نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در طول یک سال آینده چقدر به وب‌سایت کمک مالی خواهید کرد

رأی دهندگان
86. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مایل نیستم به سایت کمک مالی کنم.

4 4.65%
  • بسیار مایلم کمک کنم ولی شرایط مالی‌ام اجازه نمی‌دهد.

16 18.60%
  • حداقل ۱۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

55 63.95%
  • حدقل ۵۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

10 11.63%
  • حداقل ۱۰۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

1 1.16%
صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 70

موضوع: كمك مالي به سايت

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : كمك مالي به سايت

جالب اینجاست که بعضی از کاربران حرفی می‌زنند و به حساب مدیران می‌گذارند و جالب‌تر از اون این که عده‌ی دیگه‌ای از کاربران براساس اون حرف شروع می‌کنند نظرات‌شون رو به مدیران اعلام می‌کنند! من متوجه نمی‌شم که اصلا چرا بحث پولی شدن سایت شروع شده؟ لطفا پست من در صفحه قبل همین تاپیک رو بخونید. من در اون پست گفتم که تا وقتی من مسؤول سایت هستم این سایت رایگان خواهد بود. دادن خدمات اضافی غیررایگان ممکنه اضافه بشه، اما دریافت اطلاعات به صورت فعلی رایگان باقی خواهد ماند. راستش من حتی چندان با کمک مالی کاربران به سایت هم موافق نیستم و دلیلش هم اینه که هزینه نگهداری سایت به مراتب بیشتر از چیزی است که در ذهن بعضی از دوستانه و با ارقامی که قشر دانشجو ممکنه بتونه کمک کنه تامین نخواهد شد. مثلا یکی از دوستان گفته بود که اگر ۶۰۰ یورو در سال جمع کنیم، هزینه یک هوست خوب تامین می‌شه. حرف ایشون برای یک وب سایت شخصی که در کنار صدها سایت دیگه برروی یک سرور هوست می‌شه صحیحه، اما نه برای سایت ما که در حال حاضر دو تا سرور اختصاصی داره و باز هم سرورها زیربار زیاد سایت کم میارن و ما به فکر ارتقا هستیم. همچنین یک وب‌سایت به بزرگی wikipedia با میلیون‌ها بازدید روزانه و تعداد بسیار زیادی کاربر در کشورهای غربی با سایت ما قابل مقایسه نیست و اگر wikipedia می‌تونه هزینه‌هاش رو از طریق کمک مالی کاربرانش تامین کنه دلیل خوبی برای این نیست که ما هم می‌تونیم.

به نظر من عملا تنها راهی که ما می‌تونیم هزینه سایت رو تامین کنیم از تبلیغاته و بهترین کمکی که کاربران می‌تونند به سایت بکنند اینه که هر کدوم‌شون به صورت یک بازاریاب کار کنند و وقتی به شرکت‌ها و موسسات مختلف مراجعه می‌کنند سایت رو معرفی کنند و بگن که این وب‌سایت می‌تونه بستر بسیار مناسبی برای جلب بیشتر مخاطب باشه. این کار قطعا از اهدا ۱۰ یا حتی ۵۰ هزار تومان در سال می‌تونه موثرتر باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

يه تركيبي مي‌شه ساخت.
    همون خدمات اضافي‌اي كه بچه‌ها زحمتش رو مي‌كشند رو مي‌شه بر اساس تبليغات و معرفي انجام دهنده‌ها تو سايت تا حدودي جبران كرد. يعني هم تبليغات خدمات دانشجويي با كارمزد مشخص داشته باشيم كه بچه‌ها خودشون انجام بدن و بابت حضورشون تو فهرست خدمت‌دهندگان هزينه بدهند (البته اينش پيچيده است قبول دارم بر اساس كليك و تعداد پخش نمي‌شه، درگير كردن مستقيم سايت ممكن و به صلاح نيست و ...) و طبيعيه درخواست كنندگان هم پرداخت كنند كه سهميش متعلق به سايت بشه.
    البته اين حرف خامه و فضا رو ممكنه از دوستانه و همراهانه به نگاه اقتصادي و مال‌اندوزانه تبديل كنه ولي در هر صورت چنين عملي مرسوم هست و در دنياي واقعي خيلي از مردم بابت سرويس‌هايي كه مي‌گيرن پرداخت مي‌كنن، خوبي اينجا مي‌تونه تحت نظارت و تعيين شده بودن كارمزدها و ... باشه با يك سيستم اعتبار سنجي روزآمد از هريك از خدمات دهنده‌ها....
    البته شايد يك چنين چيزي جزو اون خدمات جديد غير رايگاني كه بابك مي‌گفت هم بوده باشه...
    راستي بابك جان، بالاخره بحث و بررسي موضوع هم بالا پايين داره، حتي اگر يكي فكر كرد شما نظرت به يك سمتي هست، مي‌توني بدون احساس بدي داشتن ديدت رو براش واضح كني. در هر صورت به گمان من توقع بودن خدمات رايگان و با كيفيت از يك مجموعه‌ي داوطلبانه‌ي بي‌پشتوانه يك توقع نابالغه و ما بايد ديد خودمون را تا حدود واقع‌گراتر كنيم. حالا هر چقدر آرمان‌انديش هم هستيم. حتي.... نه؟
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

Junior Member ebish آواتار ها

سلام آقا بابک ؛ من فقط تجربه شخصیم رو میگم
    من تقریبا 6سال پیش با یکسری از دوستان یک سری خدمات راه انداخته بودیم از طریق نت که همچین زیاد هم قانونی نبود ( آنتی ف!!ی!!ل**ت**ر) اول به صورت یک نرم افزار بود؛ بعد کنارش یه سایت هم راه انداختیم. بازدید از این سایت به قدری بالا بود که شرایطی مشابه الان این سایت رو داشت یعنی با اینکه یه سرور اختصاصی داشت و تقریبا با سرور نرم افزار هم شر بود اما بازم روزانه حداقل یکبار دون رو داشتیم.
    همین سایت به محض پولی شدن ( هزینه ایی که میگم ماهیانه 2000 تومان بود البته ) به قدری کاهش بازدید داشت که میتونستیم با یک سرور کار کنیم و اضافه هم بیاریم.

پولی شدن کل فروم و دریافت حق عضویت چنتا عیب داره:
    1) ما که داخل سایت عضو هستیم می دونیم چه خدماتی داره کسی که هنوز وارد نشده نمیدونه چی در انتظارشه پس هزینه نمیکنه و دنبال رایگانش میگرده
    2) میتونم بگم هممون تو ایران بودیم یا حداقل میدونیم چه خبره؛ تو 99.9% دنبال رایگانیم و تقریبا هم میشه گفت استثنا نداریم
    3) اول میخواستم نظر بدم بابت اینکه دوستانی که دارن جواب سوالها رو میدن به صورت تخصصی تر کار کننو بابت این خدمات تخصصیتر مقداری پول در جهت حمایت از سایت دریافت و به حساب سایت بریزند؛ اما این خودش باز مشکل داره : اول کسی انقدر تایم خالی نداره و دوم اینکه مبلقی نمیشه با توجه به هزینه های سرور

4) فکر کنم بهترین پیشنهاد در حال حاضر پیشنهاد خود آقا بابک باشه: یعنی اشخاصی مثل خود من که اینوریم تو تایمهای آزادمون یکم بازاریابی کنیم واسه سایت ( البته آقا بابک یه لیست قیمت هم باید بزاره تو سایت )
    هزاران نفر برای باریدن باران دعا می‌کنند غافل از آنکه خداوند با کودکی است که چکمه‌هایش سوراخ است

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام به همگی!

من فکر کنم بابک جان تکمیل ارسال داشتند. در این مورد هم واقعا بهتر است که صاحبان اصلی اپلای ابرود تصمیم بگیرند و نظر بدهند. ولی به عنوان دوستی در کنار این عزیزان، باید عرض کنم که شاید حتی تصور هزینه های اپلای ابرود برای خیلی عزیزان غیر قابل باور باشد. بنابراین باید راهکاری بهتر از دونیت برای این فروم مد نظر داشت تا بتوان هزینه ها پرداخت کرد تا این دوستان عزیز هم قادر به ادامه اپلای ابرود باشند. شک در این نیست که هیچ کدام از ما هیچ درآمدی از این فروم نداریم نه مدیران عزیز نه صاحبان اینجا. هدف واقعا فقط سرپا نگه داشتن این فروم با این همه کاربر است.

و واقعا جای قدردانی دارد که این عزیزان ادمین علاوه بر هزینه برای فروم از وقت خودشان هم برای اینجا صرف میکنند.

بهر حال من با ایجاد قسمتی برای جمع آوری دونیت از دوستان کاربر موفق هستم و به نحوی میتوان برای هزینه ها صرف کرد، هرچند که مبلغ کمی باشد با توجه به اینکه در ماههای آینده هم هزینه ها به مقدار قابل توجهی زیادتر خواهد شد.

ولی مطلب دیگر که خیلی بیشتر میتواند به اپلای ابرود کمک کند: "جذب آگهی" میباشد. مطمئنا خیلی از دوستان در موسسات آموزشی زبان مشغول بوده اند، دارالترجمه ها، آژانسهای مسافرتی ، شرکتهای پستی و تهیه کردیت کارت و... همگی از بهترین مواردی است که میتوانند به فروم آگهی بدهند و فقط باید دوستانی که واقعا به ادامه کار اینجا علاقه مند هستند کمک کنند تا اگهی جذب بکنیم. مطمئنا با پتانسیل اپلای ابرود و این همه کاربر فعال برای آنها هم مکان مناسبی برای تبلیغ و جذب مشتری خواهد بود.

امیدوارم که در این مورد با کمک کاربران موفق و قادر به ادامه اپلای ابرود باشیم.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member Anamehr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی

سلام
    تو چند تا پست اخر درباره ی تبلیغات حرف زده شده و اینکه دوستان هر کدام به عنوان بازاریاب عمل کنند.. به نظرم میاد بهتره یه مسئول برای این قسمت انتخاب بشه و یا یه تاپیک برای نحوه ی بازاریابی تا دوستان نظرتاشون رو بدن.
    شاید بشه با چند تا موسسه اینترنتی یه مدت پایاپای کار کرد. یعنی اونا تبلیغ اینجا رو برای شرکت های معتبر انجام بدن تا اونا ترغیب به آگهی دادن بشن و در عوض یه مدت اسم اونا اینجا باشه برای ارائه ی خدماتشون.. نمیدونم. این فقط یه نظره
    اما فرضا من بخوام به آموزشگاه زبانم بگم اینجا تبلیغ کنه.. خب چه جوری باید هزینه ها رو پرداخت کنه و ...؟ همون طور که اینجا هم اشاره شده ، چون اکثریت دانشجو و فول تایم هستن به نظرم اگه یه نفر ثابت برای این کار در نظر گرفته بشه که کارهارو با خود اون فرد هماهنگ کنیم بهتر می شه
    هیچ وقت ندیدم پرنده ای رو زمین بخزد

رشته و دانشگاه
    روانشناسی

یه چیز دیگه به ذهنم رسید.
    چرا مطالب مربوط به کشورها رو یا مطالب ویکی رو تبدیل به سی دی نمی کنید برای فروش؟
    می دونم شاید خیلی کمک کننده نباشه اما... شایدم باشه خب

ApplyAbroad Champion

در مورد تبلیغات بعضی از دوستان سوال کرده بودند. لینک «تبلیغ در ApplyAbroad» در بالای صفحات و در زیر بنرها وجود داره. همچنین وقتی به صفحه اصلی سایت برید در ستون سمت راست لینک تبلیغات هست و در همون جا لیست قیمت‌ها و سایر اطلاعات وجود داره. کسی اگر تمایلی به تبلیغ داشته باشه، کافیه که به ads@applyabroad.org ایمیل بزنه. سایر مراحل کار و اطلاعات مورد نیاز ایمیل خواهد شد. مراحل بعدی ساده است و نیازی به اختصاص شخص خاصی که شما بخواهید باهاش هماهنگ کنید نیست. فقط کافیه که از شرکت‌ها یا موسسات بخواهید که به سایت مراجعه کنند و با ایمیل گفته شده تماس بگیرند.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    من یکی دو سال پیش هم که این بحث شروع شد گفتم که بنظر من سایت باید از طریق ثبت نام پولی هزینه هاش رو جمع و جور کنه. خیلی از سایت های درپیت از کاربران شون آبونمان سالیانه دریافت میکنند. کسی که قراره چندین میلیون تومان هزینه ی اپلای کنه سالی ده هزار تومن هزینه آبونمان به هیچ کجاش بر نمی خوره، هر کدوم ما حداقل داریم ماهیانه ده هزار تومان پول بابت شارژ اینترنت میدیم.
    خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکرش رو میشه کرد.
    فقط مساله انتقال پول از ایرانه که اونم میشه در موردش بحث کرد.

رشته و دانشگاه
    روانشناسی

خود من به شخصه از این به بعد لیست قیمت ها و ایمیل رو به موسساتی که باهاشون برای اپلای و زبان و ... کار می کنم ، اعلام می کنم. اما پیشنهاد پینک فلوید هم خوبه. سالی 10 تومن... من الان خودم یه سایت دیگه عضو هستم و سالی 20 هزار تومان حق عضویت میگیره. پول هم از طریق کارت اعتباری به حسابشون ریخته می شه. خدماتی هم که در ازاش می دن اینه که موضوعات مورد علاقه ت رو تیک می زنی و وقتی اون موضوعات آپدیت می شن برات ایمیل میاد. شبیه همین کاری که اینجا هم انجام می ده وقتی که پیغام خصوصی میاد

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود
    من چند صفحه قبل تر این موضوع رو خوندم، بابک تمایلی به سیستم حق عضویت نداره پس این بحث منتفی است.
    بحث تبلیغات اونم به شکل اینترنتی هنوز خوب تو فضاهای فارسی زبان جا نیوفتاده، یه چندتا از دوستای من تو مارکتینگ و تبلیغات سررشته دارند یه مشورتی باهاشون میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)