صفحه 37 از 40 نخستنخست ... 2728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 395

موضوع: تایید مدارک توسط سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تایید مدارک توسط سفارت

سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم
    اول اينكه من وقت سفارت تونستم امروز واسه خودم بگيرم ولي براي يه همچين پيامي اومده كه نميدونم يعني چي و بايد كجا كانفرم كنم وقتمو؟
    you need to confirm the booking no earlier than 10 days before and no later than 3 days before the appointment.

سوال بعديم اينه كه من نتونستم براي همسرم وقت بگيرم و اصل دعوت نامه براي همسرمه،به نظرتون ميشه مثلا چند روز اينده براي همسرم وقت بگيرم و روز وقتم برم اونجا و ازشون بخوام همسرم هم با من بياد ؟
    بايد جايي مداركمو اپلود كنم يا دستي ببرم؟؟
    مصاحبه هنوزن داره ؟؟

ممنون از شما

سلام دوستان

برای دوره دکتری چه مدارکی باید به تایید سفارت برسه؟

با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای دوره دکتری چه مدارکی باید به تایید سفارت برسه؟

با تشکر
    درود
    منظورتون از تائید چی هست؟
    برای اپلای به دانشگاه نیازی به تائید مدرکی ندارید بعد از پذیرش برای ویزا نیاز به این مدارک دارید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    منظورتون از تائید چی هست؟
    برای اپلای به دانشگاه نیازی به تائید مدرکی ندارید بعد از پذیرش برای ویزا نیاز به این مدارک دارید.
    با تشکر از پاسختون. منظورم اینه قیل از روز مصاحبه در سفارت آیا لازمه مدرکی به تایید سفارت برسه؟ (در سفارت بعضی از کشورها قیل از روز مصاحبه بعضی مدارک باید به تایید سفارت برسه مثل سند ازدواج و...)

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    با تشکر از پاسختون. منظورم اینه قیل از روز مصاحبه در سفارت آیا لازمه مدرکی به تایید سفارت برسه؟ (در سفارت بعضی از کشورها قیل از روز مصاحبه بعضی مدارک باید به تایید سفارت برسه مثل سند ازدواج و...)
    نخیر برای ایتالیا نیازی به تائید نیست.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    GB

درود به همگی

درمورد مدارکی که برای تحصیل به زبان انگلیسی بایستی ارائه بشه سوال داشتم. میخواستم بدونم که مدرک پیش دانشگاهی ضروریه؟ چون من دیپلم فنی بودم. دوره ی پیش نداشتم. فقط دیپلم دارم. همونو ترجمه کنم کافیه؟
    واینکه مدارک همشون بایستی ایتالیایی باشن؟ ترجمه انگلیسی قبول نمیکنن؟ بعدش اینکه درمورد ایلتس بایستی اورال 6 باشه یا مینیمم قسمت ها؟
    وسوال اخرم اینکه وقتی مدارکم اماده کردم بایستی فقط ایمیل کنم تا اونا وقت مصاحبه بدن؟ یا باید حضوری رفت و تائیدیه گرفت؟
    ممنون میشم بهم بگید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran6565 نمایش پست ها
    درود به همگی

درمورد مدارکی که برای تحصیل به زبان انگلیسی بایستی ارائه بشه سوال داشتم. میخواستم بدونم که مدرک پیش دانشگاهی ضروریه؟ چون من دیپلم فنی بودم. دوره ی پیش نداشتم. فقط دیپلم دارم. همونو ترجمه کنم کافیه؟
    واینکه مدارک همشون بایستی ایتالیایی باشن؟ ترجمه انگلیسی قبول نمیکنن؟ بعدش اینکه درمورد ایلتس بایستی اورال 6 باشه یا مینیمم قسمت ها؟
    وسوال اخرم اینکه وقتی مدارکم اماده کردم بایستی فقط ایمیل کنم تا اونا وقت مصاحبه بدن؟ یا باید حضوری رفت و تائیدیه گرفت؟
    ممنون میشم بهم بگید.

درود
    راجب مدارک خواسته شده برای ویزای دانشجویی دو پست بالا لینک گذاشتم میتونید ببینید.
    اگه برای فوق اقدام میکنید چون کاردانی و کارشناسی خوندید کافیه و نیازی به پش ندارید ولی اگه برای لیسانس اقدام میکنید چون پیش دانشگاهی ندارید باید حتما به جای پیش مدرک کاردانی ارائه بدید وگرنه سفارت قبول نمیکنه.
    همه مدارک باید به ایتالیایی ترجمه بشه.
    برای زبان و نحوه وقت دهی هم به تاپیک مربوطه مراجعه کنید.

Junior Member

دوستان سفارت قبول میکنه PRE ENROLLMENT انجام بدیم بعد براشون مدرک زبان رو ببریم یا نه ؟چون میترسم مدرک زبانم قبل ددلاین آماده نشه ...

Junior Member

سلام دوستام، من از دانشگاه Bologna پذیرش فوق لیسانس و در 20 می وقت سفارت دارم، بجز مدرک لیسانس و ریز نمرات باقی مدارکم کامل هست. آیا سفارت برای تکمیل مدارک بهم وقت میده؟
    پیشاپیش از پاسختون متشکرم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط AghdamN نمایش پست ها
    سلام دوستام، من از دانشگاه Bologna پذیرش فوق لیسانس و در 20 می وقت سفارت دارم، بجز مدرک لیسانس و ریز نمرات باقی مدارکم کامل هست. آیا سفارت برای تکمیل مدارک بهم وقت میده؟
    پیشاپیش از پاسختون متشکرم
    درود
    تا ددلاین فرصت دارید مدارک را تکمیل کنید بعد ددلاین امکانپذیر نیست.