صفحه 3 از 60 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 600

موضوع: مدارک موردنياز و فرم‌هاي سفارت قبرس در تهران (براي گرفتن ويزاي قبرس)

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : مدارک موردنياز و فرم‌هاي سفارت قبرس در تهران (براي گرفتن ويزاي قبرس)

سلام NNaser54. خیلی ممنون بابت گذاشتن این فایل.

من نمی فهمم در بند نهم منظور از "کپی از پست الکترونیکی" چیه. من که وقت گرفتم، چیزی بهم email زده نشد و فقط یک صفحه ی تأیید باز شد که همون رو هم ذخیره کردم. آیا باید چیزی به آدم email بشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک موردنياز و فرم‌هاي سفارت قبرس در تهران (براي گرفتن ويزاي قبرس)

اولا ممنون به خاطر اون فایلت. ثانیا در مورد گزینه رزرو هتل سوالی داشتم. اینکه من رفتم سایت هتل فرانجورجیا اتاق studio رو انتخاب کردم و بعد از وارد کردن مشخصات submit کردم بدون اینکه از من credit card اینا بخواد. بعد هم یه ایمیل confirmation فرستاد. به نظرت همون ایمیلو پرینت بگیرم کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyssa
    سلام NNaser54. خیلی ممنون بابت گذاشتن این فایل.

من نمی فهمم در بند نهم منظور از "کپی از پست الکترونیکی" چیه. من که وقت گرفتم، چیزی بهم email زده نشد و فقط یک صفحه ی تأیید باز شد که همون رو هم ذخیره کردم. آیا باید چیزی به آدم email بشه؟

منظور همون صفحه ای که باز شده. بالای صفحه آرم Department of State آمریکا رو داره و توی صفحه مشخصات وقتی که گرفتید. یک پرینت از همون بگیرید برای سفارت قبرس.

نقل قول نوشته اصلی توسط یحیی
    اولا ممنون به خاطر اون فایلت. ثانیا در مورد گزینه رزرو هتل سوالی داشتم. اینکه من رفتم سایت هتل فرانجورجیا اتاق studio رو انتخاب کردم و بعد از وارد کردن مشخصات submit کردم بدون اینکه از من credit card اینا بخواد. بعد هم یه ایمیل confirmation فرستاد. به نظرت همون ایمیلو پرینت بگیرم کافیه؟
    متاسفانه، نخیر. سفارت قبرس این نوع رزرو رو قبول نمی کنه. باید ثابت کنید که پول پرداخت کردید برای هتل. اثبات این کار با فاکس یک برگه تایید پرداخت پول رزرو (Payment confirmed, resevred confirmed) از طرف هتل در قبرس برای شما صورت می گیره یا این که برید یک آژانس (مثل تشریفات یا توفان یا راهیان راه) ازشون بخواهید که هتل رو برای شما رزرو کنند و برگه تایید رزرو هتل رو که مهر آژانس روش خورده رو بهتون بدن.
    یا این که خودتون اگه credit card دارید، از طریق book online system پول هتل رو پرداخت کنید و رسید book online رو ببرید سفارت

هر روشی غیر از سه روس بالا رو سفارت قبرس قبول نمی کنه.
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

جریان بند 8 چیه؟
    اگه کسی تازه فارغ التحصیل شده باشه و شاغل هم نباشه باید چه مدرکی نشون بده؟
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    جریان بند 8 چیه؟
    چیز مهمی نیست. من سابقه کار نداشتم. اگر در حال حاضر جایی کار نمی کنید، کافیه آخرین مدرک تحصیلی یا ریزنمرات رو به عنوان مدرک دانشجویی (recently graduated) نشون بدید.
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

نگران بند 8 نباشيد. اگه تازه فارغ التحصيل شديد، کافيه آخرين مدرک رو ببريد و به سفارت بگيد که تازه فارغ شديد ;D

کافيه
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Junior Member

اگر برای ويزای قبرس سند به اسم خودمون یا پدر و مادرمون نداشته باشیم باید چه کار کنیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    جریان بند 8 چیه؟
    من هم تازه دانش آموخته (فارغ التحصیل) شدم و جایی هم کار نمی کنم. امّا حتّی مدرک دانش آموختگی (!) یا ریزنمرات رو هم ازم نخواست. اصلاً هم چیزی در مورد گواهی اشتغال به کار یا تحصیل نگفت.

Senior Member saheb آواتار ها

سلام
    من زنگ زدم سفارت قبرس مي گه حتما بايد سند داشته باشيم اونم به نام خود يا پدر مادر ! و قولنامه هم قبول نمي كنيم سند هم بايد يا به نام خودت باشه يا به نام پدر و مادر مال خواهر يا برادر را هم قبول نمي كنند
    حالا كه ما نداريم چه بايد بكنبم؟؟؟؟؟؟؟ اونايي كه قبلا رفتن كمك كنند كه آيا اونها هم سند دادن؟
    HAPPINESS

سلام،
    من هم مشکل شما را دارم و از یک آژانس پرسیدم که اون ها گفتند سند پدربزرگ/مادربزرگ باشه کافیه!
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)