صفحه 4 از 34 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 337

موضوع: تاثیر معدل کارشناسی برای گرفتن پذیرش

پیش فرض پاسخ : تاثیر معدل کارشناسی برای گرفتن پذیرش

البته شما معدلتون خیلی هم پایین نیست. میشه بفرمایید چند تا میل زدید؟ و تعدا متقاضیان تو رشته تون که یه کم خاص هست به نسبت زیاده یا کمه؟ اینا همه بهم دید می ده..

Junior Member

سلام دوستان
    بابا جون واسه چی اینقده خودتونو اذیت میکنید
    بشینید سر زبانتون اگه زبانتون خوووووب بشه رفتید
    من n تا مثال از دوستام دارم که فقققققط با تافل بالای 610 الان آمریکا هستند
    البته برای بعضی دانشگاهها apply کردن سخته که اون دوستان هم باید واقع نگرانه به قضیه نگاه کنند
    موفق باشید
    شاختو میشکنم   IIIII BBBBBBBB TTTTT

Junior Member

سلام

اولا نمیشه معدل ها را با هم مقایسه کرد.تکلیف کسی که معدلش پایینه چیه؟ مثلا من که معدلم 14 هست باید کامل بی خیال بشم؟! هر رشته ای و هر دانشگاهی یه جور نمره دهی مخصوص به خودش داره.حالا ایا من که مهندسی برق مخابرات شیراز خوندم با کسی که ازاد یک جای راحت خونده یک جور سنجش میشم ؟ معمولا کسایی که از دانشگاه های تهران (جز شریف !) فارغ میشن معدل های خیلی بهتری دارن.نمونش دوست خودم که توی دانشگاه ما 2 بار مشروط شد رفت پلی تکنیک همون ترم (ترم 5 برق) معدلش 16.5 شد (با 16 واحد تخصصی ). لطفا کسایی که تجربه دارن منو راهنمایی کنند که اگر من یک مقاله خوب داشته باشم می تونم امید داشته باشم برای ارشد پذیرش بگیرم یا وقت خودمو تلف نکنم ؟

Banned

با سلام دوستان به نظرتون معدل من برای فاند گرفتن تو مقطع فوق تو سنگاپور و استرالیا و بدون فاند سوئد چطوره یه مشکل دیگه هم هست که نمی دونم عیبی نداره اینجا مطرحش کنم یا نه من اول کاردانی خوندم بعدش کارشناسی ناپیوسته
    1- معدل کاردانی(2سال) 14.50
    2- معدل کارشناسی ناپیوسته(2 سال) 17.80
    3- معدل کل (ترکیبی از 1 و 2) 16
    حالا نظر بدید و فکر می کنید معدل دو سال آخرم مهمه یا.........

wumpus
    Guest

معدل من 14.76 می تونم 2 تا دزسمو دوباره بگیرم و به 15 برسونم ایا ارزش داره و تاثیری می ذاره.(کامپیوتر)

Member mohhhamad آواتار ها

سلام

اولا نمیشه معدل ها را با هم مقایسه کرد.تکلیف کسی که معدلش پایینه چیه؟ مثلا من که معدلم 14 هست باید کامل بی خیال بشم؟! هر رشته ای و هر دانشگاهی یه جور نمره دهی مخصوص به خودش داره.حالا ایا من که مهندسی برق مخابرات شیراز خوندم با کسی که ازاد یک جای راحت خونده یک جور سنجش میشم ؟ معمولا کسایی که از دانشگاه های تهران (جز شریف !) فارغ میشن معدل های خیلی بهتری دارن.نمونش دوست خودم که توی دانشگاه ما 2 بار مشروط شد رفت پلی تکنیک همون ترم (ترم 5 برق) معدلش 16.5 شد (با 16 واحد تخصصی ). لطفا کسایی که تجربه دارن منو راهنمایی کنند که اگر من یک مقاله خوب داشته باشم می تونم امید داشته باشم برای ارشد پذیرش بگیرم یا وقت خودمو تلف نکنم ؟
    دوست خوبم پذیرش رو میتونی بگیری.اما متاسفانه این مشکلیه که خیلی ها باهاش مواجهند.مثلا منم یکی از دوستام امیرکبیر بود و درسشم خیلی خوب بود من خیلی ازش سرتر بودم حتی تو معدل اما اون رفت با فاند ومن نتونستم برم.شما چند تا کار میتونی بکنی.
    اول ببین اگه واقعا قصدت رفتن با توجه به شرایط اقتصادی شاید نشه خوب.÷س باید هم برای ارشد ایران بکوب بخونی وهم اگه واقعا میخوای بری باید برای تافل وجی آر ای ومقاله و... هم بخونی وکار کنی. واین یعنی یه تلاش فوقالعاده.
    شما تو رزومت میتونی میانگین معدل دانشکدتون رو بنویسی.
    یا استادت میتونی بنویسه توی توصیانه که ایشون معدل 14 هست اما مثلا جزو 3 تا دانشجوی اول ماست ونمره هاش همیشه جزو 10 درصد تاپ بوده واینها......
    اما میگم یه وقت خدایی نکرده از اونجا مونده واز اینجا رونده نشی.متاسفانه الان بارشد یه جوری شده بچه ها کلاس میرن و... ( تستی شده) واگه شما وقتت رو بذاری برای تافل وجی آر ای شاید عقب بیافتی.
    انتخاب با خودت ومسئولیتش هم با خودت
    ان شا.. موفق باشی
    این کاربر ،غیر فعال است.

پیش فرض پاسخ : از چه دانشگاهی برای مواد پذیرش گرفتید؟ یا می دانید که از آنها می شود گرفت؟

سلام به همه
    راستش مطرح کردن این موضوع اینجا خیلی هم درست نیست اما چون فعال نشده یوزر من نمیتونم پست ایجاد کنم پس ناچارا اینجا می پرسم
    سوال من هم شبیه سوال این دوستمون هست که پست رو ایجاد کرده اما با اندکی تفاوت
    من داشنجوی متالورژی صنعتی هستم و تقریبا ترم آخر هستم (ترم10) . خب از ترم معلومه که خیلی اوضاع مناسبی ندارم معدلم هم پایینه اما سوال من اینه که افرادی مثل من که معدلشون در 13 هست چی کار میتونند بکنند برای پذیرش تو رشته خودشون ؟ صرف نةر از دانشگاه و رنکینگ و کشور اون آیا کلا شانسی برای apply شدن دارن
    و اما یه سوال دیگه که از همه برام مهم تر هستش آیا لیسانس ها و مدارک بین المللی مثل مدارک نظارت جوش برای داشنگاهی که میخوایم اونجا درس بخونیم داره ؟
    راستی از لحاظ مالی مشکل خاصی ندارم و فقط میپرسم که برای ثبت نام با این معدل وضعیتم چه جوری میشه و دنبال کدوم دانشگاه ها باید برم
    بازم معذرت بابت پستم

Junior Member

آیا اینکه مدرک ارشد آزاد یا سراسری باشه واسه اپلای فرقی می کنه؟ اگه بقیه شرایط مثل معدل و نمره زبان و... ثابت در نظر بگیریم.

Junior Member Mathematician آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KNTU-Toronto

Hello,

Generally, No. However it really depends to your C.V.
    My roommate in here is graduate from Azad Univ in Karaj. However, he was first rank student there with GPA 18, plus 3 published papers in his field in reputable journal. He has a full fund in his phd studies and continuing his studies in a strong research group.

Don't worry. Just make your GPA higher and your C.V stronger as far as possible.

Bests

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda s نمایش پست ها
    آیا اینکه مدرک ارشد آزاد یا سراسری باشه واسه اپلای فرقی می کنه؟ اگه بقیه شرایط مثل معدل و نمره زبان و... ثابت در نظر بگیریم.

Junior Member

بعد از شانس داشتن یک معدل خوب می تونه خیلی کمک کنه .....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)