صفحه 12 از 236 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 3448

موضوع: آرشیو شده : سوالات درباره حساب بانکی ،Bank Statement، ضمانت بانکی (تا جولای سال 2013)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره مدارک تحصیلی برای ویزا ( دیپلم، کارنامه کنکور و مدارک دانشگاهی)

سلام
    من کارنامه کنکور رو دارم و نیازی به صدور مجددش نیست با این وجود برای بررسی زمان می بره یا فقط باید برم سازمان سنجش و مثل وزارت علوم یه روزه انجام میشه

به هرحال دوستانی این مرحله رو طی کردند روالش به چه شکلیه ؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره مدارک تحصیلی برای ویزا ( دیپلم، کارنامه کنکور و مدارک دانشگاهی)

نقل قول نوشته اصلی توسط izak نمایش پست ها
    سلام
    من کارنامه کنکور رو دارم و نیازی به صدور مجددش نیست با این وجود برای بررسی زمان می بره یا فقط باید برم سازمان سنجش و مثل وزارت علوم یه روزه انجام میشه

به هرحال دوستانی این مرحله رو طی کردند روالش به چه شکلیه ؟
    ممنون
    شما می ری سنجش تقاضای گواهی قبولی کنکور می دی اونام 1000 تومن می گیرن ازت 1 هفته بعد میاد دمه خونتون.بعد مثله بقیه مدارک می برین وزارت و تاییدو....

دوستان من پایان نامه ندارم.
    رشته ما اصلا پایان نامه کارشناسی نداشت حالا من چه کنم؟
    می دونم هر جا که باشم آسمون همین یه رنگه...
    --
    با همه دریا دلی دل را به دریاها زدم
    پشت پا بر اصل بی بنیاد این دنیا زدم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Petersool نمایش پست ها
    دوستان من پایان نامه ندارم.
    رشته ما اصلا پایان نامه کارشناسی نداشت حالا من چه کنم؟
    خوب اگه کار تحقیقاتی داری در موردش توضیح بده و بعضی توصیه نامه ها هم میتونه در این زمینه مفید باشه

راستی در مورد کارنامه من تبریزم و برای این گواهی کنکور باس پاشم بیام تهران
    نامه پذیرش که برسه دستم یه هفته یا بیشتر میام برای کارای پاسپورت و همون حین کارای این کارنامه کنکور رو انجام میدم
    با این وجود آدرس واحد اعتراضات و پيشنهادات و درخواست کارنامه، همینه؟
    تهران-خيابان کريم خان -جنب پل کريمخاني-بعد از تقاطع ويلا-پلاک 218
    چه روزهایی هستن و مدارک چیا میخوا برای این تاییدیه؟ در کل اگه نکته ای بود بگید چون بیشتر این کارای اداری سر بعضی چیزای جزئی طولانی میشه

ولی آخه من کارنامه دستمه (از همون چند سال پیش مونده) فقط یه مهر می خواد. همینو ببرم وزارت علوم نمیشه؟
    چون رو این نامه ای که دارم مهر زدن فقط جهت اطلاع داوطلب!
    ممنون

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

دوستانی که مدارکشونو submit کردن به سفارت ایا کپی از پاسپورتم گرفتن ؟؟؟؟ من چون مشکل نظام وظیفه دارم ممکنه پاسم دیر به دستم برسه این توی مصاحبه دردسر ساز نمی شه؟؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdiak نمایش پست ها
    دوستانی که مدارکشونو submit کردن به سفارت ایا کپی از پاسپورتم گرفتن ؟؟؟؟ من چون مشکل نظام وظیفه دارم ممکنه پاسم دیر به دستم برسه این توی مصاحبه دردسر ساز نمی شه؟؟
    اگه منظورتون مصاحبه سفارته که به هر حال برای ورود به سفارت باید پاسپورتتون رو نشون بدید

ApplyAbroad Veteran

دوست عزیز دردسری بدتر ازین اصلا وجود نداره...من سر یک هفته دیر آماده شدن وثیقه تو بانک یک ترم عقب افتادم....حالا داستانای بعد این تعویق تو وزارت علوم و احتمالا نظام وظیفه که داستانیست طولانی.....هر جور شده دنبالش باش که بدون پاس نمونی روز سفارت....اگه تا 10 روز مونده به وقتت آماده نشد حتما زنگ بزن با خواهش تمنا وقتت رو عقب بنداز

Member sare2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام

برای سفارت باید سه نسخه اصل ترجمه ببریم و یا یه نسخه اصل و دو تاکپی هم قبوله؟
    ممنون از اینکه پست من رو خوندید!

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    دوست عزیز دردسری بدتر ازین اصلا وجود نداره...من سر یک هفته دیر آماده شدن وثیقه تو بانک یک ترم عقب افتادم....حالا داستانای بعد این تعویق تو وزارت علوم و احتمالا نظام وظیفه که داستانیست طولانی.....هر جور شده دنبالش باش که بدون پاس نمونی روز سفارت....اگه تا 10 روز مونده به وقتت آماده نشد حتما زنگ بزن با خواهش تمنا وقتت رو عقب بنداز
    وثیقه نظام وظیفه ؟؟؟؟ یا سفارت 8000 یورو ؟؟؟ مگه واسه 8000 یورو احتیاج به پاس هس؟؟؟ یه حساب مثلا 12 میلیونی داشته باش کافیه دیگه؟؟؟؟!!! اشتباه می گم؟؟؟

Member sare2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

وثیقه نظام وظیفه ؟؟؟؟ یا سفارت 8000 یورو ؟؟؟ مگه واسه 8000 یورو احتیاج به پاس هس؟؟؟ یه حساب مثلا 12 میلیونی داشته باش کافیه دیگه؟؟؟؟!!! اشتباه می گم؟؟؟
    فکر کنم درشت میگی!

ولی واسه تو سفارت رفتن پاس رو میخوای!

التماس هم بکنی نمیزارن بری تو!!!
    ممنون از اینکه پست من رو خوندید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)