نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در طول یک سال آینده چقدر به وب‌سایت کمک مالی خواهید کرد

رأی دهندگان
86. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مایل نیستم به سایت کمک مالی کنم.

4 4.65%
  • بسیار مایلم کمک کنم ولی شرایط مالی‌ام اجازه نمی‌دهد.

16 18.60%
  • حداقل ۱۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

55 63.95%
  • حدقل ۵۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

10 11.63%
  • حداقل ۱۰۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

1 1.16%
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 70

موضوع: كمك مالي به سايت

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Ecotechnology & Sustainable Development - MidSweden University

پیش فرض پاسخ : كمك مالي به سايت

من به شخصه خودم رو مدیون این سایت میدونم. به خیلی ها هم معرفی کردم. فکر میکنم اگر شماره حساب اعلام بشه خیلی ها کمک بکنن. اسم نمی برم اما واسه پر کردن فرم سفارت طرف 15000 تومن داده بود اما من از این سایت کمک گرفتم و 1 ريال هم ندادم! همچین پولایی رو با کمال میل بچه ها حاضرن به سایت کمک کنن. بعضی ها به شبکه های بی سر و ته ماهواره ای کمک میکنن، اونوقت ما به اپلای که بی تعارف خونه بچه هاست کمک نکنیم؟ هر کس به فراخور حال و توانش میتونه کمک کنه هر چند ناچیز هم باشه باز هم کمکیه واسه خودش.
    رو من حساب کنید، تصمیم با مدیران محترم
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    you can estimate how many people are like to donate to this website by making this post sticky and add vote functionality
    کاملا منطقیه. اول یه نظرسنجی بذارین. ببینین چقدر حاضرن کمک کنن. خیلی ها با سر و جون کمک میکنن. اجر معنوی مدیران سایت تا همین الانش که محفوظه. من که خیلی دعاتون کردم. شماره حساب بدین اولین نفر خودمم.
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان پیشنهاد میکنم این لینک رو ببینین:
    http://www.alexa.com/siteinfo/applyabroad.org#

رده بندی برترین سایتهای جهان (معتبر ترین رده بندی سایتهای جهان). ApplyAbroad.org ما در جهان 31356 هست و در ایران 608
    من واقعاً افتخار میکنم به همچین سایتی، این ارزش اپلای رو نشون میده. واقعاً رنکینگ 31356 جهان فوق العاده ست ...
    از مدیران محترم میخوام به نحو مطلوب همچین چیزی رو به همه دوستان اطلاع بدن
    ویرایش توسط mfrad : July 26th, 2010 در ساعت 09:02 PM

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    چرا در ايران 608؟ سايت هاي ايراني كدوماشون خوبن؟
    چون جوابش به این فروم ربطی نداره من پیشنهاد میکنم برید تو همون سایت و لینک ایران رو ببینید.
    همونجا جوابتون رو میتونین پیدا کنین.
    فقط در ایران گوگل مثل اکثر کشورها اوله.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power Engineer

Lightbulb پاسخ : كمك مالي به سايت

سلام! ما که کل اینترنت رو شخم زدیم سایتی به این خوبی ندیدیم! اما یه پیشنهاد دارم واسه Donate! این فروم 27.359 نفر عضو داره که چیزی حدود 7000 تاش فعالن و یا به نحوی بهتره بگم به اطلاعات این فروم نیاز دارن؛ همه هم می دونن پذیرش گرفتن از دانشگاه و یا اقامت خیلی ارزشمند تر از مبلغیه که این تعداد بخوان بپردازن!
    اما پیشنهادم اینه: مدیران سایت بیان دوباره عضو بگیرن، یعنی همون نام کاربری و همون امتیازات اما اینبار هرکی می خواد عضو شه مبلغ X تومان رو به حساب XXXX واریز کنه! (که مثلاً اگه به ازای هر عضو 1000 تومانم باشه چیزی حدود 10 میلیونی درمیاد) می تونن کارت به کارت کنن یا الکترونیکی بپردازن! یا اصلاً اگه نتونستن فیش نقدی رو برای شما پست کنن! و حتی می تونین رنج دسترسی تدارک ببینین! مثلاً اونایی که Free عضو شدن فروم X , Y رو نمی تونن ببینین!
    این کار چندین مزایا داره!
    1- ببخشید اینو می گم اما ما ایرانیا تا پول چیزیو ندیم قدرشو نمی دونیم! پس حتی رو کامنت هایی هم که از اون به بعد می زنیم بیشتر فکر می کنیم و سعی می کنیم بهتر باشن.
    2- وقتی بحث پول وسط باشه گرچه کم اما شما ادمین ها می تونین در قبال کامنت های بی هدف اونا رو تهدید به Ignore کردن یوزر کنین!این می تونه کلاس کار فورم رو بسیار بالا ببره! و مقدار کار اتلافی مدیران رو کمتر کنه(برای حذف Spam)
    3- از همه مهمتر اینکه شما عزیزانم گرچه کم، اما این وسط بی بهره نمی مونید!(من در مورد مبلغ فقط پشنهاد دادم)
    4-و اگر این کار درست انجام شه بلا شک به تعداد کاربران فروم اضافه خواهد شد!
    اما این کار دو تا عیب خیلی بزرگ داره!
    1-ممکنه یه عده ای واقعاً همین مبلغ رو نداشته باشن! خوب نمی شه جلو پیشرفتشونو گرفت..
    2- با گرفتن پول هر چقدر کم سطح توقع کاربر به شدت بالا می ره!
    ایناها صرفاً پیشنهاد بود...
    من همه جوره می تونم کمک کنم! موفق باشین
    امید

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

به نظر من اگر در هر پنجره ای از فروم که باز میشه لینکی به عنوان Donate به سایت هم قرار داشته باشه بهتره، چون هم باعث یاد آوری مسئله نیاز مالی سایت خواهد شد، و هم فشار و اجباری به کاربران وارد نخواهد شد. البته برای راحتی کاربران میشه روشهایی مثل پرداخت الکترونیک از طریق کارتهای عضو شتاب برای کاربران داخل (مانند ثبت نام IELTS و GRE توسط سازمان سنجش )و یا کارتهای اعتباری برای کابران خارج از ایران هم پیش بینی کرد.
    برای تشویق کاربران میشه علامتی در کنار پست هایی که میزنند قرار گیرد که مشخص کند این کاربر به سایت Donate کرده است.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Salute
    once we had experience of using donate system, but it's not easy to pay through cards.
    thanks to filtering , Administrator of the site couldn't even set up Google Ads
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام
    موارد شما را درحال بررسی هستیم ولی نظر آدمینها این است که سایتی با این بزرگی و شناخته شده باید بتواند درآمدزایی کافی برای خرج های خودش داشته باشد.
    و در عین حال دوست داریم که این مبالغ از donation را برای خود کاربران اینجا خرج کنیم و بعنوان کمک هزینه اپلای برای دوستانی که از نظر مالی مشکل دارند، پرداخت کنیم. ما خیلی مایل هستیم که بدانیم آیا می شود از طریق این کردیت کارتهایی که در ایران هست پول به paypal انتقال داد یا نه؟

ممنون میشوم که نتیجه را در اینجا بنویسید!

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    سلام
    موارد شما را درحال بررسی هستیم ولی نظر آدمینها این است که سایتی با این بزرگی و شناخته شده باید بتواند درآمدزایی کافی برای خرج های خودش داشته باشد.
    و در عین حال دوست داریم که این مبالغ از donation را برای خود کاربران اینجا خرج کنیم و بعنوان کمک هزینه اپلای برای دوستانی که از نظر مالی مشکل دارند، پرداخت کنیم. ما خیلی مایل هستیم که بدانیم آیا می شود از طریق این کردیت کارتهایی که در ایران هست پول به paypal انتقال داد یا نه؟

ممنون میشوم که نتیجه را در اینجا بنویسید!
    سلام
    نمی دونم منظورتون از کردیت کاردهای موجود در ایران چیه. من تو ایران یه کردیت کارد داشتم (مسترکارد) که از نظام پزشکی گرفته بودم و باهاش یکی دو باری پول به پی.پال انتقال دادم.
    در مورد کمک به سایت هم، به نظرم همه امون دوست داریم حداقل بتونیم هزینه های جاری سایت رو پرداخت کنیم. بعید می دونم کسی دلش نخواد کمک کنه.
    ماها که ایران نیستیم که تکلیفمون روشنه، راحت می تونیم پرداخت کنیم. در مورد بچه های توی ایران هم حتی اگه نشه پرداخت کنن، می شه یه حساب توی ایران راه انداخت و وقتی مبلغش قابل عرض (!) شد، پولش رو ترنسفر کرد که هزینه ترنسفر از صرافی هم زیاد چشمگیر نباشه.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Junior Member dandelion آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematic.Ferdowsi University

سلام به همه
    به نظر من اینکه بعضی از دوستان گفته بودن که واسه دیدن بعضی از صفحات سایت باید هزینه ای پرداخت بشه اشتباهه ،اینجوری واقعا مانع پیشرفت خیلی ها می شیم ، همینطوریش بچه ها تو ایران از امکانات مناسبی برخوردار نیستند ، دیگه دریغ کردن این سری اطلاعات ظلم کامله ، بچه های خارج از کشور بحثشون جداست.
    از طرفی قبول دارم ، واقعا این سایت اینقد معرکه اس که نه تنها به خود من بلکه به خیلی ها که این سایت معرفی کردم اطلاعاتی داده که اگه خودمون می خواستیم دنباله این اطلاعات بگردیم،وقت زیادی می طلبید ، پس باید حد اقل یه جورایی ، جبران زحمات شه
    پیشنهادم اینه که حد اقل برای امتحانم که شده شماره حسابی اعلام بشه که هر کی خواست کمک کنه ،مطمئنم خیلی ها از جمله خود من که از این سایت استفاده های زیادی کردن با کمال میل حق سایت می پردازن.
    یادمون باشه مخاطب های این سایت بیشتر قشر تحصیل کرده اند
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)