نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در طول یک سال آینده چقدر به وب‌سایت کمک مالی خواهید کرد

رأی دهندگان
86. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مایل نیستم به سایت کمک مالی کنم.

4 4.65%
  • بسیار مایلم کمک کنم ولی شرایط مالی‌ام اجازه نمی‌دهد.

16 18.60%
  • حداقل ۱۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

55 63.95%
  • حدقل ۵۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

10 11.63%
  • حداقل ۱۰۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

1 1.16%
صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 70

موضوع: كمك مالي به سايت

Senior Member

پیش فرض پاسخ : كمك مالي به سايت

در مورد انتقال وجه حتما میشه ... نگران انتقال نباشید... اما خب باید مبلغش یه حد اقلی باشه دیگه

در مورد حق عضویت من کاملا با آقا امید موافقم... ایرانی جماعت تا پول برای چیزی نده قدرش رو نمیدونه اما متاسفانه خیلی عملی نیست... الان کاملا سایت پویا شده که پولی شدنش کمی ضرر میزنه....

یکی از راه هایی که خیلی به نظرم خیلی خوبه اینه که برای سایت جای تبلیغات بزارن و برای تبلیغاتش بازار یابی بکنیم... تو اینترنت تبلیغ مجانی پره... اگه یه روز بچه ها بسیج شن کل ساتای ایرانی رو پوشش میدن...
    این قضیه ی تبلیغات خیلی میتونه مفید باشه اما باید روش کار شه..... ما مطمئنا یه سری دوست دار سایت داریم که بیزینس خونده باشن دیگه!!!! اونا میتونن راهنمایی کنن....

یه چیز دیگه که به ذهن من میرسه و کمی عملی به نظر میاد چیزیه مثل فروش جزوه!!! یه مقدار عجیب به نظر میاد اما ممکنه!!!
    این فروم ها اینقد شلوغ شده که دیگه هیچکی نمیخونه کل پست ها رو و هی سوال ها تکرار میشه... البته این به خاطر حجم اطلاعات هم هست... خیلی بالاس... من میخاستم سر فرصت حتما اطلاعات فروم هایی که باهاش آشنام رو خلاصه کنم و بزارم که بچه ها یاد بگیرن و سوال های تکراری اینقد پرسیده نشه....
    میتونیم یه سری فایل ها ( مدل خیلی کامل تر ویکی ) رو برای فروش بزاریم... که این فقط مدل ویکیشه، کتاب های آموزش رزومه نویسی، آموزش sop ، کتابای تافل ، ایلتس جی آر ای.... و از همه ی اینا مهم تر... من بهترین بچه های علمی ایران رو اینجا دیدم ، میتونیم کتابای تخصصی و ازین جور چیزا رو اینجا بزاریم و همون ها رو با مبلغ کمی ارائه بدیم.... ایران کشور علمی ای هست و سایت مقبولی هم نداره توی این زمینه ها.... و پلای ابرود پتانسیلش رو داره.... یکم توی عمل فقط سخت میشه...

همینطور مشاوره ی بعضی از بچه ها خداییش خیلی ارزش داره.... هر کسی عقل داشته باشه حاضره پول بده و اونایی که مشاوره میدن پولی نمیخان... چطور یه سری حاضرن برن با یه سری که مطمئن هستن دزدن مشاوره کنن و پول هم بدن ( ازین شرکتا) اینجا حاضر نیستن پول بدن؟

فکر زیاده خداییش ، عملش سخته پستم هم طولانی شد!!!
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

بسم الله الرحمن الرحیم
    فکر کمک مالی به سایت و واریز پولهایی هر چند جزئی - که با هم مبالغ زیادی رو تشکیل میدند - فکر بدی نیست . من هم با این پیشنهاد موافقم و بعید می دونم مخالف زیادی هم داشته باشه .
    اما به نظرم حق عضویت گرفتن مناسب نیست . توجه کنید که مبلغ هر چقدر هم کم باشه باز ممکنه بعضیا - به هر دلیلی - اون رو پرداخت نکنند یا فرصت نکنند پرداخت کنند و بنابراین نشه که از سایت استفاده کنند ؛ قطعا هدف این سایت خدمت و اطلاع رسانی بیشتر به عزیزان هست و چنین کاری ممکنه باعث بشه که بعضیها از اطلاعات مفید محروم بمونند . حتی اگر نیازی هم به کمک مالی باشه حتما افرادی که کمک می کنند اونقدر هستند که اون نیاز رو تامین کنند .
    در هر حال این فقط نظر من بود !
    موفق و سربلند باشید .

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

با درود
    من هم موافقم و حاضرم كمك مالي كنم.
    به نظر من هم اينجا يكي از بهترين انجمن‌هاي تخصصيه... كه بر اساس اهداف مشترك بنا شده.
    به لحاظ پي‌پال از ايران هم چند تا موضوع هست، بعضي كارت‌هاي دبيت موجود رو نمي‌شه تو پي‌پال استفاده كرد كه از قبل مشخصه، ولي خيلي ديگه رو مي‌شه. ولي شايد براي پرداخت لازم باشه با وي‌پي‌ان و اين‌ها وصل بشن تا آي‌پي ايران رو گير نده.
    در هر صورت يكي از ادمين‌هاي داخلي (يا فاميل‌هاي نزديك اون‌ها) هم مي‌تونه يك حساب مخصوص در ايران براي كمك‌ها باز كنه از اون حساب‌هايي كه اينترنتي هم كنترل مي‌شن و بوسيله‌ي صرافي يا صرافي دروني (تبادل نيازهاي مديران يا دوستان داخل فروم) منابع داخلي رو صرف كرد.
    شاد باشيد و استوار
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

Senior Member

ببخشید مستقیم میگم...
    خیلی خوبه اینجا ما همه داریم نظر میدیم اما خب اینطوری که هیچ اتفاقی نمی افته که...
    من از مدیریت سایت و آقا بابک و محسن و فراز و همه ی دوستان میخام دو تا کار رو حتما انجام بدن علی الحساب...

یکی اینکه خودشون هم اینجا نظر بدن و دومی توی همین فروم یه نظر سنجی را بندازیم که مثلا: موافقم، مخالفم ، موافقم و کمک میکنم، مخالفم و کمک میکنم، موافقم و کمک نمیکنم .....

که ما بچه ها هم!!!! توی امضا هامون اطاع رسانی کنیم اعضاع یه سری تو نظر سنجی شرکت کنن ببینینم نظر تعداد بیشتر چیه...

ممکنه اینطوری فک بشه (والا تو ذهن من هم هست) که این فروم رو خیلی ها میبینن و فقط اونایی که موافقن نظر میدن....
    اینطوری حداقل آمار دستمون میاد...

یه کاری هم انجام شده دیگه نه؟!

من منتظر مدیرا هستما به شخصه...
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member meis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marine Biology

اول از همه باید از مدیران و گردانندگان سایت تشکر اساسی کنم،
    واقعا این سایت حرف نداره.
    در مورد کمک مالی هم من 100% موافقم، شما میتونین مثل خیلی از سایت های دیگه سطح دسترسی به مطالب کلیدی رو محدود کنین به پرداخت هزینه، اما
    هزینه پرداختی باید خیلی معقول باشه و نوع پرداخت هم برای کاربران به ویژه در ایران بسیار ساده باشه
    موفق باشین
    مثل همیشه

ApplyAbroad Champion

من واقعا از محبت همه دوستان عزیزی که مایلند از این سایت حمایت کنند و اطلاعات این وب سایت رو ارزشمند می‌دونند بسیار ممنونم. ایجاد شدن چنین تاپیکی برای من و سایر مدیران سایت بسیار ارزشمند و دلگرم کننده است. واقعیت اینه که تامین هزینه‌های سایت همیشه مایه نگرانی بوده و همیشه احتمال این وجود داشته که ما نتونیم ادامه بدیم. بدون همکاری داوطلبانه مدیران، تامین هزینه‌های نگهداری سایت غیرممکنه و درآمد محدود تبلیغات کسری از این هزینه‌ها هم نیست. علیرغم این موضوع یکی از اساسی‌ترین اهداف راه اندازی این وب‌سایت این بوده که بتونه اطلاعات لازم برای ادامه تحصیل رو در اختیار همه کسانی که مایلند ادامه تحصیل بدن قرار بده. گرفتن حق عضویت، که بعضی از دوستان پیشنهاد کرده بودند، با این هدف در تناقضه. هر چند که شاید بشه گفت، یک حق عضویت کم برای همه کسانی که قصد خروج از ایران رو دارند قابل پرداخته،‌ اما به اعتقاد من یک سایت با این همه کاربر باید بتونه هزینه‌های خودش رو تامین کنه و نباید نیاز به گرفتن حق عضویت داشته باشه. من مخالفتی ندارم که ApplyAbroad در آینده خدمات اضافی غیررایگان ارائه بکنه، اما گرفتن اطلاعات به صورت فعلی رایگان باقی خواهد موند.
    کمک مالی اختیاری قطعا می‌تونه موثر واقع بشه، اما تا حدودی به خاطر مسائل مالیاتی و غیره می‌تونه پیچیده بشه و واقعا بستگی داره که چه مقدار روی کمک مالی اعضا بشه حساب کرد. اگر کمک مالی اعضا مبلغ قابل توجهی نباشه، بهتره که اصلا خودمون رو درگیر پیچیدگی‌های جانبیش نکنیم. به نظرم پیشنهاد spt بد نیست. من این نظرسنجی رو ایجاد می‌کنم تا شاید بشه راحت‌تر در این زمینه تصمیم گرفت.

Junior Member Mathematician آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KNTU-Toronto

Hello Friends,

I suggest anyone who has used this site and is studying outside of Iran donates to the site. I think a fee of 10$ or 20$ is not a big deal for any grad. student outside of the homeland.

I wish , someday, we Iranians support ourselves strongly as Chinese do as I see their ones , every place I am going.

Bests
    ? Can you use your math knowledge in your life

Junior Member

اگر میشه این نظرسنجی را یه جایی توی صفحه ی اصلی انجمن بذارید که دیده بشه،اینجوری حتما افراد خیلی بیشتری نظر میدن. از این همه کاربر تعداد خیلی محدودی این صفحه را چک میکنن. من این صفحه را خیلی اتفاقی توی امضای یکی از کاربرای دیگه دیدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

به نظر من بهتره يك بنر براش درست بشه... بابك جان موافقي؟
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    به نظر من بهتره يك بنر براش درست بشه... بابك جان موافقي؟
    با کمک مالی کاملا موافقم من خیلی از اطلاعات این سایت استفاده کردم و اصلا دوست ندارم که به دلیل مشکلا مالی جمع بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)