صفحه 4 از 40 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 395

موضوع: تایید مدارک توسط سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تایید مدارک توسط سفارت

چه بحثی شد :دی سعنی اون صفحه ی ریز نمره که آموزش دانشکده و دانشگاه تایید می کنند و مهر می زنن اون رو ازم گرفت به علاوه ی اون ترجمه که تهش یه کثی از همون ریز نمرات بود ... بدبختی اینکه این دانشگاه یه ماه دیگه جواب میده که خیلی دیره منم هی منتظره این موندم و ... حالا میرم سفارت با همینایی که دارم میگم چی شد !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Transportation Systems and Highway Engineering

منم همین مشکل رو دارم. ریز نمرات و اصل دانشنامم الان آلمانه و قراره تا 10 روز دیگه بفرستن برام.
    حالا ایتالیا بورس هم شدم. نمیدونم اگه بخوام برم میلان باید ریز نمرات دانشجویی که با همون
    پذیرفته شدم و اصلشو هم دارم رو ببرم سفارت پیش خانم شمس. و نامه دانشگاه به نظام وظیفه که گفته من فارغ التحصیل شدم.
    بعد که دانشنامم از آلمان اومد میبرم واسشون. میشه؟

سلام
    برای مقطع دکتری هم باید مدارکی رو برای تایید به سفارت ببریم؟ مدارک من ترجمه شده و تایید قوه قضاعیه و وزات امور خارجه رو داره. با این وجود باید برای تایید به سفارت ایتالیا هم ببرم یا لازم نیست؟ مدرک و ریز نمرات ارشد و لیسانسم همه تایید شده هستن.
    ممنون از دوستان.

Junior Member

با سلام می خواستم بدونم هزینه تایید مدارک ترجمه شده به ایتالیایی مثل اجاره نامه و فیش حقوقی حدودا چقدره ؟ ممنون

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nimamani نمایش پست ها
    با سلام می خواستم بدونم هزینه تایید مدارک ترجمه شده به ایتالیایی مثل اجاره نامه و فیش حقوقی حدودا چقدره ؟ ممنون
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post145693
    ... بابت تایید هر مدرک هم حدود 30000 تومن می گیرن . ترجمه فیش حقوقی و گواهی بانک مرکزی رو روی هم یه مدرک حساب می کنن و برای اونا باید هزینه تایید یک مدرک رو بدی ...

سلام دوستان
    برای تایید مدارک چه روزهایی میشه به سفارت مراجعه کرد؟ از چه ساعتی کارو شروع میکنند؟

Junior Member

سلام
    تایید مدارک دوشنبه چهارشنبه ساعت 10 صبح بود !
    الآن من پذیرشم 27 مای اومد و می خوام برام پرونده دانشجویی تشکیل بدن ، میگن وقتش تا 31 مای بوده و گذشته ، به نظرتون هیچ راهی هست ، که بتونم سفارت رو متقاعد کنم برام پرونده تشکیل بدن ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط inadram نمایش پست ها
    سلام
    الآن من پذیرشم 27 مای اومد و می خوام برام پرونده دانشجویی تشکیل بدن ، میگن وقتش تا 31 مای بوده و گذشته ، به نظرتون هیچ راهی هست ، که بتونم سفارت رو متقاعد کنم برام پرونده تشکیل بدن ؟
    تنها راهش اصرار کردنه به نظر من ! یه دلایلی بیار که اگه نری خیلی واست بد میشه و اینا. بعد بگو اگه هزینه‌ای هم داشته باشه خودت تقبل می‌کنی (مثل هزینه ارسال مدارک یا چیزای دیگه).. اگه بتونی ثابت کنی که پذیرشت 27 می اومده (ایمیلی از دانشگاه بگیری که اینو نشون بده) اینم میتونه کمک کنه.. چون بقیه پذیرشا اوایل می، اومده بود...
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط inadram نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    من و چند نفر دیگه هم این مشکل رو داریم، به این تاپیک سر بزن:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...099#post245099

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.gh.sh نمایش پست ها
    سلام
    من و چند نفر دیگه هم این مشکل رو داریم، به این تاپیک سر بزن:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...099#post245099
    با سلام

قرار دوستانی که برای ثبت‌نام به مشکل deadline بر خورده‌اند بر آنست ساعت ۷ صبح یک‌شنبه ۲۳ خرداد در مقابل دفتر سفارت (خیابان جردن) حاضر شده تا در صورت امکان با سفیر یا سرکنسول‌گر ملاقات حضوری داشته و درخواست ثبت‌نام و تشکیل پرونده داشته باشیم.
    لطفا نام خود را در تاپیک آشنایی با دانشجویان universita' della sapienza اعلام نمایید تا در صورتی که دیگر دوستان زودتر از شما در محل حاضر شدند اسم شما همزمان با دیگران در لیست انتظار نوشته شود. اگر هم شما زودتر حاضر شدید نام دیگران را در لیست وارد کنید.

نظری - ترابیان - غلامی شهبندی

با سپاس فراوان