نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در طول یک سال آینده چقدر به وب‌سایت کمک مالی خواهید کرد

رأی دهندگان
86. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مایل نیستم به سایت کمک مالی کنم.

4 4.65%
  • بسیار مایلم کمک کنم ولی شرایط مالی‌ام اجازه نمی‌دهد.

16 18.60%
  • حداقل ۱۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

55 63.95%
  • حدقل ۵۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

10 11.63%
  • حداقل ۱۰۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

1 1.16%
صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 70

موضوع: كمك مالي به سايت

Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض كمك مالي به سايت

سلام دوستان،
    من نمي‌دونم الان هزينه‌هاي سايت از كجا تامين مي‌شه و آيا تبليغات مي‌تونه كفاف هزينه‌ها رو بده يا نه.
    در اين كه اين سايت و فروم چقدر تا به حال مفيد بوده و چقدر از مشكلات و مسائل دوستان رو حل كرده شكي نيست و فكر كنم تعداد زيادي از دوستان حاضر باشند به صورت نقدي براي تامين هزينه‌هاي جاري يا توسعه آن در آينده كمك كنند.
    پيشنهاد مي‌كنم مديران به يك جمع‌بندي درباره اين موضوع برسند و يك شماره حساب داخل ايران و يك حساب پي‌پال يا شبيه آن رو معرفي كنند كه بشه به راحتي با ATM ها يا اينترنتي به سايت كمك كرد. كمك‌هاي اينجوري هر چقدر هم كه كم باشند باز روي همديگه مبلغ قابل توجهي مي‌شه.
    البته مي‌شه مثل ويكي پديا كه هر وقت پول نياز داره مبلغ مورد نيازش رو اعلام مي‌كنه و هر لحظه هم مشخص مي‌كنه كه تا اون موقع چقدر جمع شده، عمل كرد. يعني دريافت كمك‌ها هميشه امكان پذير باشه اما در مقاطع زماني خاص با تمركز بيشتر انجام بشه. شايد اينطوري ديگه نيازي هم به تبليغات نباشه.

سپاس

پیش فرض پاسخ : كمك مالي به سايت

شاید اگر امکانی فراهم کنن که ما که کارت اعتباری خریداری می کنیم برای پرداخت هزینه هامون اگر مثلا چند دلاری اخرش باقی موند رو بتونیم به حساب ادمین بریزیم بد نباشه.
    مثلا خود من کارت 25 دلاری تهیه کردم که 21 دلار اون رو استفاده کردم و 4 دلار اش بلا استفاده موند که می تونستم به شماره حسابی که داده میشه و مال ادمین هست بریزم.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

من به شخصه موافقم. این فروم به خیلی ها کمک کرده و می کنه و مطمئنم که خیلی ها حاضرند کمک کنند.

ApplyAbroad Hero

Actually I wanted to open a new topic for this porpuse and now I am happy that others were interested to donate this excellent web site before me
    Because I feel I owe to to this web site,I ask Babak to give an bank account here for arbitrary donations
    I am sure even the smallest donation will make an extensive help....
    It will be my pleasure to be the first one who donate to this website.
    Kiss Kiss
    Sadegh
    goodbye forever

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام
    ممنونم از توجه شما عزیزان.
    من پاسخ کوتاهی میدهم تا ادمین های عزیز در صورت صلاحدید پاسخ کامل را دهند. در حال حاضر این فروم بر اساس درآمد بروی تبلیغات پا برجا است. هیچ یک از مدیران اینجا و حتی بنیانگذاران فروم درآمدی از این فروم برای خود ندارند. بلکه در حال حاضر آدمینها از خودشان هم خرج میکنند. درآمد فروم در یک زمانی به حدی کاهش یافت که واقعا تاپیکی برای حل این مشکل، بنده در قسمت مدیران ایجاد کردم تا بدنبال راه حل بگردیم. تا این لحظه تمام هزینه های فروم ، سرور و نرم افزار آن توسط آدمینها پرداخت شده و همواره مشکل انتقال پول از ایران مطرح بوده است. نزدیک 2 یا 3 سال پیش برای Donate به فروم یک تاپیکی ایجاد شد ولی کل مبالغ خیلی خیلی ناچیز بودش. بعد از آن تجربه واقعا برای ما سخت بود که بخواهیم Donate دیگه برای فروم بزاریم چون واقعا کسی کمک نکرد. ولی حالا من خوشحالم که می بینم بعضی از دوستان خود جوش خواهان کمک کردن به فروم هستند که این واقعا ارزشمند است از هر نظر.

هنوز کسانی هستند که هم تواناییش دارند و هم می اندیشند.

من واقعا از صمیم قلب از شما ممنونم که کمی عمیق تر به این موضوع فکر کردید و می بینید که هر چیزی اگر برای استفاده رایگان است این بدان معنی نیست که برای صاحبان آن هم رایگان باشد و هزینه در بر نداشته باشد.

واقعا من به شخصه از آدمینها متشکرم.

ما این پیشنهادات شما را مورد بررسی قرار میدهیم و از کمک شما عزیزان برای فروم و پیشنهادات زیباتان واقعا سپاسگزاریم.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

سلام بر همگی و مخصوصاً مدیران سایت
    من هم موافقم.من تا حالا هیچ سایتی به این کاملی در مورد اپلای ندیدم و به خود من خیلی کمک کرده و مطمئنم که غیر از من خیلی ها حاضر هستن که به این سایت کمک کنند. فقط به گونه ایی باشه که کسانی که داخل ایران هم هستن و مثل من کارت اعتباری ندارن، انتقال پول مقدور باشه.
    با تشکر

ApplyAbroad Hero

you can estimate how many people are like to donate to this website by making this post sticky and add vote functionality
    goodbye forever

Junior Member

منم موافقم..این سایت راه گشا برای خیلی ها بوده و هست

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من هم شخصا با این مسئله موافق هستم. شاید در حال حاضر امکان کمک با مقادیر زیاد نباشه ولی شاید یک مقدار ناچیز برای هر کاربر هم خوب باشه.
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

Senior Member

خیلی خوبه، باور کنین مدت ها بود میخاستم یه پیشنهاد بدم که در آمد سایت بره بالا تر،
    مثلا من تو تمام فرم هایی که پر کردم جای معرف آدرس اینجا رو نوشتم.... اگه یکم این سایت در حد 10 در صد کاراییش معروف شه کاملا مشکلش با تبلیغات حل میشه....
    اما خیلی خوبه که بشه کمک کرد، مثلا یه فردی امین ادمین سایت تو ایران یه حساب ایرانی باز کنه و همچنین خودت آقا بابک یه حساب خارجی، فک کنم استقبال خوبی بشه، آقا بهرنگ حد اقلش اینه که الان تا حتی دو سال پیش خیلی تعداد کاربر ها بیشتر شده... نگران استقبال نباشید D: ما اینجا هستیم عین پلنگ تبلیغ میکنیم!!!
    نترسین نترسین.....
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)