صفحه 34 از 35 نخستنخست ... 242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 343

موضوع: گواهی تمکن مالی (Bank Statement)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی تمکن مالی (Bank Statement)

نقل قول نوشته اصلی توسط بهاران نمایش پست ها
    چه کسی به شما گفته دو ماه باید پولتون تو حساب باشه؟!!شما میتونی حتی همون روز هم پول از حساب برداشت کنی.
    اداره مهاجرت فنلاند به سیستم بانکی ایران دسترسی نداره.
    ضمنا طبق صحبت دوستان فقط مانده حساب رو میخوان نه گردش حساب چند ماه قبل؟ و اینکه بانک خصوصی یا دولتی باشه تفاوتی نمیکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niky65 نمایش پست ها
    ضمنا طبق صحبت دوستان فقط مانده حساب رو میخوان نه گردش حساب چند ماه قبل؟ و اینکه بانک خصوصی یا دولتی باشه تفاوتی نمیکنه؟
    درود
    موجودی حساب که چند ماه قبل نداره.
    وضعیت فعلی موجودی شما رو می خواهند. به انگلیسی به نرخ یورو.
    فرقی نداره.
    . . . . . . Never give up

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer-Azad University

من زنگ زدم سفارت پرسیدم در مورد اینکه ایا برای بچه یکساله هم رقمی باید در نظر گرفته بشه برای گواهی تمکن مالی ؟ جوابشون منفی بود . ولی با توجه به تجربیات گذشته نمیشه خیلی به حرف سفارت اعتماد کرد.سایت مهاجرت فنلاند رو هم هرچی بالا پایین کردم چیزی پیدا نکردم. نمیدونم بهشون ایمیل بزنم یا نه؟چون خودشون تو سایت گفتن به سوال جواب نمیدن و ایمیل صرفا برای تسریع در کار کسانی هست که پرونده در جریان دارن یا کیس خاصی دارن.از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط donchicho نمایش پست ها
    من زنگ زدم سفارت پرسیدم در مورد اینکه ایا برای بچه یکساله هم رقمی باید در نظر گرفته بشه برای گواهی تمکن مالی ؟ جوابشون منفی بود . ولی با توجه به تجربیات گذشته نمیشه خیلی به حرف سفارت اعتماد کرد.سایت مهاجرت فنلاند رو هم هرچی بالا پایین کردم چیزی پیدا نکردم. نمیدونم بهشون ایمیل بزنم یا نه؟چون خودشون تو سایت گفتن به سوال جواب نمیدن و ایمیل صرفا برای تسریع در کار کسانی هست که پرونده در جریان دارن یا کیس خاصی دارن.از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    اینجا رو چک کنید. فکر میکنم صفحه مشابه این هم تو سایت سفارت فنلاند تو تهران هست. با این حال این معتبرتره
    http://www.migri.fi/moving_to_finlan...me_requirement

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer-Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط maldar نمایش پست ها
    اینجا رو چک کنید. فکر میکنم صفحه مشابه این هم تو سایت سفارت فنلاند تو تهران هست. با این حال این معتبرتره
    http://www.migri.fi/moving_to_finlan...me_requirement
    ممنون دوست عزیز بنابراین نتیجه میگیرم که سفارت اشتباه جواب داد. طبق توضیحات این صفحه من باید ماهی 500 یورو هم برای بچه ام گواهی ارائه بدم که یه سالش میشه 6000 یورو.همسرم 8400 یورو و خودم هم 6720 یورو که در مجموع میشه: 21120 یورو

Junior Member

سلام
    من یه سوال برام پیش اومده.اینکه اگه کسی قبلا از بانک وام گرفته باشه و هنوز وام در جریان باشه ،توی گواهی تمکن مالی تاثیر داره؟ یعنی باید تمام وام هارو صفر کنم و بعد گواهی بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niky65 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال برام پیش اومده.اینکه اگه کسی قبلا از بانک وام گرفته باشه و هنوز وام در جریان باشه ،توی گواهی تمکن مالی تاثیر داره؟ یعنی باید تمام وام هارو صفر کنم و بعد گواهی بگیرم؟
    درود
    دوست عزیز، شما نامه ای که درخواست میدید به این اسمه : آقا/خانم مربوطه لطفا پرینت موجودی حساب بنده رو به لاتین زحمت بکشید.
    (آخرین باری که من تجربه دارم-تهران-شعبه نسبتا معمولی ، نه مرکزی )اگر ملت یا سامان باشه همون موقع میدن ، اگر آینده باشه میگه برو چند روز دیگه بیا.
    چیزی از وام ، بدهی ، قسط اینا نیست.
    . . . . . . Never give up

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, MIPT, Faculty of Medicine, University of Oulu

سلام، بچه ها یه سوال فنی.
    من بر طبق گفته های استادم در university of oulu قرار هست بهم ماهی حدودا 2900 یورو بدن. بر اساس اطلاعاتی که در سایتmigri.fi هست من می تونم استناد کنم به پولی که ماهیانه بهم میدن و گواهی بانکی رو ارائه ندم. بنظر شما چه کار کنم؟ گواهی حساب بانکی ببرم یا همون پولی که میدن رو بهش استناد کنم؟
    سوال بعد اینکه آیا باید گواهی حساب بانکی رو هم در سفارت فنلاند تایید کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Human Computer Interaction, Aalto University

گواهی حساب اصلا نیاز نیست. من خودم 2 ماه پیش سفارت بودم همین نامه که توش نوشته چقدر حقوق دارمو نشونه سفارت دارم مشکلی هم نبود الانم در فنلاند دارم زندگی میکنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidfrr نمایش پست ها
    سلام، بچه ها یه سوال فنی.
    من بر طبق گفته های استادم در university of oulu قرار هست بهم ماهی حدودا 2900 یورو بدن. بر اساس اطلاعاتی که در سایتmigri.fi هست من می تونم استناد کنم به پولی که ماهیانه بهم میدن و گواهی بانکی رو ارائه ندم. بنظر شما چه کار کنم؟ گواهی حساب بانکی ببرم یا همون پولی که میدن رو بهش استناد کنم؟
    سوال بعد اینکه آیا باید گواهی حساب بانکی رو هم در سفارت فنلاند تایید کنم؟

Junior Member

سلام. من برای پست داک پذیرش دارم یعنی برای researcher اقدام می کنم که ماهی 3000 تا حقوقشه. کسی می دونه که باید همسرم نامه تمکن مالی یا گردش حساب داشته باشه یا نه؟