نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در طول یک سال آینده چقدر به وب‌سایت کمک مالی خواهید کرد

رأی دهندگان
86. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مایل نیستم به سایت کمک مالی کنم.

4 4.65%
  • بسیار مایلم کمک کنم ولی شرایط مالی‌ام اجازه نمی‌دهد.

16 18.60%
  • حداقل ۱۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

55 63.95%
  • حدقل ۵۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

10 11.63%
  • حداقل ۱۰۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

1 1.16%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 70

موضوع: كمك مالي به سايت

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : كمك مالي به سايت

دوستان بزرگوار!
    نه فقط در ايران، در هر جاي دنيا كه يك سايتي خدمات خود را بفروشد تعداد استفاده كنندگان آن كم مي‌شود. حالا فرومي مانند اين كه اصولا هدف آن كمك به همديگر است در صورت پولي شدن آسيب بسيار جدي مي‌بيند. براي ايجاد يك منبع درآمد نبايد كل فروم را در خطر انداخت، بلافاصله بعد از پولي شدن (به طور فرضي) تعداد زيادي فروم ديگر درست مي‌شوند كه حتي اسم اين را هم كپي مي‌كنند و كل اين فضاي قشنگ كمك رساني را خراب خواهند كرد.

راه كسب درآمد اين فروم، پولي شدن آن يا حتي پولي شدن بعضي از انجمن‌ها نيست. از همه بازديدكنندگان و استفاده كنندگان هم نمي‌توان انتظار كمك داشت. بهترين روش ممكن دريافت كمك‌هاي مالي با راه‌هاي بسيار ساده است و تعدادي از علاقمندان كه به طور دائمي كمك كنند. قرار نيست كه كمك‌ها فقط يك‌بار باشد كه، مثلا اگر امكان دريافت پول به طور اينترنتي از ايران و خارج ايران فراهم باشد، تمام علاقمندان و پيگيران سايت هر از چندگاهي كمكي مي‌كنند.
    مثلا من كه ماهي حدود 100€ هزينه حمل و نقل و خرت و پرت مي‌دهم، به راحتي مي‌توانم ماهي مثلا 5€ هم كمك كنم، يعني سالي 60€. ده نفر باشيم كه اينجوري كمك كنيم سالي 600€ مي‌شود كه فكر كنم دست‌كم هزينه يك هوست خوب تامين مي‌شود.

واصحه كه كمك بزرگ و يك‌دفعه كار سختيه، چون به پرداخت پول براي دريافت خدمات عادت نداريم، مثلا من واقعا نمي‌توانم خودم را راضي كنم در اولين بار 60€ كمك كنم، اما اگر همانطور كه گفتم، كم كم باشد خيلي راحت اين‌كار را مي‌كنم. اين روش، تمريني هم خواهد بود براي اينكه عادت كنيم براي "كمك كردن" و "كمك گرفتن" ارزش قائل باشيم.

واقعا كار پيچيده‌اي نيست، به جاي پولي شدن فروم و انجمن‌ها، يك تعدادي پيش‌قدم شويم و به طور مرتب مبلغي كمك كنيم، هر چقدر هم كم. فقط بايد شرايط دريافت پول خيلي ساده و راحت باشد، يك كارت بانكي در ايران براي انتقال كارت به كارت و اينترنتي و يك حسابي مثل پي‌پال.
    ویرایش توسط Simplex : September 27th, 2010 در ساعت 11:30 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)