صفحه 5 از 345 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3448

موضوع: آرشیو شده : سوالات درباره حساب بانکی ،Bank Statement، ضمانت بانکی (تا جولای سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ،Bank Statement، ضمانت بانکی و سند به عنوان ضمانت جهت ارائه به سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی و توریستی

اداره اقامت شهر Kiel با ویزای من موافقت کرد. اما برای اینکه مهرویزا تو پاسپورتم بخوره باید ثابت کنم که کسی در آلمان ساپورتم میکنه یا پول تو بانک آلمانی دارم. هر دوش در حاله حاضر غیر ممکنه. با اداره اقامت شهر صحبت کردم امروز موافقت کردن من 8000 یورو پول حواله کنم بانک صادرات هامبورگ رسیدشو بدم سفارت.

http://www.banksaderat.de/pages/hh/main_hh.htm

ببنید کدوم بانک بهتون نزدیک تره (Hamburg or Frankfurt)باهاش حتما تماس بگیرید و بگید میخواهید دانشجویی پول حواله کنید بعد فیش حوالرو ببرید سفارت این بهترین راه باقی ماندس.

Junior Member

پیش فرض آرشیو شده : همه چیز درباره مدارک تحصیلی برای ویزا (تا پایان سال 2012)

سلام، دوستان،

همونطور که شاید خیلی از قدیمی ها اینجا بدونن، من یکی از ردی های ویزای آلمان هستم (مقطع آغاز تحصیل، یا همون Bachelor تاریخ درخواست26.11.2007 تاریخ نامه ردی 27.11.2007!!) که توی این مدت 7-8 ماهه داشتم موردای مختلف ردی ها و ویزا گرفته ها رو بررسی می کردم...

نتیجه ای که گرفتم اینه که، متوجه شدم، سفارت وقتی که شما تمامی مدارکتون تکمیل بود، تصمیم آخر رو روی وضعیت نمرات شما می گیره و اصلاً کاری به هیچ چیز دیگه ای نداره، ظاهراً این روش مشترکشونه، یعنی اینکه تو موردهای متعددی که من دیدم، اصلاً سن، نوع ساپورت مالی، درجه دانشگاهی که پذیرش داده، توانایی زبان آلمانی، سؤال و جواب ها و ظاهر و ... اصلاً تعیین کننده نبوده اند و فقط باید یه حداقل هایی رو پر کنن، که در همه موارد این فاکتور در افراد مختلف تفاوت داشتند... اما نقطه مشترک تمامی موارد این بود که، کسانی که ریز نمرات خوبی داشتند (17.5و18و19) حتی در کمترین مدت، با داغون ترین مصاحبه ویزا گرفتن، ولی کسانی که مثل من، با معدل دیپلم 17/76 و پیش دانشگاهی 14(!) با بهترین شرایط* زبان و ساپورت و سایر مزایا رد شده بودند -*در مورد خودم، از طریق یک آشنای کله گنده که توی سفارت پرسیده بود متوجه شدم که شخص خانوم هاشمی که باهام مصاحبه کرده بود، بعد از چند ماه من رو با اسم به یاد داشته و بسیار از من راضی بوده، و به گفته (کلمه آلمانی) Angetan بوده!! ولی با این حال ...، جالب اینکه توی پرونده من هیچ نکته منفی ذکر نشده بوده؟! :-\

با این اوصاف که من شکی راجع بهش ندارم، کی می دونه با وجود این نمرات چاره چیه؟؟ من حتی دارن TestDaF رو هم برای نوبت بعدی می برم که خیلی از کارشناس ها معتقدند که این امتیاز خیلی مثبتیه، و تست داف ثابت کننده انگیزه تحصیلی متقاضیه...

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ،Bank Statement، ضمانت بانکی و سند به عنوان ضمانت جهت ارائه به سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی و توریستی

سلام جوزف عزیز من چند تا سئوال داشتم
    1) از کدوم شعبه میشه این پول رو واریز کرد
    2) اینکه ما با از بانک صادرات یک صورت حساب بانکی بگیریم(bank statement)؛باید داخلش چی نوشته بشه. مثلا باید در مورد بلاک شدن حساب صحبتی بشه یا نه؟
    3) بحث بلاک شدن حساب منتفی یا نه؟ اگه منتفی نیست چند ماهه!(دوباره شد!) این باید تو صورت حساب بانکی قید بشه یا نه؟
    من با رواش خیلی آشنا نیستم, اگه توضیح بدی ممنونت میشم.
    مممممنونم

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

دوستان فقط یه چیزی به ذهن من رسید الان. من پیشنهاد میکنم که از این به عنوان آخرین راه استفاده کنین. الان وضعیت برای بانک های ایرانی در خارج از ایران زیاد جالب نیست و احتمال بلوکه شدن پولتون هست. الان بچه هایی که تو بانک ملی پاریس حساب دارن، واقها تو مشکل بدی گیر کردن.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

خوبه ولي من فكر مي كنم ما فقط دو راه داريم/يكي حامي مالي و يكي حواله پول وديگر هيچ!!!
    هر دو تاش بهتره موازي انجام بشه/

Junior Member

به نظر شما اگر کسی حامی مالی خوب از آلمان داشته باشه، بازم لازمه که در کنار اون حساب رو هم ارائه کنه!؟

به نظر من سفارت از ساپورت مالي خيلي بيشتر تستقبال مي كنه!

Member malicete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Automation & Robotics, Technical University of Dortmund

پیش فرض آرشیو شده : مدارک لازم برای ویزا (تا پایان سال 2012)

نقل قول نوشته اصلی توسط Asana
    سلام به هانیه عزیز و بقیه افرادی که در این فروم هستند. من می خوام برای هزینه زندگیم وام دانشجویی بگیرم از یه بانک آلمانی که هر ماه یه مقدار 643 یورو بر اساس Immigratiuon Act آلمان به حسابم بیاد. این بورسیه ای که گرفتم شامل هزینه زندگیم نمی شه و فقط شهریه ی 22500 یورو را بره MBA، می پوشونه. این جوری آیا بره ویزا گرفتن مشکلی نخواهم داشت؟ در ضمن رشته من کاملا به زبان انگلیسی هست. با این حال آیا کسی می دونه که لازمه به سفارت کاغذی نشون بدم که می گه دارم آلمانی می خونم؟ خیای خیلی ممنون می شم که بهم بگین.
    آسانا

در مورد زبان آلمانی، اگه رشته به زبان انگلیسی هست سفارت مدارک زبان انگلیسی از شما میخاد.

و میشه در مورد این وامی که میخای بگیری بیشتر توضیح بدی؟

Junior Member

حامی مالی در آلمان بهترین راهه! و اگر بتونین کسی رو برای این کار پیدا کنین احتیاجی به حساب بانکی ندارین. دوست من فقط با ساپورت مالی اقوام، ویزا گرفت.

Member malicete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Automation & Robotics, Technical University of Dortmund

سلام
    من یه سری قوم و خویش (درجه دو) توی هلند دارم، پس نمیتونن منو ساپورت مالی کنن (چون توی هلند هستن نه آلمان، درسته؟؟)
    راهی که به ذهنمون رسیده اینه که من پول رو با صرافی براشون بفرستم و اونها از اونجا توی بانکی آلمانی (که همشون توی هلند شعبه دارن) برام حساب باز کنن و این پول رو بریزن توش.
    detail اش هنوز مشخص نیست و قرار شده برام تحقیق کنن که توی کدوم بانک چجور حسابی باز بشه و ... ، ولی بنظر راه خوبی میاد.
    نظرتون چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)