صفحه 13 از 60 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 600

موضوع: مدارک موردنياز و فرم‌هاي سفارت قبرس در تهران (براي گرفتن ويزاي قبرس)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک موردنياز و فرم‌هاي سفارت قبرس در تهران (براي گرفتن ويزاي قبرس)

من یک سوال پیچیده دارم ;D
    یکی از مدارکی که سفارت قبرس می خواد کپی وقت سفارت امریکاست
    توی فروم دیدم که یه نفر توی قبرس همون روز مصاحبه فهمیده وقتش کنسل شده.یعنی سفارت چک نمی کنه این وقتی که کپیشو بهشون می دیم کنسل شده یا نه؟
    یعنی تمام مدارکمون کامل باشه و کپی وقتو هم داشته باشیم ولی ندونیم وقتمون کنسل شده یا نه.بریم سفارت می فهمه کنسل شده یا نه؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک موردنياز و فرم‌هاي سفارت قبرس در تهران (براي گرفتن ويزاي قبرس)

نقل قول نوشته اصلی توسط niroomandh
    من یک سوال پیچیده دارم ;D
    یکی از مدارکی که سفارت قبرس می خواد کپی وقت سفارت امریکاست
    توی فروم دیدم که یه نفر توی قبرس همون روز مصاحبه فهمیده وقتش کنسل شده.یعنی سفارت چک نمی کنه این وقتی که کپیشو بهشون می دیم کنسل شده یا نه؟
    یعنی تمام مدارکمون کامل باشه و کپی وقتو هم داشته باشیم ولی ندونیم وقتمون کنسل شده یا نه.بریم سفارت می فهمه کنسل شده یا نه؟
    عجب دل خرمی داریا
    نه بابا چطوری چک کنه؟
    اینا ازت مدارک رو میگیرن و اینکه مدارکی که میدی رو قبول کنن کاملا با آب و هوای اون روزشون بستگی داره. دقیقا بی حساب کتاب هست. بعد این مرحله مثلا اگه بگن 20 روز دیگه بیا فایلت رو پرت میکنن یه گوشه اون آخر قبرسیه میاد یه 5 دقیقه فقط پاسپورتت رو نگاه میکنه و ویزا رو میده. خیلی شیر تو شیر هست بابا
    این همه مدارکی هم که میخوان فقط واسه این هست که بگن ما هم راه افتادیم
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

داری راست میگی یا شوخیه؟
    من بیچاره برا 27 می وقت داشتم .همه مدارکمم کامل بود حتی بلیط و هتل .به خاطر یه اشتباه وقتمو از دست دادم .یعنی می شد ویزا رو بگیرم با همون ؟
    وای امان امان >

Senior Member

داری راست میگی یا شوخیه؟
    من بیچاره برا 27 می وقت داشتم .همه مدارکمم کامل بود حتی بلیط و هتل .به خاطر یه اشتباه وقتمو از دست دادم .یعنی می شد ویزا رو بگیرم با همون ؟
    وای امان امان >
    راستش من نميدوم شما چطور وقت سفارت گرفتين؟ آسون گرفتين که اينقدر راحت واسه ويزاي قبرس اقدام نکردي؟!! من خودم اينقدر نشستم که آخرش تونستم بگيرم و واقعا واسم دردسر ساز بود. وقتي اينقدر سخت آدم وقت ميگيره، به نظر من فوقشم چند ساعت اگه توي سفارت معطل بشه و نتونه بگيره، باز بهتره تا اينکه دوباره refresh رو ادامه بده.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

داری راست میگی یا شوخیه؟
    وای امان امان >
    من 27 می وقت دارم و از 4 می مدارکم رو تحویل دادم به ریچارد. ووچر هتل رزرو سایت booking با یه مهر آژانس بود که ازم قبول کرد و گفت 22 می یعنی امروز بیا ویزا رو بگیر. هفته بعدش دوستم با همون ووچر رفت سراغ اون خانوم بد اخلاقه و ازش این رزرو سایت رو قبول نکردن و گفتن باید رسید بیاری که پرداخت شده پول هتل. بعد که اورد به اون هم گفتن 22 می بیا ویزا بگیر. فکر کنم همون حوالی هم بعضی از بچه هایی که 3 جون وقت داشتن رفتن و باز به اونا هم گفتن 22 می یعنی امروز تشریف بیارید.
    خلاصه بگم که برخوردشون کلا خیلی عجیب غریب و بی حساب کتاب هست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

اره می دونم کاراشون بی پایه و اساسه.
    واقعا فرومایه اند ;D

وضع سفارت خیلی الآن خرابه, بچه هایی که وقت دارن هرچه زود تر اقدام کنن , هرچه زود تر, باور کنین اذیتتون میکنن.

سلام دوستان

من 8 جولای وقت دارم...با توجه به اینکه 10 جون دیگه دیره برای ویزای قبرس الان دوتا راه دارم....یا اینکه با توجه به سخت گیریای سفارت قبرس به نظرتون برم این هفته مدارکمو تحویل بدم یا بشینم به امید اینکه 17 جون و 24 جون گیرم بیاد باز رفرش کنم؟؟ اصولا بین 17 جون و 8 جولای فرق زیادی میبینید شما؟

Senior Member

به نظر من شما برو مدارک رو تحويل بده تا اونا ويزا رو سريع آماده کنن. بعدش که دقيق متوجه شدي که کي ويزا آماده ميشه، بشين پاي کامپيوتر و ببين شايد وقت زودتري گيرت بياد. به نظر من 3 هفته خيليه!! البته شايد مجبور شي ،کمي واسه بليط هواپيما ضرر بدي، باز مطمئن نيستم. هتل رو فکر نميکنم.

من به اون مرده که مدارک رو تحویل می گیره تو سفارت قبرس گفتم این آژانسا پدره دانشجوها رو در اوردن هتلها رو انحصاری کردن و اینجا هم شما بهشون اولویت میدین می آن و نوبت به ما نمی رسه .یه کاری کنین اینا یکی یکی یه نفر یه نفر مدارکشونو بدن ونه اینکه یکی بیاد مایه 100 نفرو بده به سفارت.
    گفت اینا پول میدن به سفارت و درآمد داره.
    گفتم خوب اینم پوله ماهاست از ما میگیرن چند برابر یه ذرشم می دن به شما. به خاطره اینا هر رو تو صف دعوا می شه/
    گفت شمادانشجوها جمع شین و یه نامه بزنین به سر کنسوله قبرس در تهران و مشکلتونو بهش بگین اون می خونه حتما و دستور شو می ده.
    (البته من با زدن نامه به سفارتخونه های خارج از ایران اصلا موافق نیستم و لی این دیگه تو شهرمونه و خودشون پیشنهاد دادن)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)