در مورد انتقال وجه حتما میشه ... نگران انتقال نباشید... اما خب باید مبلغش یه حد اقلی باشه دیگه

در مورد حق عضویت من کاملا با آقا امید موافقم... ایرانی جماعت تا پول برای چیزی نده قدرش رو نمیدونه اما متاسفانه خیلی عملی نیست... الان کاملا سایت پویا شده که پولی شدنش کمی ضرر میزنه....

یکی از راه هایی که خیلی به نظرم خیلی خوبه اینه که برای سایت جای تبلیغات بزارن و برای تبلیغاتش بازار یابی بکنیم... تو اینترنت تبلیغ مجانی پره... اگه یه روز بچه ها بسیج شن کل ساتای ایرانی رو پوشش میدن...
این قضیه ی تبلیغات خیلی میتونه مفید باشه اما باید روش کار شه..... ما مطمئنا یه سری دوست دار سایت داریم که بیزینس خونده باشن دیگه!!!! اونا میتونن راهنمایی کنن....

یه چیز دیگه که به ذهن من میرسه و کمی عملی به نظر میاد چیزیه مثل فروش جزوه!!! یه مقدار عجیب به نظر میاد اما ممکنه!!!
این فروم ها اینقد شلوغ شده که دیگه هیچکی نمیخونه کل پست ها رو و هی سوال ها تکرار میشه... البته این به خاطر حجم اطلاعات هم هست... خیلی بالاس... من میخاستم سر فرصت حتما اطلاعات فروم هایی که باهاش آشنام رو خلاصه کنم و بزارم که بچه ها یاد بگیرن و سوال های تکراری اینقد پرسیده نشه....
میتونیم یه سری فایل ها ( مدل خیلی کامل تر ویکی ) رو برای فروش بزاریم... که این فقط مدل ویکیشه، کتاب های آموزش رزومه نویسی، آموزش sop ، کتابای تافل ، ایلتس جی آر ای.... و از همه ی اینا مهم تر... من بهترین بچه های علمی ایران رو اینجا دیدم ، میتونیم کتابای تخصصی و ازین جور چیزا رو اینجا بزاریم و همون ها رو با مبلغ کمی ارائه بدیم.... ایران کشور علمی ای هست و سایت مقبولی هم نداره توی این زمینه ها.... و پلای ابرود پتانسیلش رو داره.... یکم توی عمل فقط سخت میشه...

همینطور مشاوره ی بعضی از بچه ها خداییش خیلی ارزش داره.... هر کسی عقل داشته باشه حاضره پول بده و اونایی که مشاوره میدن پولی نمیخان... چطور یه سری حاضرن برن با یه سری که مطمئن هستن دزدن مشاوره کنن و پول هم بدن ( ازین شرکتا) اینجا حاضر نیستن پول بدن؟

فکر زیاده خداییش ، عملش سخته پستم هم طولانی شد!!!