نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در طول یک سال آینده چقدر به وب‌سایت کمک مالی خواهید کرد

رأی دهندگان
86. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مایل نیستم به سایت کمک مالی کنم.

4 4.65%
  • بسیار مایلم کمک کنم ولی شرایط مالی‌ام اجازه نمی‌دهد.

16 18.60%
  • حداقل ۱۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

55 63.95%
  • حدقل ۵۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

10 11.63%
  • حداقل ۱۰۰ هزار تومان کمک خواهم کرد.

1 1.16%
صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 70

موضوع: كمك مالي به سايت

پیش فرض پاسخ : كمك مالي به سايت

با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان و مدیران
    من خیلی وقته که با این سایت آشنا هستم و برای مهاجرت خیلی کمکم کرد، و واقعاً به نظرم باید از این سایت هر جوری میشه حمایت کرد.
    در مورد آمار بازدید کننده می دونم که سرمایه خیلی مهمی هست و از طریق سایت های خارجی به خوبی میشه ازش پول در آورد (البته مشکلات انتقال پول هست).
    میدونم که الان سایت های ایرانی هم پول خوبی از طریق تبلیغات خارجی در میارن. سعی می کنم از دوستام که تو این کار هستن اطلاعات بگیرم.
    با سپاس

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

به لحاظ بازاریابی الان اکثر سایتهای اینترنتی از تبلیغهای per click و امکانات مجانی استفاده می کنن. سرویسی مثل گوگل مثلا. نحوه کار کردن تبلیغات per click رو توضیح میدم:
    ببینید صفحه اینترنتی ما یه تعداد بازدید کننده در روز داره که برای AA این عدد چیزی حدود 1000 الی 2000 نفر در روز شامل اعضا و میهمانان سایته. اگه فرض کنیم 10% از بازدید کنننده ها روی تبلیغاتی مثل شرکتهای تهیه بلیط، کلاسهای زبان و ... در صورت ارجاع در تاپیکها کلیک کنند،عددی در حدود 200 نفر در روز کلیک بر روی تبلیغ انجام میدن. قیمت این کلیک 50 تومن در بازار عرف هست که روزانه مبلغ 10000 تومن و در سال مبلغی بالای 3000000 تومن در آمد زایی می کنه که لااقل مبلغ هوستینگ سایت ساپورت میشه. منوط به اینه که یه بازاریابی برای سایت انجام بشه.

کلا طرحههای دیگه هم هس. دستم از تایپ کردن درد گرفت!

این بنر بالای سایت هم که پولش جدائه دیگه! D:

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

یه بار یادمه درست عین همین تاپیک درست شد که توش دعوا راه افتاد!!! )
    ولی به نظر من هم این کار جواب نمی ده! قبلا" تجربه شده و جواب نداده! البته خیلی وقت پیش! الان شاید شرایط متفاوت شده باشه! ویکی پدیا با اون عظمتش تو گرفتن کمک از کاربرا مشکل داره! ما ایرانیا که نه کارت اعتباری داریم نه هیچی!
    خیلی جالب به نظر نمیاد این ایده! چون امتحانشو پس داده!
    ویرایش توسط azim_utd : October 4th, 2010 در ساعت 11:23 PM
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

بفرماييد چگونه ميتوانيم مبلغی را واريز کنيم ؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_rafie نمایش پست ها
    بفرماييد چگونه ميتوانيم مبلغی را واريز کنيم ؟
    امیر جان امکان کمک به سایت هنوز به مرحله اجرایی نرسیده و فعلا در حد ایده است. اگر به مرحله اجرایی برسه، نحوه واریز پول و سایر اطلاعات لازم اعلام خواهد شد.

به نظرم سایت رو به صورت یک شرکت سهامی در بیارید
    برای این منظور می تونید از کاری که سایت متخصصین ایران داره انجام می ده یاد بگیرید
    اونها حداقل 100 سهم به قیمت هر سم 1000 تومان می فروشند
    اگر شما هم این کار رو بکنید کسانی هم که خیلی پول ندارن ،مثل ماها با توجه به پولهای که باید واسه اپلای بپردازیم قدرت خرید داریم
    عاشق تمام اعضای سایت
    بهمن صادقی
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    امیر جان امکان کمک به سایت هنوز به مرحله اجرایی نرسیده و فعلا در حد ایده است. اگر به مرحله اجرایی برسه، نحوه واریز پول و سایر اطلاعات لازم اعلام خواهد شد.
    در هر صورت بابک جان، من لازم ديدم که اعلام آمادگی کنم ، مطالب اين فروم بسيار بسيار مفيد بوده برای من و کمی دور از انصاف است که اينجا اينقدر از مطالب استفاده کنيم و بعد هم ول کنيم بريم ،،،،
    من از مديران فروم ديگری هستم که البته زمينه فعاليت ما کاملا با Applyabraod متفاوت است و به اينجور مسائل کاملا واقفم .........

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    درود بر .... اممممم .... نمی دونم....همه!!!
    اولاً چرا از توانایی خود بچه های فوروم استفاده نمی کنید؟ کم دانشجوی کامپیوتر داریم اینجا؟ بهتر نیست حتی ویرایش تبلیغ هم با ما باشه و اون 99000 تومن بشه 120000 تومان؟
    دوم اینکه طبق آمارهایی که همه می دونن هرچقدر تبلیغ کنی همون قدر در میاری بیاین یک یا دو بار در تلویزیون (حالا شبکه ش بماند) تبلیغ کنید...پولش با درآمدش در میشه اما اسم این سایت سر زبونا میوفته
    سوم اینکه به نظر من خیلی حقیره این سایت با این وسعت فقط سه جا، واسه تبلیغ داره:1-بالای فروم2-پایین فروم3-در بین پستها! همه ما یه روزی کارمون به آژانس مسافر بری میوفته، کارمون به انتقال وجه و زبان و وکیل میوفته! خیلی شرکت ها هستند که بخوان اینجا تبلیغ کنند... پیشنهادم اینه: یه تاپیک اصلاً کلاً مخصوص تبلیغات در نظر بگیرین(یه جورایی مثه معرفی اساتید)... و حتی نظر سنجی هم بشن... چه عیبی داره؟ واقعاً معرکه میشه... اون شرکت وقتی میاد می بینه همه مشتری هاش ناراضی اند یا برخوردشو بهتر می کنه، یا جمع می کنه میره پی کارش و شرکت بهتر میاد جاش...و بچه ها هم راضی ترند...و راندمان بالا میره
    چهارم اینکه تا الان که من دارم این پست رو میدم (اگه بگیریم 13 تایی که پول نمی دن با 10 تایی که 50 تومن می دن در بشه) 49 نفر بطور میانگین دوست دارن که 10 تومن پول بدن... و خودشونو مدیون سایت می دونن... در قبال هزینه دو تا سرور مقدار ناچیزیه اما 490 هزار تومانم نسبتاً پول کمی نیست... و این 49 نفر هم هیچ توقعی وادعایی بعد از پرداخت این پول نخواهند داشت...پس شماره حساب اعلام کنید(این افراد مختارند)
    پنجم اینکه هرکسی که این پست رو می خونه... بلا شک یا ID یاهو یا جی میل یا FB حتماً داره... خیلی خیلی خیلی راحت می تونه این پیج رو شر کنه واسه همه...یا اصلاً میل کنه... خیلی ها به این سایت مدیونن؛وخیلی ها دوست دارن که خارج شن...
    ششم اینکه یکی از دوستان من در فروم نو اندیشان عضو هست(اونجا هم مثه اینجا شلوغه) میگه دارن سایت رو پولی می کنن... یه جورایی سیستم Premium... بعضی جاها افراد خاص حق دسترسی دارند...من نمی دونم واقعاً این قدر این کار نشدنیه؟
    بازهم همه این حرفا نظر من بود...
    موفق باشی بابک جان

پ.ن: اینم اضافه کنم، من یه روز خواستم کل فورم رو دانلود کنم با سرعت من(2MB) از صبح تا ظهر دانلود نشد همش بیخیال شدم...خود فضای سایت به کنار اگه بیایم Attach هارو یه جا جمع کنیم(از کتاب های درسی هر رشته گرفته تا کتاب های مجانیه IELTS و iBT و GRE و ...وهمه و همه) و یه اکانت(مثه رپید شر) صادر کنید و بعد هرکی فایل خواست شارژ کنه...
    حرفایی که می زنم خیلی رویایی و دور از ذهن تو ایران...اما شدنیه...
    ویرایش توسط Cortex : October 8th, 2010 در ساعت 08:26 PM دلیل: :)

امروز اتفاقی وارد فروم زیر شدم که دیدم کار جالبی کردن. ببینید ایا برای اینجا عملی هست یا نه. برای اولین بار که وارد میشید پاپ آپ مانندی برای زمانی کوتاه نمایش داده میشه که حاوی مطالب زیره:

Help The Site Keep going !!!
    Help us upgrade our Server by donating 10$ and you will get a donator membership.
    The Advantages of a donator membership :
    1- Big Avatar 150*150
    2-Large inbox storage
    3-Special colour
    4-Asking for reuploading dead links, mirrors and requests are so welcome.
    5-Ask a qualified teachers any questions you have in mind.
    6-Ifile links in almost each post ( I will work on that )
    7-meet new friends from all over the world and take apart in our discussions

Click here to support us https://www.plimus.com/jsp/buynow.js...ractId=2851690

http://www.langacademy.net

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power Engineer

Exclamation پاسخ : كمك مالي به سايت

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها
    امروز اتفاقی وارد فروم زیر شدم که دیدم کار جالبی کردن. ببینید ایا برای اینجا عملی هست یا نه. برای اولین بار که وارد میشید پاپ آپ مانندی برای زمانی کوتاه نمایش داده میشه که حاوی مطالب زیره:

Help The Site Keep going !!!
    Help us upgrade our Server by donating 10$ and you will get a donator membership.
    The Advantages of a donator membership :
    1- Big Avatar 150*150
    2-Large inbox storage
    3-Special colour
    4-Asking for reuploading dead links, mirrors and requests are so welcome.
    5-Ask a qualified teachers any questions you have in mind.
    6-Ifile links in almost each post ( I will work on that )
    7-meet new friends from all over the world and take apart in our discussions

Click here to support us https://www.plimus.com/jsp/buynow.js...ractId=2851690

http://www.langacademy.net
    مهدی جان لینک کمک این سایت برای ایران تحریمه...
    مگر از راه دیگه ای (!!!) وارد بشن ببینن چجوری کمک می کنن...
    موفق باشید...

پ.ن: پست من هم جواب نداشت... آخ جون(راستی بابک جان این فروم مذکوره چقدر امکانات داره ها!!! مثلاً چتو و اون ... بابا ایول)
    زنده باد AA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)