نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در طول یک سال آینده چقدر به وب‌سایت کمک مالی خواهید کرد

رأی دهندگان
86. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مایل نیستم به سایت کمک مالی کنم.

4 4.65%
  • بسیار مایلم کمک کنم ولی شرایط مالی‌ام اجازه نمی‌دهد.

16 18.60%
  • حداقل ۱۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

55 63.95%
  • حدقل ۵۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

10 11.63%
  • حداقل ۱۰۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

1 1.16%
صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 70

موضوع: كمك مالي به سايت

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

پیش فرض پاسخ : كمك مالي به سايت

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها
    امروز اتفاقی وارد فروم زیر شدم که دیدم کار جالبی کردن. ببینید ایا برای اینجا عملی هست یا نه. برای اولین بار که وارد میشید پاپ آپ مانندی برای زمانی کوتاه نمایش داده میشه که حاوی مطالب زیره:

Help The Site Keep going !!!
    Help us upgrade our Server by donating 10$ and you will get a donator membership.
    The Advantages of a donator membership :
    1- Big Avatar 150*150
    2-Large inbox storage
    3-Special colour
    4-Asking for reuploading dead links, mirrors and requests are so welcome.
    5-Ask a qualified teachers any questions you have in mind.
    6-Ifile links in almost each post ( I will work on that )
    7-meet new friends from all over the world and take apart in our discussions

Click here to support us https://www.plimus.com/jsp/buynow.js...ractId=2851690

http://www.langacademy.net
    این Pop up ایده جالبیه !
    هم جلوی استفاده ی رایگان از سایت رو نمیگیره، و هم یک جور اعتبار معنوی به اهدا کننده ها میده !

ApplyAbroad Champion

ممنون از همه دوستانی که پیشنهادهاشون رو مطرح می‌کنند. من تمام این پست‌ها رو به دقت می‌خونم و با مهرداد تبادل نظر می‌کنم که بتونیم از مجموع پیشنهادها یک راه حلی که مناسب فروم AA باشه رو پیدا کنیم.

سلامی به گرمی آفتاب تابان به دوستان آفتابی فروم
    (که هر آنچه باعث کمک به سایر رفقا است را همچون تابشی زیبا در صفحه به صفحه این مجموعه فروم میپراکنند)

بنده به عنوان یک عضو تازه وارد اما با تجربه زیاد تحت هیچ شرایطی موافق دریافت و پرداخت حتی یک ریال هم از طرف کاربران این سایت نیستم. دوستان همگی میدانیم امروز عصر عصر تبلیغات است و بزرگترین و کوچکترین شرکتهای دنیا سرمایه گذاریهای هنگفتی روی تبلیغات میکنند. بهتر است بخش "دریافت و انتشار تبلیغات" AA هم بسیار فعالتر کار کند و در جذب و تشویق شرکتهای مختلف هواپیمایی- هتل ها و حتی بعضی از برنامه های تلویزیون ایران و نیز مواردی دیگر مثل تبلیغ لوازم صوتی تصویری- لپ تاپ- و بسیاری از شرکتهای دیگر حتی مثلا خمیر دندان (!!) شاید دوستان فکر کنند من مساله را جدی نگرفتم- اما اصلا اینطوری نیست و کاملا فکر اقتصادی است. چه ایرادی دارد مگر مثلا خمیردندان فلان در این سایت تبلیغ شود. اصلا و ابدا ابهت این مجموعه پایین نمی آید و همه کاربران هم میدانند که مخارج اداره و سرپا نگهداشتن این مجموعه طلایی انتشار تبلیغات شرکتهای مختلف است از هر طیفی که هستند و تبلیغشان در رسانه های ایران مجاز است. مطمین باشید همه شرکتهایی که دارند در تلویزیون و رادیوی ایران آگهی میدهند و پولهای بزرگی هم برایش پرداخت میکنند اگر با این مجموعه و مخاطبان این مجموعه تصویری و فکری و علمی AA آشنا شوند خودشان سر ساپورتر مالی شدن این سایت سر و دست میشکونن تا فقط کار و تولیدات اونا در AA تبلیغ بشه...............
    ما نباید مثل بعضی از مدیران (نا قوی !!) کشورمون باشیم که تا میبینن وضع خرابه فشار را روی استفاده کنندگان مستقیم و دم دست خودشون میارن............. ما باید کلان نگر باشیم و از سرمایه گذارها به طرق مختلف دعوت کنیم که بیان در این سایت با قیمتی کمتر و منطقی تر محصولات و کاراشونو معرفی کنن.
    ...نگران نباش فقط ذهنت را از هدفت اشباع کن و مرتبا اهدافت را بنویس. مگذار از ترس فلج شوی چه بسیارند مردمانی که به علت ترس از رویاهای خود بازمانده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    این Pop up ایده جالبیه !
    هم جلوی استفاده ی رایگان از سایت رو نمیگیره، و هم یک جور اعتبار معنوی به اهدا کننده ها میده !
    سلام به عنوان یک دلسوز که در زمینه تبلیغات کار کرده و چند تا مقاله علمی پژوهشی و کنفرانس بین المللی داشته تقاضا می کنم که از pop ها اصلا استفاده نکنید!!!! ور مورد دوستمونم که گفته چه اشکال داره که خمیر دندون هم استفاده بشه برای در آمد زایی این رو بدون دوست عزیز شرکتیکه خمیر دندون رو تو این سایت تبلیغ کنه هیچی در مورد تبلیغات اینترنی نمیدونه!!
    1 باید مدل کسب وکا ر سایت شناسایی شه که کالا مشخصه و 2 اینکه باید رضایتمندی الکترونیک بعد کیفیت خدمات الکترونیکی بع تعامل وب سایت و به درگیری مشتری با وب سایت و محصول مشخص بشه تا اون فر بره روی تبلیغ کلیک کنه اصلا باید دید این وب سایت برای قرار دادن چه تبلیغی مناسب است!!! در کل با درآمد زایی از طریق تبلیغ اینترنی موافقم و همین جا اعلام می کنم آمادگی خودم رو برای کمک!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Cortex نمایش پست ها
    درود بر .... اممممم .... نمی دونم....همه!!!
    اولاً چرا از توانایی خود بچه های فوروم استفاده نمی کنید؟ کم دانشجوی کامپیوتر داریم اینجا؟ بهتر نیست حتی ویرایش تبلیغ هم با ما باشه و اون 99000 تومن بشه 120000 تومان؟
    دوم اینکه طبق آمارهایی که همه می دونن هرچقدر تبلیغ کنی همون قدر در میاری بیاین یک یا دو بار در تلویزیون (حالا شبکه ش بماند) تبلیغ کنید...پولش با درآمدش در میشه اما اسم این سایت سر زبونا میوفته
    سوم اینکه به نظر من خیلی حقیره این سایت با این وسعت فقط سه جا، واسه تبلیغ داره:1-بالای فروم2-پایین فروم3-در بین پستها! همه ما یه روزی کارمون به آژانس مسافر بری میوفته، کارمون به انتقال وجه و زبان و وکیل میوفته! خیلی شرکت ها هستند که بخوان اینجا تبلیغ کنند... پیشنهادم اینه: یه تاپیک اصلاً کلاً مخصوص تبلیغات در نظر بگیرین(یه جورایی مثه معرفی اساتید)... و حتی نظر سنجی هم بشن... چه عیبی داره؟ واقعاً معرکه میشه... اون شرکت وقتی میاد می بینه همه مشتری هاش ناراضی اند یا برخوردشو بهتر می کنه، یا جمع می کنه میره پی کارش و شرکت بهتر میاد جاش...و بچه ها هم راضی ترند...و راندمان بالا میره
    چهارم اینکه تا الان که من دارم این پست رو میدم (اگه بگیریم 13 تایی که پول نمی دن با 10 تایی که 50 تومن می دن در بشه) 49 نفر بطور میانگین دوست دارن که 10 تومن پول بدن... و خودشونو مدیون سایت می دونن... در قبال هزینه دو تا سرور مقدار ناچیزیه اما 490 هزار تومانم نسبتاً پول کمی نیست... و این 49 نفر هم هیچ توقعی وادعایی بعد از پرداخت این پول نخواهند داشت...پس شماره حساب اعلام کنید(این افراد مختارند)
    پنجم اینکه هرکسی که این پست رو می خونه... بلا شک یا ID یاهو یا جی میل یا FB حتماً داره... خیلی خیلی خیلی راحت می تونه این پیج رو شر کنه واسه همه...یا اصلاً میل کنه... خیلی ها به این سایت مدیونن؛وخیلی ها دوست دارن که خارج شن...
    ششم اینکه یکی از دوستان من در فروم نو اندیشان عضو هست(اونجا هم مثه اینجا شلوغه) میگه دارن سایت رو پولی می کنن... یه جورایی سیستم Premium... بعضی جاها افراد خاص حق دسترسی دارند...من نمی دونم واقعاً این قدر این کار نشدنیه؟
    بازهم همه این حرفا نظر من بود...
    موفق باشی بابک جان

پ.ن: اینم اضافه کنم، من یه روز خواستم کل فورم رو دانلود کنم با سرعت من(2MB) از صبح تا ظهر دانلود نشد همش بیخیال شدم...خود فضای سایت به کنار اگه بیایم Attach هارو یه جا جمع کنیم(از کتاب های درسی هر رشته گرفته تا کتاب های مجانیه IELTS و iBT و GRE و ...وهمه و همه) و یه اکانت(مثه رپید شر) صادر کنید و بعد هرکی فایل خواست شارژ کنه...
    حرفایی که می زنم خیلی رویایی و دور از ذهن تو ایران...اما شدنیه...
    اما در مورد نظر این دوستمون بازم می گم تبلیغ کردن حساب کتاب داره ایده هات میشه گفت خوبه ولی باید چکش کاریش کرد تا یک چیز خوب ازش درآد بیرون ویه نتیجه ای حاصل بشه در کل پیشنهاد میکنم به هنگام تبلیغ کردن نباید اونقدر تبلیغ کرد که فردی که وارد میشه فرار کنه در کل خیلی خیلی خیلی جای کار داره و خیلی میشه درآمد زایی کرد برای سایت بازم اعلام می کنم در مورد سامان دهی تبلیغات در سایت حاضرم حسابی کمک کنم به طوری که یک درآمد خیلی خوب برای سایت حاصل شود
    من یک مقاله کار کردم به اسم
    مدل انتخاب وب سایت مناسب برای تبلیغ اینترنتی فک کنم اگه تو گوگل سرچ کنید پیداش می کنید
    و هدف از گفتن ایم موضوعات اینه که سایت به این عالی و پر محتوایی باید پشتوانه ی مالی عالی هم داشته باشه!!!

ApplyAbroad Veteran

دوستان اینی که میگن با کلیک کردن میشه کمی پول در آورد واسه سایت رو نمیشه اجراییش کنین؟
    خیلی از ما به راحتی میتونیم قبل از هر کاری کللی کلیک کنیم روی هر چیزی که میتونه واسه سایت کمکی باشه
    ممنون

سلام
    ممنون از ابراز تمایل برای کمک.
    مشکل اینجاست که برای این کار اول باید بشه مثلا سرویس تبلیغ گوگل رو روی سایت فعال کرد که هنوز موفق به این کار نشدیم.
    مرسی

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

من الان داشتم تو فروم میچرخیدم اتفاقی اینجا رو پیدا کردم.
    حقیقتش خیلی این انجمن به من در راه مهاجرتم کمک کرده و خیلی نظرات دیگر کاربران برام مفید بوده... رو همین حساب اگه بشه که کمکی برای حفظ و بهبود کیفیت سایت بکنم با کمال میل در خدمتم.
    فقط راستش حسش رو نداشتم که کل مطالب این تاپیک رو بخونم از اول که ببینم نتیجه ی بحث ها چی شده. اگه شماره حسابی یا راه دیگه هست که بشه کمک کرد ممنون میشم دوباره اعلام کنین (:
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ممنون علی جان. تا حدی آگهی های جواب گو هستن. انشالا که با همین منوال بتونیم پیش بریم. ولی اگر لازم شد، حتما زحمتتون میدیم!

امیدوارم همیشه یک چنین سایت هایی فعال باشند.من هم حس میکنم اگه از چیزی راضی هستی باید براش هزینه کنی.حالا هر چی میخواد باشه.موفق باشید

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)