صفحه 7 از 34 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 337

موضوع: تاثیر معدل کارشناسی برای گرفتن پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر معدل کارشناسی برای گرفتن پذیرش

من معدل لیسانسم 13 هست در رشته اقتصاد. ولی نمی خوام برای ارشد همون رشته رو بخونم. حالا تکلیف چیه؟ به جز کانادا کدوم کشور مناسبه رشته teaching english as a foreign language برای ارشد یا دکترا هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources, University of Idaho

پیش فرض پاسخ : با معدل 13یا 14 برای master کدوم دانشگاهها برای رشته برق قدرت یا مخابرات اقدام

نقل قول نوشته اصلی توسط omid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    معدلم 13 است به احتمال زیاد اخر این ترم معدلم 14 بشه حالا برای master کدوم دانشگاهها برای رشته برق قدرت یا مخابرات اقدام کنم
    اگه کسی میدونه و امکان داره جواب بده خیلی ممنون میشم.
    دوست عزیز، اکثر دانشگاها معدل لیسانس براشون مهمه حتی وقتی شما می خواهید برای مقطع دکتری با یک معدل لیسانس متوسط اپلای کنید باز هم مهمه. من معدل لیسانسم 12.25 و ارشدم 15 بود یعنی هیچ پوئنی محسوب نمی شه. رفتم رو مقاله کار کردم که بتونم امتیاز مثبت تو رزومم داشته باشم.
    شما هم همانطور که دوستان اشاره کردند، نتایج رو نگاه کن متوجه می شی که میتونی. اگر برای آمریکا بخوای اقدام کنی که حتما باید GRE داشته باشی. سابقه کار مرتبط می تونه مفید باشه...
    ارپا هم اصولا یک کم معیارش پایین تره. و با معدل 14 به نظر من میتونی پذیرش بگیری...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام.امید جان حداقل دانشگاهی که هستیو می گفتی یا اینکه قصد داری به کدوم کشور بری؟؟ چند تا از نتایج پذیرش رو می ذارم خودت مقایسه کن.

Networks and distributed systems chalmers Masters --- 14.75 پیام نور N/A N/A IELTS 7 N/A
    Electrical Eng- Communication Louisiana State University Masters 28000 18.3 صنعتی امیرکبیر N/A N/A iBT 82 800
    با تشکر از شما و s0hrabi
    حسن جان میخوام برای امریکا اقدام کنم راستی اگه پذیرش بدون فاند بدن باید شهریه دانشگاهم بدی؟

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط omid نمایش پست ها
    با تشکر از شما و s0hrabi
    حسن جان میخوام برای امریکا اقدام کنم راستی اگه پذیرش بدون فاند بدن باید شهریه دانشگاهم بدی؟
    بله ! اتفاقا عمده هزینه ها همین دادن شهریه است
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Junior Member

من معدل لیسانسم 13 هست در رشته اقتصاد. ولی نمی خوام برای ارشد همون رشته رو بخونم. حالا تکلیف چیه؟ به جز کانادا کدوم کشور مناسبه رشته teaching english as a foreign language برای ارشد یا دکترا هست؟
    ممنون می شم یکی از دوستان راهنمایی کنه. اصلا به فکر پذیرش باشم با این معدل یا نه؟ هزینه هم برام مهمه ولی نه اون قدر که به هر دانشگاه مزخرفی تن در بدم.

Junior Member

سلام. من معدل لیسانسم 14.7 هست تو رشته ی مکانیک.البته 2 ترم دیگه مونده، امید دارم به 15 برسونم. رزومم نسبتا خوبه . واسه تافل هم هنوز اقدام نکردم اما زبانم خوبه.
    به نظرتون امکانش هست واسه فوق پذیرش بگیرم؟ اگه آره از چه جور دانشگاهی؟
    روی فاند می تونم حساب کنم؟
    ممنون می شم کمکم کنید.

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط eli68 نمایش پست ها
    سلام. من معدل لیسانسم 14.7 هست تو رشته ی مکانیک.البته 2 ترم دیگه مونده، امید دارم به 15 برسونم. رزومم نسبتا خوبه . واسه تافل هم هنوز اقدام نکردم اما زبانم خوبه.
    به نظرتون امکانش هست واسه فوق پذیرش بگیرم؟ اگه آره از چه جور دانشگاهی؟
    روی فاند می تونم حساب کنم؟
    ممنون می شم کمکم کنید.
    بله قطعا شانسشو دارید که پذیرش بگیرید.اما با این شرایط نمیشه به فاند امید زیادی داشته باشید.از دانشگاه های نسبتا خوب در اروپا می تونید پذیرش بگیرید.
    I am not in this site anymore.Alireza

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    بله قطعا شانسشو دارید که پذیرش بگیرید.اما با این شرایط نمیشه به فاند امید زیادی داشته باشید.از دانشگاه های نسبتا خوب در اروپا می تونید پذیرش بگیرید.
    خواهشا بیخودی نا امید نکنین بچه ها رو .

از همون دانشگاهی که شما در اون درس خوندی ، از خود رشته ی شما ، بسیار افرادی بودند که از ایالات متحده فول فاند پذیرش گرفتن .

بیخودی بزرگش نکنین .

شما کار ریسرچ قوی داشته باش ، اونها هم خودشون میدونن اوضاع نمره تو ایران چجوریه و مثلا اون فردی که معدل 19 داره ، جز درس خوندن هیچ فعالبت مغزی دیگه ای درش رشد نکرده و به دردشون نمیخوره .

همیشه نیمه ی پر لیوان رو نگاه کن .

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    خواهشا بیخودی نا امید نکنین بچه ها رو .
    از همون دانشگاهی که شما در اون درس خوندی ، از خود رشته ی شما ، بسیار افرادی بودند که از ایالات متحده فول فاند پذیرش گرفتن .
    بیخودی بزرگش نکنین .
    شما کار ریسرچ قوی داشته باش ، اونها هم خودشون میدونن اوضاع نمره تو ایران چجوریه و مثلا اون فردی که معدل 19 داره ، جز درس خوندن هیچ فعالبت مغزی دیگه ای درش رشد نکرده و به دردشون نمیخوره .
    همیشه نیمه ی پر لیوان رو نگاه کن .
    دوست من بحث نا امیدکردن نیست و کسی هم قصد نداره چیزی رو بزرگ جلوه بده... یه سری مسائل واقعیته... اینکه اصولا پذیرش با فاند برای فوق کمتر و سخت تره یه حقیقته... حالا اگه فرد معدلش هم آنچنان مساعد نباشه که باز یه فاکتور مهم رو نداره...
    یه نگاه به نتایج پذیرش بندازید خیلی چیزها دستتون میاد...
    PS: من بودم اینطور کلی و سطحی در مورد افرادی که معدل بسیار بالایی دارن اظهار نظر نمیکردم.
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

با معدل ليسانس پايين(45/12) از دانشگاه آزاد و ارشد دولتي با معدل (35/15) و 2 مقاله انگليسي accepet شده و چاپ شده و يك مقاله فارسي چاپ شده و 2 مقاله انگليسي سابميت شده در رشته مهندسي مواد شانس پذيرش چطوره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)