صفحه 7 از 60 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 600

موضوع: مدارک موردنياز و فرم‌هاي سفارت قبرس در تهران (براي گرفتن ويزاي قبرس)

پیش فرض پاسخ : مدارک موردنياز و فرم‌هاي سفارت قبرس در تهران (براي گرفتن ويزاي قبرس)

حدس مي زنم اين سوال خيلي از دوستايي هست که ميخان برن قبرس و نياز به گرفتن ويزاي قبرس دارن. به خاطر همين تجربه‌ي خودم رو ( بعد از اينکه مطمئن شدم) براتون مي‌نويسم، اميدوارم مشکلي براي کسي پيش نياد

من براي May 6 وقت سفارت آمريکا دارم توو قبرس. مشکلي که داشتم اين بود که فرم I-20 دستم نرسيده بود و اگه صبر مي‌کردم تا فرم دستم بياد و بعدا براي ويزاي قبرس اقدام کنم، دير مي‌شد. از دانشگاه خاستم تا اسکن I20 رو برام فرستاد و روز 17 April مدارکم رو بردم سفارت قبرس. اون آقايي که اونجا بود مدارکم رو گرفت و يه کم غرغر کرد که چرا I-20 اصل رو ندارم و من هم بهش توضيح دادم که توو راهه و داره مياد. مدارکم رو گرفت و هيچي ديگه نگفت و گفت که 28 April ( امروز) برم سفارت. امروز که رفتم سفارت هيچي در مورد اصل I-20 بهم نگفت و ويزا رو بهم داد.

اين توضيح رو دادم تا اينکه:

دوستان حتما از دانشگاه بخان که قبل از پست I20 اسکنش رو براتون بفرستن. I20 من رو با DHL فرستادن و 10 روز طول کشيد تا برسه دستم؛ فقط 4 روز توو گمرک اوهايو بود. اگر منتظر مي موندم تا اصلش دستم برسه و بعد براي ويزاي قبرس اقدام کنم وقت سفارت رو از دست مي‌دادم.

موفق باشيد
    ناصر
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک موردنياز و فرم‌هاي سفارت قبرس در تهران (براي گرفتن ويزاي قبرس)

می دونید که کپی برابر اصل یه سند ملکی هم قبوله یا نه؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad79
    از بچه هایی که اخیرا ویزای قبرس گرفتن لطفا بگن که با scan I20 ویزا گرفتن یا نه؟
    من به سفارت زنگ زدم گفت فقط با اصل I20 ویزا میدن ولی آژانس تشریفات میگفت شاید بشه ویزا گرفت.
    آره من گرفتم، اينجا هم در موردش توضيح دادم:

http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg34008

موفق باشي
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

hi friends
    این سند رو چند صفحشو باید بدیم ترجمه؟؟خریدارو فروشنده این چرتو پرتاشم ترجمه می خواد؟
    پس فقط مهر دارالترجمه کافیه؟؟؟
    Please tell me as soon as possible

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط _Anathema_
    hi friends
    این سند رو چند صفحشو باید بدیم ترجمه؟؟خریدارو فروشنده این چرتو پرتاشم ترجمه می خواد؟
    پس فقط مهر دارالترجمه کافیه؟؟؟
    Please tell me as soon as possible
    من دادم دارالترجمه دانشجو گفت هر چند صفحه باشه فرقی نداره و هزینش میشه 12 تومن
    1 روزه هم بهم داد
    گویا فقط مهر دارالترجمه کافیه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

I heard that we are supposed to translate our "SANADE MELKI "into english is it true?and if it is true we should bring both of SANAD and TRANSLATION to embasy or only translation is enough

بچه ها من تو پست هاي فروم خووندم كه بايد افراد متاهل براي سفارت قبرس سند ملك به اسم خودشون يا همسرشون باشه؟ اين درسته؟ كسب اطلاعات موثقي داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط honeyhendesi
    I heard that we are supposed to translate our "SANADE MELKI "into english is it true?and if it is true we should bring both of SANAD and TRANSLATION to embasy or only translation is enough
    کاملا درسته، باید علاوه بر اصل سند ملکی ترجمه رسمیش روی سربرگ دارالترجمه را هم ببرید البته نیازی نیست که مهر دادگستری و مهر وزارت امور خارجه بزنید.

موفق باشید

Junior Member

hi,

based on posted info at Cyprus embassy's website applicant should submit a property document OR bank statement and salary confiramtion.
    so, is the property document (SANAD,....) is optional or it is mandatory?

اطلاعات موجود در سايت قبرس آپديت نشده و سند هم لازمه. من فردا دارم ميرم سفارت قبرس. اطلاعات دقيق رو خواهم نوشت.
    موفق باشيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)