صفحه 51 از 52 نخستنخست ... 414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 514

موضوع: تحصیل در لوکزامبورگ

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لوکزامبورگ

دوستانی ک سوال میپرسنم.
    من پذیرش دکتری رشته ی اقتصاد و مالی داشتم. 8 ماه درس خوندم برگشتم.

خیلی استادهاشون پر توقع هستن خیلی! با پرویی تمام چنان برخورد میکنن انگار اینا
    مرز دانش رو جلو میبرن ولی توقعشون از شما در حد سقف اسمونه! همش تبلیغات رو سایت و جاهای مختلف تا چارتا ادم جمع کنن ولی ...

من سه نفر رو دیدم ک اتفاقا یکی هم کامیپوتر میخوند و اگر اشتباه نکنم دانشگاه فردوسی خونده بود قبل اومدن به اینجا! ما وسط درس ول کردیم اومدیم
    واونا ککشون هم نگزید.

استادهای اینجا بشدت بیسواد هستن ولی دانشگاه پول خیلی خوبی بهشون میدن، من نمیگم همه بیسواد هستن ولی درصدشون خییلی زیاده!
    بیشترشون به انگلیسی تسلط ندارن و پرسنل دانشگاه خیلی ضعیف هست از لحاظ برخورد و زبان انگلیسی. اون مکاتبات اولیه رو نبینید ک اول کاره و همه چیز فرمالیته ست، بعدش ک بیاید اینجا
    روز و خورشید همه چیزو معلوم میکنه!

این دانشگاه خیلی پول میده بابت تبلیعات و رنکینگ و اوردن اسمش تو مقاله ها مثل دانشگاههای کینگ فلان عربستانی.

شما همین ک داخل فرودگاه لوکزامبورگ پیاده شید معنی حرفای من براتون روشن میشه و هرچقدر داخل این شهر/ کشور برید بیشتر میفهمید!
    من 5تا بانک بابت افتتاح حساب رفتم از bgl, bcee, national و .... بالخره با منت برام پست (ک بانک نیست) حساب باز کرد اونم بعد از یک ماه نیم!

این تو سری خوردنا جاش خودشون نشون و هرچی ک من میرفتم جلو میگفتم، نه اینا مشکلای خارج زندگی کردن و بالخره درست میشه، اینجا غربته کشور خودت نیست میری جلو و خودتو ثابت میکنی!

ولی هرچی میرفتم جلوتر این مشکلات عمیق تر و بیشتر میشن! و تموم نمیشن!
    من در مورد اساتید و هئیت علمی حرف نمیزنم و از نژاد پرستیشون نمیگم! نژاد پرستیم بی احترامی تابلو جلوت نیست، یا اینکه بهت فوش بدن، یه جور دیگه ست، از اذیت کردنای ریز، نمره کم دادنا
    بخصوص وقتی بفهمن تو ازونا بیشتر حالیته!

به نظرم بهتره برید یه کشور درست حسابی ک جواب پس داده! نه اینکه از چاه بیفتید تو چاله!
    ویرایش توسط behnamhg : July 4th, 2018 در ساعت 10:40 PM دلیل: کلام نامناسب

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    دوستانی ک سوال میپرسنم.
    من پذیرش دکتری رشته ی اقتصاد و مالی داشتم. 8 ماه درس خوندم برگشتم.

خیلی استادهاشون پر توقع هستن خیلی! با پرویی تمام چنان برخورد میکنن انگار اینا
    مرز دانش رو جلو میبرن ولی توقعشون از شما در حد سقف اسمونه! همش تبلیغات رو سایت و جاهای مختلف تا چارتا ادم جمع کنن ولی ...

من سه نفر رو دیدم ک اتفاقا یکی هم کامیپوتر میخوند و اگر اشتباه نکنم دانشگاه فردوسی خونده بود قبل اومدن به اینجا! ما وسط درس ول کردیم اومدیم
    واونا ککشون هم نگزید.

استادهای اینجا بشدت بیسواد هستن ولی دانشگاه پول خیلی خوبی بهشون میدن، من نمیگم همه بیسواد هستن ولی درصدشون خییلی زیاده!
    بیشترشون به انگلیسی تسلط ندارن و پرسنل دانشگاه خیلی ضعیف هست از لحاظ برخورد و زبان انگلیسی. اون مکاتبات اولیه رو نبینید ک اول کاره و همه چیز فرمالیته ست، بعدش ک بیاید اینجا
    روز و خورشید همه چیزو معلوم میکنه!

این دانشگاه خیلی پول میده بابت تبلیعات و رنکینگ و اوردن اسمش تو مقاله ها مثل دانشگاههای کینگ فلان عربستانی.

شما همین ک داخل فرودگاه لوکزامبورگ پیاده شید معنی حرفای من براتون روشن میشه و هرچقدر داخل این شهر/ کشور برید بیشتر میفهمید!
    من 5تا بانک بابت افتتاح حساب رفتم از bgl, bcee, national و .... بالخره با منت برام پست (ک بانک نیست) حساب باز کرد اونم بعد از یک ماه نیم!

این تو سری خوردنا جاش خودشون نشون و هرچی ک من میرفتم جلو میگفتم، نه اینا مشکلای خارج زندگی کردن و بالخره درست میشه، اینجا غربته کشور خودت نیست میری جلو و خودتو ثابت میکنی!

ولی هرچی میرفتم جلوتر این مشکلات عمیق تر و بیشتر میشن! و تموم نمیشن!
    من در مورد اساتید و هئیت علمی حرف نمیزنم و از نژاد پرستیشون نمیگم! نژاد پرستیم بی احترامی تابلو جلوت نیست، یا اینکه بهت فوش بدن، یه جور دیگه ست، از اذیت کردنای ریز، نمره کم دادنا
    بخصوص وقتی بفهمن تو ازونا بیشتر حالیته!

به نظرم بهتره برید یه کشور درست حسابی ک جواب پس داده! نه اینکه از چاه بیفتید تو چاله!
    سلام
    برای فرار از شرایط ایران اپلای برای هر پزیشن در هر کشوری مناسب نیست مثل لوکزامبورگ (مثال خودتون درست هست از چاله به سیاه چاله). من از صحبت های شما به این نتیجه رسیدم که شما فقط باید برای امریکا و کانادا و استرالیا اپلای کنید. چنین مسائلی که شما رو رنج داده در اروپا وجود داره چون شما خارجی هستید. این مساله "خارجی بودن" در کشورهایی که گفتم خیلی کمرنگ تر هست ولی اروپا واقعا به همین شکل هست چون صاحبان سرزمین ها هنوز زنده اند و رک بگم از خارجی ها خوششون نمیاد (این مساله در کشورهای مختلف اتحادیه متفاوت هست). در مورد لوکزامبورگ یک مشکل دیگه هم هست که کشور گرانی هست مثل موناکو لیختن اشتاین سوئیس و... اقامت و تابعیت هم وجود نداره یا خیلی خیلی سخت هست. موفق باشید

من یادم میاد، از قبل با یک استادی بابت دکتری و سوپروایز شدن قبل رفتن به دانشگاه صحبت کردم و اکی گرفتم وهمه چی میگم همه چی اکی بود!
    ولی روز نهایی ک داشتن بسته ی پروپوازال من به همراه سایر مدارکم رو میبستن کمیته، ایشون بدون هماهنگی با من، برداشت رئیس دپارتمان ک
    یه ادم بی عرضه و مقاله نداره و فوق العاده ضعیبف بود رو به عنوان سوپروایزر بنده انتخاب کرد و یه پست داک رو هم در کنارش برام نوشت.

من فکر نمیکنم هیج جای دنیا یه همچین اتفاقاتی بیفته! شما با یک نفر اکی باشی و ایشون ثانیه اخر اینکارارو بنکنه.
    منم واقعا نمیدونستم باید چی کار کنم، و بهت زده هرچی میگفتن، قبول کردم! جناب ریئیس دپارتمان ک برخلاف جاهای دیگه ک باید ادم علمی و رزومه سنگینی باشه، ولی نبود
    با پرویی میگه، من سرم شلوغه و وقت برای کمک بهت اصلا ندارم، متوجهی و .... و ...

شما من رو یه لحظه جلوت بذاری میفهمی من چی میگم.

منم بعد از یه ماهی ک از این داستان گذشت با شرایط مالی بسیار بد و ذهن بهم ریخته، گفتم برگردم بهتره، چون نمیتونم تحمل کنم.
    البته غیر از من یه هم کلاسی دیگه م اومد، البته ایشون یه ماه پیش عطاش رو به لقاش بخشیدن. چون خیلی دنبال کار گشت ولی نتونست پیدا کنه.

من مشکلم بحثم نزادپرستی و ... نیست.

این دانشگاه، خیلی باید بگذره تا یه دانشگاه درست درمون بشه.
    اصلا فازشون یه چیز دیگه ست.

ApplyAbroad Veteran

من یادم میاد، از قبل با یک استادی بابت دکتری و سوپروایز شدن قبل رفتن به دانشگاه صحبت کردم و اکی گرفتم وهمه چی میگم همه چی اکی بود!
    ولی روز نهایی ک داشتن بسته ی پروپوازال من به همراه سایر مدارکم رو میبستن کمیته، ایشون بدون هماهنگی با من، برداشت رئیس دپارتمان ک
    یه ادم بی عرضه و مقاله نداره و فوق العاده ضعیبف بود رو به عنوان سوپروایزر بنده انتخاب کرد و یه پست داک رو هم در کنارش برام نوشت.

من فکر نمیکنم هیج جای دنیا یه همچین اتفاقاتی بیفته! شما با یک نفر اکی باشی و ایشون ثانیه اخر اینکارارو بنکنه.
    منم واقعا نمیدونستم باید چی کار کنم، و بهت زده هرچی میگفتن، قبول کردم! جناب ریئیس دپارتمان ک برخلاف جاهای دیگه ک باید ادم علمی و رزومه سنگینی باشه، ولی نبود

منم بعد از یه ماهی ک از این داستان گذشت با شرایط مالی بسیار بد و ذهن بهم ریخته، گفتم برگردم بهتره، چون نمیتونم تحمل کنم.
    البته غیر از من یه هم کلاسی دیگه م اومد، البته ایشون یه ماه پیش عطاش رو به لقاش بخشیدن. چون خیلی دنبال کار گشت ولی نتونست پیدا کنه.

سلام
    یک جای دنیا این اتفاق افتاده که من مطلع هستم. در ایران. نه یک بار بلکه چندین بار در بهترین دانشگاه ع پ ایران. من به شما حق میدم و می فهمم من شرایط خودم همین بود البته من انصراف ندادم و میخواستم مبارزه کنم ولی در اشتباه بودم دو نفر از دوستانم انصراف دادند و از مهلکه فرار کردند. کار درست شما انجام دادید. موفق باشید

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

{من اومدم اینو بگم که}
    واقعا..من اینا رو نمی دونستم ، فک میکردم باید کشور خوبی باشه و
    ممنون از شجاعت شما که تجربه های خودتون(ولو اگر بد باشه) رو میگید تا بقیه رو هم اگاه کنید.
    ( من قصد ادامه تحصیل تو لوکزامبورگ رو ندارم، همین جوری داشتم کشورها رو میخوندم)

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام اگر واسه دکترا بورس بگیریم و با خانواده بریم خوبه یا بد؟ این پروژه مشترک بین دانشگاه لوکزامبورگ و دانشگاه MIT آمریکا هستش -

دوستان گرامی بنده اگر به امید خدا آفر بگیرم واسه این پوزیشن برم یا خیر؟ دارم تصمیم پیری میکنم - بعد مقدار فاند نمیدونین در لوکوزامبورگ بطور معمول چقدره ؟

من میخوام برای رشته حقوق اقدام کنم ولی معدل لیسانسم زیاد خوب نیست امیدی هست

پوزیشن دکترا:

The Luxembourg Institute of Science and Technology (LIST) is offering a fully funded PhD position on the topic of "Hybrid LCA-ABM of dairy farming systems including nonlinear optimization".
    For more information or to apply online, please visit the following page:
    https://www.list.lu/en/jobs/phd-cand...a27caad0ce2c52

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

سلام دوستان سال نو رو تبریک میگم
    کسی اطلاعی داره چطور میشه برای پوزیشن دکترا در این کشور و دانشگاه اقدام کرد؟

سلام دوستان کسی اخیرا پذیرش گرفته؟ ممنون میشم راهنمایی کنید تو این مرحله باید چه کار کنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)