صفحه 5 از 34 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 337

موضوع: تاثیر معدل کارشناسی برای گرفتن پذیرش

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : تاثیر معدل کارشناسی برای گرفتن پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda s نمایش پست ها
    آیا اینکه مدرک ارشد آزاد یا سراسری باشه واسه اپلای فرقی می کنه؟ اگه بقیه شرایط مثل معدل و نمره زبان و... ثابت در نظر بگیریم.
    تجربه من می‌گه که با شرایط یکسان از نظر معدل و ...، دانشگاهی که ازش فارغ‌التحصیل شده‌اید تاثیر گذاره. البته این رو هم اضافه کنم که خیلی از دانشگاه‌های آمریکا ممکنه تمام دانشگاه‌های ایران رو به خوبی نشناسند و در نتیجه صرف سراسری یا آزاد بودن تاثیر خیلی زیادی نداشته باشه، اما اگر از دانشگاه‌های مشهور ایران فارغ‌التحصیل شده باشید، قطعا شانس گرفتن پذیرش‌تون بالاتر خواهد بود.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    اگر از دانشگاه‌های مشهور ایران فارغ‌التحصیل شده باشید، قطعا شانس گرفتن پذیرش‌تون بالاتر خواهد بود.
    اين كاملا درسته. شاهد اين قضيه هم فرمهاي اپلاي هست كه براي دانشگاههايي كه ميشناسن، كد در نظر گرفتن. دليلش هم اينه كه قبلا دانشجوهايي از اون دانشگاهها گرفتن. توي رشته‌هاي فني ميدونم كه سه چهار دانشگاه تهران و صنعتي اصفهان رو خيلي خوب ميشناسن

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

ایا معدل 14.90 با 15 خیلی فرق داره؟یعنی میارزه آدم چند تا درس اضافه پاس کنه که معدلش به 15 برسه؟

دیگه اینکه آیا معدل 14.90 پایین محسوب میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    enjineering scinses of tehran uni

معدل رو نسبت به توقعت بايد بسنجي 14.90 براي خيلي از دانشگاه ها و خيلي از كشور ها معدل خوبيه.
    اگر دروس اختصاصيت خوبه نيازي به اين كار نيست اگر هم بدن اين وقتي رو كه براي درساي اضافه ميذاري اگه روي يه مقاله بذاري خيلي بيش تر بهت كمك مي كنه به هر حال يك ترم وقت كمي نيست

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Qadir نمایش پست ها
    معدل رو نسبت به توقعت بايد بسنجي 14.90 براي خيلي از دانشگاه ها و خيلي از كشور ها معدل خوبيه.
    اگر دروس اختصاصيت خوبه نيازي به اين كار نيست اگر هم بدن اين وقتي رو كه براي درساي اضافه ميذاري اگه روي يه مقاله بذاري خيلي بيش تر بهت كمك مي كنه به هر حال يك ترم وقت كمي نيست
    البته بعضی از دانشگاهها شرط حداقل معدلشون 15 هستش. به اینم توجه کنید
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Member
    رشته و دانشگاه
    sharif- electrical eng

با سلام به دوستان
    من لیسانس برق قدرت از پلی تکنیک دارم با معدل 13.95 .ارشد رتبم 10 شد و گرایش پاور الکترونیک شریف اومدم.معدل ارشد هم 17.می خوام واسه ساله دیگه اقدام کنم.به نظرتون با این شرایط می تونم تو امریکا فاند بگیرم؟(رنک دانشگاه خیلی برام مهم نیست،البته خیلی داغون هم نمیخوام باشه)معدل لیسانسم واقعا افتضاحه،به نظرتون خیلی تاثیر داره؟یه مقاله هم دارم.

Junior Member

با سلام به دوستان
    من ترم ششم مهندسي پزشكي با معدل 17 ام به نظرتون مي تونم به گرفتن فاند اميدوار باشم يا نه؟(با در نظر گرفتن toefl حدود 80 و gre هم هنوز شركت نكردم. در ضمن دوباره toefl امتحان ميدم.)
    با تشكر
    پرنده ای بود که تا پایان عمرش پرواز می کرد و می خوابید
    هیچ وقت به جایی نمی رسید
    چون از شروع مرده بود.

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط naruto نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من ترم ششم مهندسي پزشكي با معدل 17 ام به نظرتون مي تونم به گرفتن فاند اميدوار باشم يا نه؟(با در نظر گرفتن toefl حدود 80 و gre هم هنوز شركت نكردم. در ضمن دوباره toefl امتحان ميدم.)
    با تشكر
    اگه نمره GRE خیلی عالی بیارید(بالای 1200) بله می تونی امیدوار باشی.اما با توجه به اینکه نمره تافلت معمولیه و گویا مقاله هم نداری بدون جی آر ای خیلی بالا نمی شه به صرف معدل خوب به فاند امید زیادی داشت.
    I am not in this site anymore.Alireza

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط alisaket نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من لیسانس برق قدرت از پلی تکنیک دارم با معدل 13.95 .ارشد رتبم 10 شد و گرایش پاور الکترونیک شریف اومدم.معدل ارشد هم 17.می خوام واسه ساله دیگه اقدام کنم.به نظرتون با این شرایط می تونم تو امریکا فاند بگیرم؟(رنک دانشگاه خیلی برام مهم نیست،البته خیلی داغون هم نمیخوام باشه)معدل لیسانسم واقعا افتضاحه،به نظرتون خیلی تاثیر داره؟یه مقاله هم دارم.
    با توجه به اینکه ارشد شریف هستی و معدلت خوبه می تونی امید داشته باشی که معدل لیسانست تا حدود زیادی اثر منفی نمی زاره.اما باید نمره زبان خوبی بیاری و ضمنا نمره جی آر ای هم خوب باشی که فاندت شانسش زیاد بشه.ضمنا بهترین کار اینه که تو وقتی که داری تحقیقاتتو بیشتر به مقاله تبدیل کنی.مطمئن باش اگه همه اینا رو برآورده کنی یه فاند توپ گیرت میاد.
    I am not in this site anymore.Alireza

Junior Member

سلام من لیسانس معدن دانشگاه تهرانم.با معدل 12 .از اولشم از معدن خوشم نمی اومد.الان با این معدل با در نظر گرفتن پولو عمرو ... بهتره برای مکانیک برای فوق اپلای کنم یا لیسانس؟(اصلا با معدل 12 میشه رفت فوق؟)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)