صفحه 10 از 40 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 395

موضوع: تایید مدارک توسط سفارت

پیش فرض پاسخ : تایید مدارک توسط سفارت

سلام من واسه دکتری از هند اقدام کردم . اینجا گفتن مدارکتو ببر سفارت ایتالیا تو تهران تایید کنه بعد بیارشون اینجا. کسی میدونه چرا؟ واسه تایید مدارکم خودم باید باشم؟

Banned

برای این که تو شهروند ایرانی هستی دیگه

واسه تایید مدارکم خودم باید باشم؟ میشه مدارکمو تو هند ترجمه کنم بیارم اونجا تایید کنن؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1010 نمایش پست ها
    واسه تایید مدارکم خودم باید باشم؟ میشه مدارکمو تو هند ترجمه کنم بیارم اونجا تایید کنن؟
    مرتضی جان یک تلاشی بکن که نری ایران!! به این علت که من اینجا کسانی رو مبینم که از مالزی اقدام کردند و این مشکلات رو هم نداشتند و از همونجا ویزا رو گرفتن و خلاص! ببین میشه یه جوری رفعش کنی به بک روشی یا نه! هیچ جوره سفارت در دهلی راه نمیاد؟
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

اینجا اینا میگن ویزا میدیم ولی باید مدارکت موردتایید سفارت ایتالیا تو تهران برسه . چون ما نمیتونیم استعلام کنیم. بعداز تایید مدارک باید تحویل کنسول ایتالیا بدم تو بمبیی. حالا واسه تایید مدارک خودمم باید باشم??? قیمتش چنده ?

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1010 نمایش پست ها
    اینجا اینا میگن ویزا میدیم ولی باید مدارکت موردتایید سفارت ایتالیا تو تهران برسه . چون ما نمیتونیم استعلام کنیم. بعداز تایید مدارک باید تحویل کنسول ایتالیا بدم تو بمبیی. حالا واسه تایید مدارک خودمم باید باشم??? قیمتش چنده ?
    عزیزم من جای شما باشم میرم سفارت ایران همونجا تایید میکنم. دیگه تایید سفارت ایران در هند رو که باید قبول کنند که. اینم نمیکنند؟
    قیمت دقیقش رو نمیدونم چیزی نمیگم که خدایی نکرده گمراه نشی. حضور خودت هم الزامی نیست. خیلی اوقات دارالترجمه ها به جای موکلشون این تایید ها رو انجام میدند و حضور خود فرد الزامی نیست.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    مرتضی جان یک تلاشی بکن که نری ایران!! به این علت که من اینجا کسانی رو مبینم که از مالزی اقدام کردند و این مشکلات رو هم نداشتند و از همونجا ویزا رو گرفتن و خلاص! ببین میشه یه جوری رفعش کنی به بک روشی یا نه! هیچ جوره سفارت در دهلی راه نمیاد؟
    من از مالزی دارم اقدام میکنم، اینجا هم بهم گفتن ترجمه ها را باید سفارتشون ایران تایید کنه
    برای تایید مدارک باید وقت قبلی بگیریم؟؟

Junior Member

آزمایشات مدیکال چیه ؟
    تو سایت دانشگاهم نوشته بود که ما بش نیاز داریم قبل از اینکه بیایید. سفارت که نیاز نداره ؟

اصلا کسی اطلاعاتی در مورد Health medical داره ؟

Junior Member

براي دكتري اقدام كردم كه به زبان انگليسيه و همونا روبراي دانشگاه ارسال كردم كه براشون قابل قبوله. ترجمه مدارك براي سقارت بايد ايتاليائي باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط userd2011 نمایش پست ها
    براي دكتري اقدام كردم كه به زبان انگليسيه و همونا روبراي دانشگاه ارسال كردم كه براشون قابل قبوله. ترجمه مدارك براي سقارت بايد ايتاليائي باشه؟
    مدارک رو در مرحله اولیه ممکنه دانشگاه قبول کنه ولی برای ثبت نام قوانین خودشون رو دارند. بهترین کار اینه که با بخش ثبت نام دانشگاه تماس بگیرید و دقیق بپرسید. سفارت کاری به این کارها نداره. اگه دانشگاه مدارک رو انگلیسی بخواهد اونها هم گیر نمی دن. ولی بهتر اینه که ترجمه بشه. نهایت 180 میدید اما خیالتون راحته.