکر میکنم باید باز هم از دوره لیسانس اقدام کنه..
    معدلم حدود 13.از نظر در امدی و وضع اقتصادی متوسط.سطح زبان انگلیسی خوب.اما مدرک زبان ندارم.از پس اون حساب بانکی بر میام اما آیا بلوکه میشه؟
    میخواستم ببینم با این شرایط میتون اقدام کنم؟و پذیرش در رشته خودم یا MBA میگیرم؟
    تا جایی که من دیدم شما میتونید در این دانشگاه، IT بخونید که تا حدودی مرتبط با رشتتونه. البته باید یک سری دروس پیشنیاز هم پاس کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudtab نمایش پست ها
    فکر نمیکنم داشته باشه. تو رشته های دانشگاه بیولوژی دیدم ولی دندانپزشکی و داروسازی ندیدم.
    بقیه دانشگاه ها چی؟ سایتی سراغ دارین لیست دانشگاه های لوکزامبورگ رو داشته باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolferl نمایش پست ها
    بقیه دانشگاه ها چی؟ سایتی سراغ دارین لیست دانشگاه های لوکزامبورگ رو داشته باشه؟
    لوکزامبورگ فقط یک دانشگاه دارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - دانشگاه بابل

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    لوکزامبورگ فقط یک دانشگاه دارد.
    کد:
    www.oxford.lu
    من این رو هم پیدا کردم . شاید باز هم باشه . باید گشت , اما فکر میکنم اون های دیگه واقعا ارزشش رو نداشته باشه .
    و اینطوری که دوست خوبمون فراز عزیز پیگیری کردن دانشگاه uni.lu کاملا معتبر هست .

Junior Member

ممنون از راهنماییتون.مدارک چی لازمه مسعود جان؟و باید به کدوم سفارت خونه ببرم؟بلژیک؟چه تاریخی باید اپلای کنم تو سایت.
    ممنون میشم کمک کنی چون من دنبال جاییم که با شرایط مالی و توانایی من و همسرم جور باشه.
    شما اونجا هزینهاتون رو چطوری تامین میکنید(قصد فضولی ندارم)میشه کار دانشجویی کرد یا پیدا نمیشه؟
    چقدر زمان میبره جواب بدن؟و به نظرت بهتره ما به کدوم زبان غیر انگلیسی آشنا بشیم و تو ایران دورش رو بگذرونیم؟
    خودتون هم متاهلی رفتید و خوب میتونید شرایط فکری و نگرانیهای من و همسرم رو درک کنید.
    ممنون میشم من رو بیشتر راهنمایی کنید.
    و اگر هم خواستید من ایمیلم رو به شما میدم که بهم ایمیل بزنیم که در صورت تمایل به ما هم کمک کنید

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MagicCoder نمایش پست ها
    کد:
    www.oxford.lu
    من این رو هم پیدا کردم . شاید باز هم باشه . باید گشت , اما فکر میکنم اون های دیگه واقعا ارزشش رو نداشته باشه .
    و اینطوری که دوست خوبمون فراز عزیز پیگیری کردن دانشگاه uni.lu کاملا معتبر هست .
    یعنی چی بگردیم شاید باشه!!!
    این کشور 1 دانشگاه بیشتر نداره و اونم university of luxembourg هستش.
    توی ویکیپدیا هم نگاه کنید نوشته تنها دانشگاه .
    http://en.wikipedia.org/wiki/University_of_Luxembourg

ممنون از راهنماییتون.مدارک چی لازمه مسعود جان؟و باید به کدوم سفارت خونه ببرم؟بلژیک؟چه تاریخی باید اپلای کنم تو سایت.
    ممنون میشم کمک کنی چون من دنبال جاییم که با شرایط مالی و توانایی من و همسرم جور باشه.
    شما اونجا هزینهاتون رو چطوری تامین میکنید(قصد فضولی ندارم)میشه کار دانشجویی کرد یا پیدا نمیشه؟
    چقدر زمان میبره جواب بدن؟و به نظرت بهتره ما به کدوم زبان غیر انگلیسی آشنا بشیم و تو ایران دورش رو بگذرونیم؟
    خودتون هم متاهلی رفتید و خوب میتونید شرایط فکری و نگرانیهای من و همسرم رو درک کنید.
    ممنون میشم من رو بیشتر راهنمایی کنید.
    و اگر هم خواستید من ایمیلم رو به شما میدم که بهم ایمیل بزنیم که در صورت تمایل به ما هم کمک کنید
    مدارک بسته به رشته فرق میکنه و وقتی آنلاین اپلای کردین به صورت دقیق تو فرم براتون مینویسه که چی لازمه. چون مثلن مدارکی که از من میخواستن با همسرم فرق میکرد. تاریخ شروع اپلای رو بهتره تو سایت بگردید. فکر کنم از حدود فوریه باشه. مدارک رو برای اپلای به دانشگاه میفرستید. بعد که نامه پذیرش براتون آمد( قبلش ای میل هم میزنن) نامه پذیرش رو به همراه یه سری مدارک دیگه به لوکزامبورگ برای اداره امور خارجه اش پست میکنید. بعد اونا نامه مجوز صدور ویزا رو براتون میفرستن. اون نامه رو با یه سری مدارک دیگه میبرید سفارت بلژیک که ویزا بگیرید.
    ما یه مقدار پس انداز داشتیم. ولی به فکر هستیم که از ترم بعد شروع به کار کنیم. کار تا 10 ساعت در هفته اجازه دارین. و کار هم پیدا میشه. البته زبانتون هم تاثیر داره. خود دانشگاه هم مرتب فرصت های شغلی رو میل میزنه برا دانشجوها . ولی به نظرم اینکه دست خالی بیاید و فقط به امید کار پیدا کردن باشید درست نیست و ریسکه (نظر شخصی).
    اگه زبان انگلیسیتون قویه برید و فرانسه رو شروع کنید. ولی اگه قوی نیست یک زبان رو خوب بلد باشید بهتره به نظرم . مگه اینکه رشته ای که میخواید دو زبانه باشه که اونوقت باید ببینید چه زبانی احتیاج داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)