صفحه 2 از 35 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 343

موضوع: گواهی تمکن مالی (Bank Statement)

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز

دوستان من با یه موسسه اعزام دانشجو به فنلاند صحبت کردم میگفت باید 33 میلیون تو حساب داشته باشیم. درسته؟؟ اگر اشتباه نکنم تو همین انجمن خونده بودم 12 میلیون...

کدومش درسته؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master in biology, guilan university

باید معادل 12000 یورو تو حسابتون پول بذارین و بعد نامه تمکن مالی بگیرین.فقط یه نکته زمانی که پول واریز می کنید 24 ساعت بعد نامه تمکن مالی رو می دن( مال بانک پارسیان که اینطور بود)

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

نقل قول نوشته اصلی توسط zizi84 نمایش پست ها
    باید معادل 12000 یورو تو حسابتون پول بذارین و بعد نامه تمکن مالی بگیرین.فقط یه نکته زمانی که پول واریز می کنید 24 ساعت بعد نامه تمکن مالی رو می دن( مال بانک پارسیان که اینطور بود)
    خیلی مچکرم دوست عزیز

بعد میشه پول رو از حساب برداشت یا اینکه باید زمان renew کردن ویزا باید این مقدار در ویزا باشه؟؟

Junior Member fafa1361 آواتار ها

سلام من از سفارت پرسیدم چقدر پول باید باشه گفتن که معادل 6000 یورو. در بروشور های همراه نامه دانشگاه هم اشاره شده که سفارت تنها مبلغ یکسال تمکن مالی از شما می خواهد.

در مورد گرفتن نامه بانکی یک سئوال دارم. من تهران زندگی نمی کنم و امروز تونستم نامه ای از بانک تجارت شهرم بگیرم که گویا اول باید ببرمش امور بین الملل بانک تجارت در تهران و بعد از ترجمه و تایید از اونها ببرمش سفارت. خوب راستش برای من سخته که فردا برم تهران. هفته دیگه یکشنبه من نوبت سفارت دارم. آیا می تونم شنبه برم امور بین الملل و آیا یک روزه کارم راه می افته؟؟ در ضمن از امروز تا شنبه 4 روز فاصله زمانی هست و مبلغ حسابم تغییر می کنه!! کمی نگرانم می کنه این موضوع آیا همین نامه بانکی رو فقط تایید می کنن یا دوباره مانده حساب رو چک می کنن؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master in biology, guilan university

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای ویزای فنلاند

ببینید موضوع تاییدیه مالی یکی از مهم ترین بخش کارهاتون. اول از همه اگه تجارت شعبه ارزی توی شهرتون داشته باشه همونجا کارتون راه می افته. اگر نه اینو حتما از بانکتون بپرسد که اگر 4 روز فاصله بیفته اشکالی داره یا نه. من چون تجربه اینو دارم که کلا بانک های شهرهای دیگه علم کمتری دارن. بهتون پیشنهاد می کنم شماره بانک تجارت شعبه ارزی تهران و پیدا کنید و ازشون تلفنی بپرسید. یک روزه کارتون راه می افته (برای من 20 دقیقه ای آماده شد). ولی بنظرم اونا فقط این نامه رو تایید می کنن که این آقا در این تاریخ اینقدر پول تو حسابش بود. ولی بازم بپرسید ضرری نمی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Translation studies, Sheikh bahaee Uni(Esfahan)

سلام میشه لطف کنید بگید که اگه واسه دکترا پذیرش بگیریم مبلغی که تو بانک میذاریم باید واسه هزینه یک سال باشه یا 4 سال؟ ممنون

ببینید موضوع تاییدیه مالی یکی از مهم ترین بخش کارهاتون. اول از همه اگه تجارت شعبه ارزی توی شهرتون داشته باشه همونجا کارتون راه می افته. اگر نه اینو حتما از بانکتون بپرسد که اگر 4 روز فاصله بیفته اشکالی داره یا نه. من چون تجربه اینو دارم که کلا بانک های شهرهای دیگه علم کمتری دارن. بهتون پیشنهاد می کنم شماره بانک تجارت شعبه ارزی تهران و پیدا کنید و ازشون تلفنی بپرسید. یک روزه کارتون راه می افته (برای من 20 دقیقه ای آماده شد). ولی بنظرم اونا فقط این نامه رو تایید می کنن که این آقا در این تاریخ اینقدر پول تو حسابش بود. ولی بازم بپرسید ضرری نمی کنید.
    خیلی ممنونم از راهنماییتون
    من امروز با دردسر بالاخره تلفن امور بین الملل بانک تجارت رو پیدا کردم گفت 24 تا 48 ساعت طول می کشه ولی شما که از شهرستان می آین می تونین زودتر بگیرین!( اینم از محاسن شهرستانی بودن!!!!) در مورد وقفه زمانی هم حرفتون درسته باید بپرسم

نقل قول نوشته اصلی توسط mangashaw نمایش پست ها
    سلام میشه لطف کنید بگید که اگه واسه دکترا پذیرش بگیریم مبلغی که تو بانک میذاریم باید واسه هزینه یک سال باشه یا 4 سال؟ ممنون
    راستش اگر دقت کنین در سایت سفارت نوشته مبلغ 6000 یورو. از مسئول سفارت هم پرسیدم جواب داد که 6000 یورو کافیه حالا چه دوسال چه یک سال چه 4 سال! چون در واقع اولین بار چه دانشجوی مستر باشی چه دکتری فقط یک سال ویزا می دن. اگر دکتری با فاند باشی حتی نیاز به بیمه هم نداری چون اونجا خودشون بیمه ات می کنن فقط باید در فرم سفارت گزینه مربوط به اون رو علامت بزنی!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد تهران مرکز

پیش فرض Bank Statement

در بخش فارسي سايت www.Finland.org.ir گفته شده كه بايد Bank Statement براي 6000 يورو ارائه كنين. در اين مورد چند سوال دارم:

1. در سايت سفارت صحبتي از طول تحصيل نشده، از اونجا كه اجازه اقامت يكساله هست (و در صورت نياز تمديد ميشه) آيا همين 6000 يورو كافيه يا بستگي به طول تحصيل داره؟ (مثلا 12000 يورو براي 2 سال، همونطور كه بعضي از دوستان گفتن)
    2. همه بانك ها اين Statement رو به راحتي ميدن؟ يا بانك خاصي رو توصيه ميكنين؟
    3. بانك به زبان انگليسي ميده يا بايد ترجمه بشه؟