صفحه 52 از 60 نخستنخست ... 242434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 600

موضوع: مدارک موردنياز و فرم‌هاي سفارت قبرس در تهران (براي گرفتن ويزاي قبرس)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک موردنياز و فرم‌هاي سفارت قبرس در تهران (براي گرفتن ويزاي قبرس)

دوستان من یک سال خورده ای از فراغت تحصیلم در فوق لیسانس می گذرد و اصل مدرک کارشناسی ارشدم هنوز آماده نیست. ولی مدارک لیسانسم و ریز نمره غیر رسمی فوقم که دانشگاه برای اپلای می داد رو دارم. البته گواهی اشتغال به کار رو هم دارم. حالا برای سفارت قبرس اون ریز نمره غیر رسمی رو بدم به آژانس که بذاره رو پروندم یا نه کار درستی نیست. من از طریق آژانس برای قبرس اقدام می کنم. کسی نظری نداره؟

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک موردنياز و فرم‌هاي سفارت قبرس در تهران (براي گرفتن ويزاي قبرس)

نقل قول نوشته اصلی توسط safir نمایش پست ها
    دوستان من یک سال خورده ای از فراغت تحصیلم در فوق لیسانس می گذرد و اصل مدرک کارشناسی ارشدم هنوز آماده نیست. ولی مدارک لیسانسم و ریز نمره غیر رسمی فوقم که دانشگاه برای اپلای می داد رو دارم. البته گواهی اشتغال به کار رو هم دارم. حالا برای سفارت قبرس اون ریز نمره غیر رسمی رو بدم به آژانس که بذاره رو پروندم یا نه کار درستی نیست. من از طریق آژانس برای قبرس اقدام می کنم. کسی نظری نداره؟
    دوست عزیز
    شما که اشتغال به کار داری و اگر فول فاند هم باشی‌ خودت هم میتونی‌ اقدام کنی‌ ولی‌ با آژانس درسته گرونتر در میاد ولی‌ دردسرش کمتره فک می‌کنم ، ریز نمره هم میگی‌ نداری غیر اون دیگه ، پس همونو بذار ، شما اگه درست یادم باشه از طریقه آژانس وقت گرفتی‌ یعنی‌ وقتو جدا گرفتی‌ حالا هم میتونی‌ خودت برا ویزا اقدام کنی‌ هم باز با آژانس تور بگیری؟ من فک می‌کردم هر کی‌ از آژانس وقت بخواد مجبوره تور رو هم از اونها بگیره.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MINERVAra نمایش پست ها
    دوست عزیز
    شما که اشتغال به کار داری و اگر فول فاند هم باشی‌ خودت هم میتونی‌ اقدام کنی‌ ولی‌ با آژانس درسته گرونتر در میاد ولی‌ دردسرش کمتره فک می‌کنم ، ریز نمره هم میگی‌ نداری غیر اون دیگه ، پس همونو بذار ، شما اگه درست یادم باشه از طریقه آژانس وقت گرفتی‌ یعنی‌ وقتو جدا گرفتی‌ حالا هم میتونی‌ خودت برا ویزا اقدام کنی‌ هم باز با آژانس تور بگیری؟ من فک می‌کردم هر کی‌ از آژانس وقت بخواد مجبوره تور رو هم از اونها بگیره.
    آژانسی که برام وقت گرفت از قبلش شرط کرده بود که باید بلیط رو هم از اونا بگیرم. منم قبول کردم. آژانس توی مدارکی که برای ویزاگرفتن از سفارت قبرس ازم خواست اصل مدرک ارشدم هم بود که وقتی گفتم مدرک ارشدم هنوز آماده نیست گفت همون مدرک کارشناسیت کافیه ولی من نگران بودم که ممکنه مشکل ایجاد شه و لذا فکر کردم که همون ریز نمره غیر رسمی ارشدم رو هم بدم آژانس که ببره سفارت قبرس. پس کار بدی نیست اینکه ریز نمره غیر رسمی بدم بهشون؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط safir نمایش پست ها
    آژانسی که برام وقت گرفت از قبلش شرط کرده بود که باید بلیط رو هم از اونا بگیرم. منم قبول کردم. آژانس توی مدارکی که برای ویزاگرفتن از سفارت قبرس ازم خواست اصل مدرک ارشدم هم بود که وقتی گفتم مدرک ارشدم هنوز آماده نیست گفت همون مدرک کارشناسیت کافیه ولی من نگران بودم که ممکنه مشکل ایجاد شه و لذا فکر کردم که همون ریز نمره غیر رسمی ارشدم رو هم بدم آژانس که ببره سفارت قبرس. پس کار بدی نیست اینکه ریز نمره غیر رسمی بدم بهشون؟
    نه دوست عزیز مشکلی نیست. سفارت قبرس رو چندان جدی نگیرید. چون ما ایرانیا باعث ایجاد درآمد براشون هستیم. شما مدرک دبیرستان هم می دادید کافی بود. حالا تشریف بردید برای پیک آپ با پرواز ماهان در فصل تانبستان میبینید سفارت قبرس چه جوری ویزا میده. 3 روز و یا کمتر و به صورت فله ای.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

دوستان کسی جدیدا به همراه همسرش برای ویزای قبرس اقدام کرده؟ میخواستم ببینم آیا سند خونه حتما باید به نام خودت باشه یا به نام پدر هم میشه؟
    گواهی اشتغال و BS کاری نداره. در ضمن من فول فاندم و تو I-20 هزینه های همسرم هم پوشش داده شده. اصلا کسی متاهلی بدون سند ویزای قبرس گرفته یا خیلی گیرن؟
    ممنون از راهنمایی های دوستان

Junior Member

سلام ببخشيد مي شه من رو هم راهنماييم كنين؟ من 29 جون وقت سفارت دارم. حدودا كي بايد برم دنبال ويزا؟ مثلاً شدنيه من آخر اين هفته برم بليط و اين چيزا رو رزرو كنم و هفته ديگه هم برم سراغ سفارت؟ زود نيست؟ من براي مستر بدون فاند پذيرش دارم. يعني ممكنه بهم ويزا نده قبرس چون فاند ندارم؟
    يه سوال ديگه.. من شاغل هستم ولي كسي تو شركت نمي دونه براي رفتن اقدام كردم و تا نهايي نشه هم نميخوام كسي بدونه. مي شه به جاي گواهي اشتغال به كار همون ريز نمرات ليسانسمو ببرم؟ (مهر و موم كه نمي خواد باشه ديگه؟!؟!)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mpmp نمایش پست ها
    سلام ببخشيد مي شه من رو هم راهنماييم كنين؟ من 29 جون وقت سفارت دارم. حدودا كي بايد برم دنبال ويزا؟ مثلاً شدنيه من آخر اين هفته برم بليط و اين چيزا رو رزرو كنم و هفته ديگه هم برم سراغ سفارت؟ زود نيست؟ من براي مستر بدون فاند پذيرش دارم. يعني ممكنه بهم ويزا نده قبرس چون فاند ندارم؟
    يه سوال ديگه.. من شاغل هستم ولي كسي تو شركت نمي دونه براي رفتن اقدام كردم و تا نهايي نشه هم نميخوام كسي بدونه. مي شه به جاي گواهي اشتغال به كار همون ريز نمرات ليسانسمو ببرم؟ (مهر و موم كه نمي خواد باشه ديگه؟!؟!)
    سلام، برای بلیت هر چه زودتر اقدام کنید ضرر نمیکنید.
    من به سفارت قبرس دانشنامه و ترجمش + ریز نمران انگلیسی+گواهی اشتقال دادم، که دو مورد اخیر رو بهم پس دادن و گفتن همون دانشنامه کفایت میکنه.
    در ضمن من از طریق آژانس اقدام کرده بودم.

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mpmp نمایش پست ها
    دوست عزیز
    برای سفارت قبرس اگه نمیخواین با تور اقدام کنین، کمی‌ سفارت روی مدارک ویزا سختگیری میکنه، از پارسال هم که میگه فقط فول فوندا رو شخصاً ویزا میدیم. من فکر می‌کنم احتمال داره بدونن که ریز نمره جای اشتغال به کار یا تحصیل رو نمیگیره. اگه خدای نکرده خودتون اقدام کنین و قبرس رجکت کنه خیلی بد میشه . اینه که نظر شخصی من اینه که یا اشتغال به کار رو جور کنین یا با تور اقدام کنین. من فکر می‌کنم قبرس مهمترین نگرانیی که داره اینه که کسی‌ به این بهانه‌ها بره و بمونه ! اینه که معمولان اشتغال به کار یا تحصیل براشون مهمه.
    در مورد اینکه زود هست یا نه ، برای بلیط که زیاد زود نیست . ویزا رو هم مشکلی‌ نباید باشه که زودتر اقدام کنین.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

Junior Member

سلام دوستان

میخواستم بپرسم برای گرفتن ویزای قبرس برای دفعه دوم (pickup) چه مدارکی لازمه؟
    یه جا تو همین تاپیک دیدم نوشته بود همه مدارک رو دوباره باید ببریم؟ این درسته؟
    اونا که نصف مدارکمونو نگه داشتن، به نظرم دیگه لازم نیست همه رو ببریم. کسی اطلاع دقیق داره؟

من امروز سفارت قبرس بودم. دوستان با تجربه ای مثل MINERVAra لطف کرده بودن و با توجه به تجربه های قبلی، با توجه به اینکه من نامه اشتغال به کار یا تحصیل نداشتم توصیه کرده بودن که از طریق آژانس برای ویزای قبرس اقدام کنم اما به دلیل مشکلاتی که بین من و اون آژانسی که میخواستم مدارک رو بدم بهش، پیش اومد درنهایت خودم مدارک رو بردم سفارت و خوشبختانه بهم ویزا دادن. تا وقتی که من اونجا بودم از کسایی که شخصا اقدام کرده بودن سه نفر ریجکت شدن که 2 تاشون دانشجو بودن و شاید دلیل ریجکت این دانشجو ها این بود که برای 15 روز درخواست ویزا داده بودن و سند خونه رو دیرتر از بقیه مدارک تحویل داده بودن . حتی از بین مسافرهای 2 تا آژانس 5 نفر ویزا نگرفتن! فکر می کنم امروز اوضاع اینقد بد بود چون آژانسی ها هاج و واج داشتن همو نیگاه می کردن. با توجه به این که حداقل یکی از مسافرهای آژانس دانشجو بود (خانومی که از طرف آژانس اومده بود اینو به یکی دیگه که همراهش بود گفت) نمی دونم قبلا هم بوده موردی که آژانس نتونه برای دانشجوها وقت بگیره یا نه اما فکر می کنم اوضاع یکم عوض شده و دیگه خیلی نمیشه رو این که آژانس میتونه ویزا رو با احتمال بالاتری بگیره حساب کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)