صفحه 11 از 60 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 600

موضوع: مدارک موردنياز و فرم‌هاي سفارت قبرس در تهران (براي گرفتن ويزاي قبرس)

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : مدارک موردنياز و فرم‌هاي سفارت قبرس در تهران (براي گرفتن ويزاي قبرس)

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_rk
    سلام

اگر خودمون برای ویزای قبرس اقدام کنیم به صرفه تر است یا از طریق آژانس؟

100% خودتون. آژانس ها 100 تا 200 تومن به خاطر همین کار کوچیکی که می کنن از شما بیشتر پول می گیرن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک موردنياز و فرم‌هاي سفارت قبرس در تهران (براي گرفتن ويزاي قبرس)

فکر کنم اگه تمام مدارکتون آماده باشه 50 تومان برا ویزا میگیره آ انس , ما بیچاره‌ها که تهران نیستیم مجبوریم دیگه

آقا من امروز رفتم سفارت قبرس. من محض محکم کاری صبح زود رفتم. ساعت 5.5 اونجا بودم اما نفر پنجم بودم. دو تا زوج ساعت یه ربع به پنج اومده بودن و نفر اول ساعت 2.5! ساعت 8.5 ریچارد اومد و خیلی راحت گفت که تا شماره شش وایستن و بقیه برن. گفت که ما پنج شش تا نفر میگیریم و همین قدر هم آژانس. وقتی که بقیه دادشون در اومد برگشت به شوخی گفت از این آژانسا کلی پول میگیریم؛ اونا رو بدم به شماها؟ اما به هر حال تا ساعت ده در رو باز گذاشتن و همه وارد شدن. اون خانم خوش اخلاقه (که منو یاد گوینده ی رادیو اسرائیل میندازه) به نفر اول که واسه 3 جون میخواست نداد. یکی از زوج هام اصل I20 نداشت به اون هم نداد. یک دانشجور هم از آمریکا اومده بود و اینجا گیر افتاده بود به اون هم نداد. مدارک من تکمیل بود و مشکلی پیش نیومد.

در مورد آژانس ها بگم که اینا فقط برای همین کاری که من امروز کردم 120 تومن میگیرن. اینو یکی از همونا که امروز اومده بود گفت. هیچ فرقی نمیکنه. اتفاقاً خودتون اگه برین بهتره چون میتونین اگه اشکالی داشته باشه سریع همون موقع برطرفش کنید. هیچ کار سختی نیست.
    راه، همان است که تو می‌روی.

نقل قول نوشته اصلی توسط emamian
    من با یک خانم آشنا شدم از استنفورد برای مکانیک فاند داشت
    معدل :17.5 دانشگاه تهران لیسانس .تافل 105 gre 800 .360و یک مقاله .
    جااااااااااااااااااااااان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چجوری اونوقت ؟
    The things you own end up owning you

من تهرانو نميدونم اما من ازدوتا آژانس تو اصفهان پرسيدم گفت كه بابته ويزا فقط 13000 تومن ميگيرن!

نقل قول نوشته اصلی توسط Joojoo
    من تهرانو نميدونم اما من ازدوتا آژانس تو اصفهان پرسيدم گفت كه بابته ويزا فقط 13000 تومن ميگيرن!
    احسنت!!! یعنی آژانس های اصفهان 2000 تومن هم تخفیف از سفارت می گیرند!!! (هزینه ویزا اگر از خود سفارت هم اقدام کنید 15000 تومنه!)

احسنت!!! یعنی آژانس های اصفهان 2000 تومن هم تخفیف از سفارت می گیرند!!! (هزینه ویزا اگر از خود سفارت هم اقدام کنید 15000 تومنه!)
    نه نه! هزينه سفارتو جدا ميگيرن اينو بابته اقدامش ميگيرن

Junior Member

to behzaad :

من هم اصل I-20 ندارم ‌ ولی زوج نیستم!‌ کسی بود بدون اصل ازش قبول کنن؟‌

بعد سندم هم ترجمه است ولی مهر دادگستری و خارجه نداره،‌ اینجوری باشه قبول نمی کنن بازم؟ کسی بود اینجوری باشه سندش امروز؟
    To sin by silence when we should protest makes cowards out of men

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjoon
    to behzaad :

من هم اصل I-20 ندارم ‌ ولی زوج نیستم!‌ کسی بود بدون اصل ازش قبول کنن؟‌

بعد سندم هم ترجمه است ولی مهر دادگستری و خارجه نداره،‌ اینجوری باشه قبول نمی کنن بازم؟ کسی بود اینجوری باشه سندش امروز؟
    من فکر کنم که بگير نگير داره. چون دوستم 1 شنبه بدون Admission letter رسمي و فقط با scan I20 رفته و ازش قبول کردن.
    راستش منم سندم مهر دادگستري و خارجه رو نداشت و مشکلي نبود. فکر نميکنم زياد اون مهم باشه.

saeede83
    Guest

سند لازم نیست مهر دادگستری داشته باشه، مهر دارالترجمه کافیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)