صفحه 34 از 40 نخستنخست ... 2425262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 395

موضوع: تایید مدارک توسط سفارت

Moderator

پیش فرض پاسخ : تایید مدارک توسط سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط m920627 نمایش پست ها
    سلام. من ترجمه مدارکم یه مشکلی داره. برای خود مدرک لیسانسم ترجمه درسته و معدلم رو هم درست زدن ولی برای ریزنمرات لیسانسم معدل رو که 16.57 بوده زدن 16.75 بنظرتون این 20 صدم مشکلی ایجاد میکنه و بهتره بدم دوباره ترجمه کنن؟ با توجه به اینکه معدل روی خود مدرک درست خورده و وقت سفارتمم هفته دیگست :/
    درود
    شما یه تماسی با دارالترجمه داشته باشید اگر میتوانند بهتره که عوض بشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام دوستان من یک سوال داشتم اگر دفترخانه به جای مهر کپی برابر با اصل است بزنه کپی برابر با مدرک ابرازی است مشکلی بوجود می یاد و ممکنه تو سفارت قبول نکنند؟
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

سلام دوستان
    من مدارکمو متاسفانه دادم افسری ترجمه کرد. لطفا ندید اونجا. برای ترجمه من نمیدونستم که اینکارو کردم با توجه به اینکه تهران نبودم و سایر دارالترجمه ها هم خیلی طول میکشید تا مدارک رو تحویل بدن

برای یکشنبه هفته آینده وقت گرفتم برم برای تایید مدارک

سوالی که برای من پیش اومده اینه که در این مرحله که ما نیازی به مدارک ویزا نداریم؟ درسته؟
    فقط تایید مدارک تحصیلی و یه زمان دیگه برای ویزا؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط aaallliii1367 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدارکمو متاسفانه دادم افسری ترجمه کرد. لطفا ندید اونجا. برای ترجمه من نمیدونستم که اینکارو کردم با توجه به اینکه تهران نبودم و سایر دارالترجمه ها هم خیلی طول میکشید تا مدارک رو تحویل بدن

برای یکشنبه هفته آینده وقت گرفتم برم برای تایید مدارک

سوالی که برای من پیش اومده اینه که در این مرحله که ما نیازی به مدارک ویزا نداریم؟ درسته؟
    فقط تایید مدارک تحصیلی و یه زمان دیگه برای ویزا؟

درود
    دوست عزیز راجب دارالترجمه ها لیستش اینجا هست میتوانید چک کنید.
    برای مدارک ویزا هم اینجا رو چک کنید.
    نخیر شما یه بار میرید سفارت و تمام مدارک را هم که مربوط به ویزا هست را باید تکمیل شده ببرید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام .
    برای تایید مدارک بورس با توجه به اینکه مدارک بورس اثبات میکنن وضعیت مالیه خوبی نداریم و خواهان بورس هستیم، برای تاییدشون از طرف سفارت آیا بهتره بعد از گرفتن ویزا اقدام کنیم یا در طول پروسه ای که مدارک ویزا دست سفارت هستن هم میشه اقدام کرد ؟
    برای من زمان مزاجعه برای گرفتن پاسپورت رو زدن 11 مرداد . بعد اون برم برای تایید مدارک بورس دیر نیست ؟؟

سلام
    من یک سوال داشتم این صفحه ها رو خوندم ولی بازم نفهمیدم
    من باید قبل از روزی که سفارت بهم وقت داده برم مدارکم و تایید کنم و روزی که وقت دارم مدارک تایید شده رو بهشون تحویل بدم؟ من فقط مدارک تحصیلی دبیرستان و پیش دانشگاهی و دارم. و ترجمه شناسنامه .

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    جلیلی همون خرد هست.
    ابن دو دارالترجمه مشکل دارند و هی سفارت قبول میکنه و هی گیر میده.
    بهترین کار ممکن این هست که برای این دو ترجمه ای داده نشه.
    دوستان یک سوالی داشتم، اقای قربانی که در دارالترجمه خرد هستند هم مورد تایید نیستند؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط aysarahimi نمایش پست ها
    دوستان یک سوالی داشتم، اقای قربانی که در دارالترجمه خرد هستند هم مورد تایید نیستند؟
    لیست دارالترجمه های مورد تائید سفارت

سلام من وقت سفارت دارم فردا ولی مدارکم آماذه نشده و 10-12 روز دیگه حاضر می شه مشکلی پیش نمیاد تو سفارت؟ ممنون می شم راهنماییم کنید

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh_sa نمایش پست ها
    سلام من وقت سفارت دارم فردا ولی مدارکم آماذه نشده و 10-12 روز دیگه حاضر می شه مشکلی پیش نمیاد تو سفارت؟ ممنون می شم راهنماییم کنید
    درود
    تمام مدارکی که دارید برید نقص پرونده میخورید و بعدا تا ددلاین تکمیل میکنید.