صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50

موضوع: منابع مطالعاتی آزمون SAT

Member

پیش فرض پاسخ : منابع مطالعاتی امتحان SAT

نقل قول نوشته اصلی توسط anakin نمایش پست ها
    واقعا ازتون ممنونم می شه برای sat subject یه سری کتاب و سوال بزارید خیلی ممنون می شم

خیلی بیشتر به سر فصل های ازمون سابجکت احتیاج دارم
    کتاب به صورت آنلاین محدود هست و زیاد سطح خوبی ندارند و برای امتحان کافی نیستند. اگر به فکر امتحان هستید باید از آمازون سفارش بدید یا شرکت هایی که این کار رو انجام میدن.
    سرفصل های آزمون در تارنمای کالج برد هست. فیزیک و شیمی کل مباحث 4 سال دبیرستان هست. و ریاضی ش در سطح کتاب حسابان سوم دبیرستان.
    پرسش دیگه ای داشتید در خدمتم.

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

سلام دیروز تو سایت کالج برد این لینک رو پیدا کردم گفتم شاید به درد بخوره البته اکثر لینک ها برای کارهای ثبت نام و راهنمایی های لازمه س ولی چندتاییش مفید هستش
    http://professionals.collegeboard.co.../sat/materials

Junior Member

من 28 January رفتم دوبی و SAT Verbal دادم و خوشبختانه نمره ای هم که می خواستم گرفتم و الان هم که نتایجم اومده و 5 جا موفق شدم پذیرش بگیرم.
    به نظرم دوستانی که میخواند برای امریکا اپلای کنند اگه SAT بدند ممکنه خیلی روی پذیرششون تاثیر داشته باشه ، پس حتما سعی کنید این امتحان را بدید و حتی برای دانشگاه هایی هم که از این امتحان چشم پوشی میکنند نمرتون را بفرستید.
    به منظور آماداگی برای امتحان هم من خودم حدود 4-5 ماه قبل از امتحان تا روز امتحان سوال های روزانه سایت کالج برد که برگزار کننده امتحان هستش را تمرین میکردم و البته کتاب The Official SAT Study Guide را هم که انتشار خود کالج برد هستش و تقریبا کامل ترین کتاب هست را هم از قسمت خرید کتاب های خارجی سایت www.adinebook.com خریدم. حدود یک ماه بعد از سفارش به دستم رسید و یادمه که قیمت کتاب اون موفع حدود 20 دلار بود ( دلار هم اون زمان 1030 تومن بود) و من 60000 تومن براش پرداخت کردم.
    در کل به نظرم دوستانی که قصد امتحان دارند علاوه بر منابع موجود در سایت کالج برد اگه کتابی هم خواستند بخرند به احتمال زیاد از همین سایت آدینه بوک میتونند خریداری کنند چون قسمت کتاب های خارجیش وصل میشه به آمازون

در ضمن منم دیگه کتابم را لازم ندارم اگه کسی نیاز داره بهم پیام خصوصی بده که یه جوری به دستش برسونم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط makhzary نمایش پست ها
    من 28 January رفتم دوبی و SAT Verbal دادم و خوشبختانه نمره ای هم که می خواستم گرفتم و الان هم که نتایجم اومده و 5 جا موفق شدم پذیرش بگیرم.
    به نظرم دوستانی که میخواند برای امریکا اپلای کنند اگه SAT بدند ممکنه خیلی روی پذیرششون تاثیر داشته باشه ، پس حتما سعی کنید این امتحان را بدید و حتی برای دانشگاه هایی هم که از این امتحان چشم پوشی میکنند نمرتون را بفرستید.
    به منظور آماداگی برای امتحان هم من خودم حدود 4-5 ماه قبل از امتحان تا روز امتحان سوال های روزانه سایت کالج برد که برگزار کننده امتحان هستش را تمرین میکردم و البته کتاب The Official SAT Study Guide را هم که انتشار خود کالج برد هستش و تقریبا کامل ترین کتاب هست را هم از قسمت خرید کتاب های خارجی سایت www.adinebook.com خریدم. حدود یک ماه بعد از سفارش به دستم رسید و یادمه که قیمت کتاب اون موفع حدود 20 دلار بود ( دلار هم اون زمان 1030 تومن بود) و من 60000 تومن براش پرداخت کردم.
    در کل به نظرم دوستانی که قصد امتحان دارند علاوه بر منابع موجود در سایت کالج برد اگه کتابی هم خواستند بخرند به احتمال زیاد از همین سایت آدینه بوک میتونند خریداری کنند چون قسمت کتاب های خارجیش وصل میشه به آمازون

در ضمن منم دیگه کتابم را لازم ندارم اگه کسی نیاز داره بهم پیام خصوصی بده که یه جوری به دستش برسونم.
    تبریک میگم موفق به دریافت بورسیه هم شدین؟سطح سوالات چه جوری بود؟شما فقط sat subjectدادین یا sat1رو هم دادین؟
    توصیه:اکثر دانشگاه ها sat subject رو میخوان توصیه ی من کتاب The Official Study Guide for all sat subject testsهست و ریاضی سطح 1.2 البته من یه نفر از اونور برام اورد چون اینجا اصلا نمیدونن satچی هست!ولی سایتی هم که شما گفتین خیلی خوبه.البته فکر کنم الان با دلار 2000تومن بیشتر از اینا در بیاد

Junior Member

این ۵ موردی که گفتم پذیرش همرا ه با بورس بین ۵۰۰۰ تا ۲۸۰۰۰ هزار دلار به صورت سالیانه است.
    در مورد SAT هم از اونجایی که امکان پذیر نیست داخل یک روز SAT Subject و SAT I را با همدیگه امتحان داد اینه که من قبلش برای داتشگاه ها ایمیل زدم و اونا هم گفتند که همون SAT I را بدی کفایت میکنه. سطح امتحان هم خیلی شبیه نمونه امتحان هایی که موجود هستش بود .
    در مورد دانشگاه ها هم فقط دانشگاه های خیلی تاپ از شما SAT Subject میخواند که خب اکثرا حتی همون SAT Verbal را هم برای ما چشم پوشی میکنند ولی خب به نسبتش شانس متقاضی هم کاهش پیدا میکنه. به نظر من حتما قبل از تصمیم گیری برای امتحان یه مشورت با Admissions Officer دانشگاه های داخل لیستتون در مورد انتخاب بین SAT Verbal و SAT Subject داشته باشید. (خودم به شخصه از Harvard و Yale و Stanford و Cornell که سوال کردم همگی نظرشون روی SAT verbal بود )

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    تبریک میگم موفق به دریافت بورسیه هم شدین؟سطح سوالات چه جوری بود؟شما فقط sat subjectدادین یا sat1رو هم دادین؟
    توصیه:اکثر دانشگاه ها sat subject رو میخوان توصیه ی من کتاب The Official Study Guide for all sat subject testsهست و ریاضی سطح 1.2 البته من یه نفر از اونور برام اورد چون اینجا اصلا نمیدونن satچی هست!ولی سایتی هم که شما گفتین خیلی خوبه.البته فکر کنم الان با دلار 2000تومن بیشتر از اینا در بیاد

سطح ریاضی این آزمون در چه حده؟ کسی که اینجا رشته ریاضی دبیرستان میرفته از پسش بر میاد؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyan amini نمایش پست ها
    سطح ریاضی این آزمون در چه حده؟ کسی که اینجا رشته ریاضی دبیرستان میرفته از پسش بر میاد؟
    سوالات خیلی ساده س.بله کسی که رشته ریاصی خونده میتونه از پسش بر بیاد.نمونه سوالها روی سایت کالج برد هست

Junior Member

میشه کسایی که SAT دادن ، نمرشون رو بگن؟
    من از 2400 نمرم 1850 شد.

Junior Member

سلام دوستان. کسی کتاب "The Official SAT Study Guide" واسه کالج برد رو نداره که بخواد بفروشه؟ اگه دارید لطفاً به من پیغام بدید. ممنون میشم.

Senior Member

ممکنه کسانی که این امتحان رو دادن کمی توضیح بدن که چطور بود کجا امتحان دادن و غیره...

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)