صفحه 7 از 52 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 514

موضوع: تحصیل در لوکزامبورگ

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لوکزامبورگ

یک نکته مهم دیگه

ببینید آدم وقتی از ایران بیرون می ره همه چیز براش جالبه . برای خانم ها اینکه آزادانه لباس می پوشن . مردم توی کافه ها توی خیابون می شینن . خلاصه اولش خیلی همه چیز جالبه اما بعد از 5-6 ماه زندگی واقعی می شه . بی کاری و خرج هایی که حسابش رو نکردید حساب اعصاب و روانتون رو می رسه. نا آشنایی با زبون نیمه آلمانی نیمه فرانسه مردم و مخصوصا باروونهای پشت سر همش خیلی جالب نیست

نکته مهم دیگه

ایران هم اونجا سفارت و حمابت و اینا نداره (لااقل اون موقع نداشت الان هم فکر نمی کنم داشته باشه چون مناسبات اینطوری دو طرفه هست و اونا هم توی ایران جایی نداره) و اگر خدای نکرده براتون مشکلی پیش بیاد کسی نیست بیاد از حقوقتون دفاع کنه پس دعوا نکنید توی مباحث حقوقی نباید وارد بشید و اعتراض نکنید از همه مهمتر از دست مالیات فرار نکنید که کارتون زاره و وقتی بازداشت بشید هیچ کس دنبالتون نیست و خیلی خیلی اوضاع بدی می شه

خوب امیدوارم که این مشکلاتی که شما میگید برای من پیش نیاد. درسته من الان فقط یک ماهه که اینجا هستم. البته تا الان مشکلی با محیط و شرایط اینجا نداشتم و از وضعیت دانشگاه و درسها هم شخصن راضی هستم. به هر حال هر کسی باید با توجه به تمام این صحبت ها و تحقیقات دیگه خودش تصمیم بگیره و چون من این مسیر رو اومدم اگه کسی نهایتن تصمیم گرفت که بره لوکزامبورگ و بتونم کمکی بکنم خوشحال میشم.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام.
    منم تو اينترنت گشتم.كشور خوبي به حساب مياد تو اروپا و پول دارم هستن. دمشون گرم. اما حيف كه تو مهندسي ها كلا زياد رشته ندارن. بابا دانشگاهي كه برق نداره ديگه .......
    در مورد بارونم كه فكر نمي كنم مشكلي باشه.خوبم هست. البته چون من خودم بچه شمالم دوستم دارم كه بارون بزنه. چون هرچي باشه از اينجا كه بيشتر بارون نميزنه!!
    كامران خان شما هم يه خورده روحيه بده.نه اينكه تو ذوق بزني.البته حس رك گوييتونو ستايش مي كنم.عاليه اين .اما بهتر بود يه خورده مهربون تر مي گفتي
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط kamranmirzaa نمایش پست ها
    یک نکته مهم دیگه
    ببینید آدم وقتی از ایران بیرون می ره همه چیز براش جالبه . برای خانم ها اینکه آزادانه لباس می پوشن . مردم توی کافه ها توی خیابون می شینن . خلاصه اولش خیلی همه چیز جالبه اما بعد از 5-6 ماه زندگی واقعی می شه . بی کاری و خرج هایی که حسابش رو نکردید حساب اعصاب و روانتون رو می رسه. نا آشنایی با زبون نیمه آلمانی نیمه فرانسه مردم و مخصوصا باروونهای پشت سر همش خیلی جالب نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamranmirzaa نمایش پست ها
    نکته مهم دیگه
    ایران هم اونجا سفارت و حمابت و اینا نداره (لااقل اون موقع نداشت الان هم فکر نمی کنم داشته باشه چون مناسبات اینطوری دو طرفه هست و اونا هم توی ایران جایی نداره) و اگر خدای نکرده براتون مشکلی پیش بیاد کسی نیست بیاد از حقوقتون دفاع کنه پس دعوا نکنید توی مباحث حقوقی نباید وارد بشید و اعتراض نکنید از همه مهمتر از دست مالیات فرار نکنید که کارتون زاره و وقتی بازداشت بشید هیچ کس دنبالتون نیست و خیلی خیلی اوضاع بدی می شه
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoudtab نمایش پست ها

خوب امیدوارم که این مشکلاتی که شما میگید برای من پیش نیاد. درسته من الان فقط یک ماهه که اینجا هستم. البته تا الان مشکلی با محیط و شرایط اینجا نداشتم و از وضعیت دانشگاه و درسها هم شخصن راضی هستم. به هر حال هر کسی باید با توجه به تمام این صحبت ها و تحقیقات دیگه خودش تصمیم بگیره و چون من این مسیر رو اومدم اگه کسی نهایتن تصمیم گرفت که بره لوکزامبورگ و بتونم کمکی بکنم خوشحال میشم.
    در خصوص مواردی که دوستان نظر دادند... بنظر من زندگی در خارج از کشور خیلی وابسته به اهداف و روحیات شخص هست.... خوب هست که از تجربیات دوستان بهره گرفت ولی نظر من این هست که با استفاده از این تجربیات نسخه آینده خودتون رو نپیچید...

با شنیدن تعاریف چشم بسته تصمیم نگیرید، از طرفی دیگه، با مطالعه معایب (که البته تنها نظر دوستان هست) دلسرد نشید...

تجربیات باید عصای دست تصمیم گیری باشه نه خود تصمیم .....

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

من میخام یه آف بیام که ففکر میکنم لازم باشه!
    اولا که آقا مسعود اومدن تو چند تا ارسال اولشون اطلاعات جامعی ارایه دادن، ولی بعضی دوستان سوالاتی رو می پرسیدن که توی اون توضیحات جواب داده شده بوده، بابا یه کاری نکنین که طرف از کمک کردن دلسرد بشه!

بعدش هم ضمن تشکر زیاد از دو تا عزیز دیگه ای که تجربیاتشونو به اشتراک گذاشتن، باید یادآور بشم من که تمام این تاپیک رو خوندم ندیدم این بنده خدا بیاد تبلیغی بکنه و بگه تشریف بیارین تو این هتل که خیلی خوش میگذره!
    ایشون دارن تجربیاتشونو بیان میکنن و گاها سوالات شما رو اونجا پرسیدن یا می پرسن و بعنوان به هموطن دارن اطلاعات میدن که خیلی هم کار نیکی میکنن
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

مگر خود دانشگاه خوابگاه نمیدهد
    یعنی اروپا دانشگاه خودش را قبول ندارد
    لطفا کمی بیشتر راهنمایی کند

Junior Member

دوست عزیز

اوضاع رفت و آمد از این کشور به هلند چطوریه، شما راجه به ارتباط با فرانسه و آلمان و بلژیک گفتی. اگه لطف کنید و بگید که آیا می شه از اونجا به هلند رفت و آمد کرد؟

به جز هواپیما، با قطار هم میشه رفت آمستردام. قطار مستقیم از اینجا به بروکسل داره که تقریبن هر یکی دو ساعت یه بار میره و حدود دو ساعت و نیم طول میکشه. از بروکسل هم به صورت مرتب برای آمستردام قطار هست. کلن فکر کنم با قطار حدود 5 ساعته میشه از اینجا به آمستردام رفت.

Junior Member

با سلام و خسته نباشید.من از دانشگاهukmدر مالزی مورد تایید وزارت علوم ایران در رشته مدیریت اطلاعات در مقطع فوق لیسانس فارغ التحصیل شده ام.آیا برای ادامه در این رشته در مقطع دکتری امکان ادامه تحصیل هست؟اگه هست کدوم دانشگاه؟با چه شرایط؟و ایا امکان اینکه فرزند خود را همراهم بیاورم هست؟در ضمن دوستم فارغ التخصیل رشته عمران از همین دانشگاه در مقطع ارشد میباشد.آیا برای اون هم امکان ادامه تحصیل برای دکتری هست؟ممنون میشم که راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)