صفحه 50 از 52 نخستنخست ... 40414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 514

موضوع: تحصیل در لوکزامبورگ

Junior Member Arghavanii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Bologna

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لوکزامبورگ

سلام دوستان، می خواستم بدونم موقعیت post-doc و یا کار بعد از مقطع دکتری در لوزامبورگ چطور هست و قوانین اقامتیش چطوریه؟ آیا می صرفه سه سال تو لوزامبورگ دکتری خوند؟ ممنون.
    "When you are this close to give up, just wishper to yourself: only one step more"

امروز بعد 3 مرحله مصاحبه به من جواب رد دادن. علت رو هم مطرح نکردن . کسی میدونه چی میتونه باشه ؟ از لحاظ علمی یا مورد دیگه ای هم میتونه داشته باشه ؟

سلام دوستان ميشه راهنمايي كنيد شانس پذيرش دكترا با توجه به رزومه من:

دانشگاه کارشناسی :صنعتي اصفهان
    معدل کارشناسی :١٤/٢٦
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسي نساجي، گرايش نانوتكنولوژي
    دانشگاه کارشناسی ارشد : اميركبير تهران
    معدل کارشناسی ارشد :١٧/١
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسي نساجي، گرايش نانو تكنولوژي

تعداد مقالات : ٣ مقاله ISI نويسنده اول، ٣ مقاله كنفرانس بين المللي نويسنده اول
    سابقه کار:-
    نمره زبان:آيلتس ٦
    ارشته مورد نظر: براي دكتراي مهندسي شيمي يا پليمر يا مواد يا مكانيك يا نانو، هر كدام كه روي نانوكامپوزيت ها كار كنند ميخوام اقدام كنم، چون هم پروژه ي كارشناسي هم كارشناسي ارشدم در زمينه ي نانو كامپوزيت پليمر بود.
    سه و نيم سال از فارغ التحصيلي من ميگذرد كه در اين مدت مقاله مينوشتم و زبان ميخونم، و اين گپ تحصيلي رو چطور توجيه كنم؟ اگر نمره ي آيلتس ام خيلي پايين هست، ٦ ماه ديگه دوباره آيلتس ميدم.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazm نمایش پست ها
    دوستان یعنی مدرک دانشگاه و ریز نمرات که هم تاییدیه دادگستری داره هم وزارت علوم خارجه مورد قبول نیست برای این دانشگاه؟؟؟ حتما سفارت بلژیک هم باید تایید کنه؟؟!!! لطفا از دوستان اگر اطلاع دارید منو راهنمایی کنید تا deadline چیزی نمونده
    سوال این دوستمون سوال منم هست
    آیا برای اپلای دانشگاه لوگزامبورگ حتما باید کپی مدارک ترجمه شده را به تایید سفارت بلژیک برسونیم؟ یا همون تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه کافیه؟
    تو سایت دانشگاه زده نیازه! من فکر کردم برای اپلای نیاز نیست و فقط برای ویزا نیاز میشه

این دوستمون اینطوری نوشتن:
    نقل قول نوشته اصلی توسط pourashraf نمایش پست ها
    دوستان,

دانشگاه لوکزامبورگ مدارک من و همسرم رو حدود 14 آوریل پس فرستاد. به این علت که گفته بود مدارک دانشگاهی(مدرک کارشناسی و ریز نمرات) و دبیرستان(دیپلم و ریز نمرات) باید توسط دانشگاه و دبیرستانتون فرستاده بشه. یا اینکه آپوستایل کنید. به این معنی که ببریم سفارت بلژیک پول بدیم (هر مدرک 22200 تومان) و دوباره مهر بزنن و تایید کنن.

برای اینکار باید مدارکتون قبلا ترجمه شده باشه و به تایید دادگستری و وزارت خارجه و مترجم رسمی رسیده باشه و کپی فارسی مدارک که دارالترجمه ها ضمیمه مدارک میکنن هم باید ببرین دفترخانه اسناد رسمی(همه جا موجود است) و مهر کپی برابر اصل بخوره (هر صفحه 1000 تومان) و بعد صبح روز 4 شنبه از 8 صبح تا قبل 10 ببری مدارکو سفارت بلژیک توی خ فرشته (الهیه) و تحویل بدی و پول نقد بهشون بدی و یه فیش بگیری. بعد یکشنبه هفته بعدش ساعت 2.30 تا 3 بعد از ظهر بری با فیش مدارک مهر خورده رو تحویل بگیری.

من تمام اینکارا رو انجام دادم و دوباره مدارک خودم و همسرمو فرستادم. شانس آوردیم که دانشگاه تا قبل از ددلاین (30 آوریل) بهمون خبر داد و مدارکمونو پس فرستاد واسه مهر و آپوستایل.

حالا باید منتظر جواب پذیرش باشیم.
    ویرایش توسط amirfriendship : April 11th, 2018 در ساعت 02:34 PM

Junior Member

سلام دوستان یک سوالی دارم. اگر شخصی برای دکتری یا کار بخواد بره لوکزامبورگ وضعیت ویزای همسرش چطوری میشه؟ همسر می‌تونه همزمان با فرد محصل یا کارمند برای ویزا اقدام کنه و باهم ورودشون یک زمان باشه؟ یا باید صبر کنه و بعد از همسرش ویزاش آماده میشه؟

متشکرم

Junior Member

با سلام.
    دوستان کسی میدونه برای مصاحبه تحصیلی لوگزامبورگ باید به چه کشوری بریم ؟ چه مدارکی لازمه؟
    و اینکه آیا سفارت بلژیک در تهران در این خصوص کاری میکنه یا نه؟

ممنونم اگه زود پاسخ بدید.
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jdmah62 نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان کسی میدونه برای مصاحبه تحصیلی لوگزامبورگ باید به چه کشوری بریم ؟ چه مدارکی لازمه؟
    و اینکه آیا سفارت بلژیک در تهران در این خصوص کاری میکنه یا نه؟

ممنونم اگه زود پاسخ بدید.
    من هم پذیرش گرفتم از لوکزامبورگ. بعد از ثبت‌نام اولیه در دانشگاه و ارسال مدارک با پست، مدارک رو دانشگاه فرستاده برای اجازهٔ اقامت موقت به جایی در وزارت امور خارجهٔ لوکزامبورگ. هنوز نیومده جواب اجازهٔ اقامت

وقتی اجازهٔ موقت اومد گفتند برای ویزای D باید از طریق سفارت بلژیک در ایران اقدام کنم. وقتی اطلاعات رو برای سفارت بلژیک وارد می‌کنید، گزینهٔ لوکزامبورگ رو هم داره.

البته مطمئن نیستم تنها راه یا بهترین راه باشه. شما اجازهٔ موقت رو گرفتید؟

این دانشگاه نروید!
    مزخرف ترین کشور و دانشگاه روی زمین. کیفیت اموزشش صفر صفر هستش. کلا هم فرانسوی هستن و انگلیسی بلد نیستن استادا و ... و ... .
    گرونی کامل.

خلاصه عرض کردم! من و یک دوست دیگه، درس رو نیمه کاره رها کردیم و اومدیم!
    توصیه میکنم تو نت بزنید و بگردید، ببنید نظر بقیه اینترنشنالها چی بود،
    جیزی ک ما نخوندیم و توجه نکردیم!
    http://www.stexx.eu/reviews/80707584...uxembourg.html

ایشالا باقی دوستان درس عبرت بگیرن. این دانشگاه تعریفش همونیه ک چنیدن سال پیش تو صفحات اول توضیح دادن.

من هیچ تمایلی به ادامه توضیح در مورد این دانشگاه ندارم. چون خاطرات منفیش منو به افسردگی کشوند!

با سلام اگر واسه دکترا بورس بگیریم و با خانواده بریم خوبه یا بد؟ این پروژه مشترک بین دانشگاه لوکزامبورگ و دانشگاه MIT آمریکا هستش -

Junior Member

سلام میشه لطفا پیش نیاز ها برای تحصیل در مقطع کارشناسی با سن 27 سال رو بگین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)