صفحه 4 از 35 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 343

موضوع: گواهی تمکن مالی (Bank Statement)

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7 نمایش پست ها
    تمکن مالی: ذکر شده به ازای هر سال 6000 یورو یعنی 12000 یورو، برای محکم کاری 14000 یورو پیشنهاد میکنم.
    برای بیمه رجوع کنید به: http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,6138.0.html
    نه نگفتند چه قدر طول میکشه تا ویزا بدن ولی فکر کنم 1.5، 2 ماهی معطلی داره.
    تلفن همیشه اشغال سفارت: 22242073
    منظورتون از تمکن مالی اینه که 12000 یا 14000 یورو تو حساب باشه یا با خودمون به بریم؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط anita tavakoli نمایش پست ها
    منظورتون از تمکن مالی اینه که 12000 یا 14000 یورو تو حساب باشه یا با خودمون به بریم؟
    منظور اینه که توی حسابتون باشه.... از حسابتون پرینت موجودی رو میگیرید و میرید سفارت....
    البته همون تور که توی اون فروم گفتم مقدارش 6000 چوق هست الان...
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

پیش فرض پاسخ : Bank Statement

سلام
    من یه نامه از 3 ماه پیش دارم از بانک.آیا کسی می دونه این نامه تاریخش باید کی باشه؟/ یعنی اگه اونو ببرم کافیه یا باز باید یکی دیگه بگیرم؟
    برای همسرم هم باید اون مقدار تو حساب من باشه یا یه حساب به نام خودش که 6000 یورو توش باشه؟ اگه جدا باشده میشه این 6000 یورو یک بار تو حساب من باشه بعد بریزم به حساب همسرم و اینجوری 2 تا گواهی بگیرم؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh17172 نمایش پست ها
    سلام
    من یه نامه از 3 ماه پیش دارم از بانک.آیا کسی می دونه این نامه تاریخش باید کی باشه؟/ یعنی اگه اونو ببرم کافیه یا باز باید یکی دیگه بگیرم؟
    برای همسرم هم باید اون مقدار تو حساب من باشه یا یه حساب به نام خودش که 6000 یورو توش باشه؟ اگه جدا باشده میشه این 6000 یورو یک بار تو حساب من باشه بعد بریزم به حساب همسرم و اینجوری 2 تا گواهی بگیرم؟؟؟
    با سلام،

به نظر من، 6000 یورو توی حساب همسرتون و اگر امکانش هست بیشتر از 6000 یورو در حساب خودتون باشه یعنی حداقل 12000 یورو.
    دلیل این حرفم فرم های PH1 و Pk1_Plus هست،که یکی مربوط به ساپورت هست، که کسی که قرار هست بره اونجا برای همسرش انجام میده و یکیش هم مربوط به دارایی های همسر شخصی هست که برای تحصیل عازم فنلاند میشه.

من با سفارت تماس گرافتم ولی جواب قطعی دریافت نکردم که 6000 یورو تو هر حساب کافیه یا همسر فرد اقدام کننده اصلی هم باید وضعیت مالی خود را اثبات کنه پس برای محکم کاری بهتره این کار را انجام بدین.

در مورد سوال دومتون : بله این امکان وجود داره ، یکبار برای خودتون پول را به حساب بزارید و یکبار برای همسرتون.

موفق باشید.

نامه پذیرش من هنوز نیومده، و فکر کنم 4-5 روز دیگه برسه دستم
    1- حالا سوال من اینکه اگر 1-2 روز دیگه برم گواهی مالی بگیرم و فرضا وقت مصاحبه من 15 روز دیگه بشه، تاریخ گواهی تمکن مالی قدیمی محسوب نمی شه؟ اصولا تاریخ تمکن مالی چند روز می تونه قدیمی تر باشه؟

(آخه الان یک پولی امانی تو دستم هست که می توتم باهاش تمکن مالی رو بگیرم و موقع نزدیک مصاحبه دوباره در به در پول نشم)

2- تمکن مالی از بانک تو شهرستان باشه که تاثیر منفی نداره تو کارم داره؟
    3- بعد از یک روز پول رو بردارم از تو بانک که ایرادی نداره، داره؟
    Whether you think you can or think you can't, you are right
    Henry Ford

جستجوی نتایج پذیرش http://www.applyabroad.org/forum/adm....php?do=search

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirSam نمایش پست ها
    نامه پذیرش من هنوز نیومده، و فکر کنم 4-5 روز دیگه برسه دستم
    1- حالا سوال من اینکه اگر 1-2 روز دیگه برم گواهی مالی بگیرم و فرضا وقت مصاحبه من 15 روز دیگه بشه، تاریخ گواهی تمکن مالی قدیمی محسوب نمی شه؟ اصولا تاریخ تمکن مالی چند روز می تونه قدیمی تر باشه؟

(آخه الان یک پولی امانی تو دستم هست که می توتم باهاش تمکن مالی رو بگیرم و موقع نزدیک مصاحبه دوباره در به در پول نشم)

2- تمکن مالی از بانک تو شهرستان باشه که تاثیر منفی نداره تو کارم داره؟
    3- بعد از یک روز پول رو بردارم از تو بانک که ایرادی نداره، داره؟
    سلام،

1- مشکلی نداره، تاریخ خاصی هم نداره ولی در کل بهتره که نزدیک به وقت سفارت نامه را بگیرید.
    2- هیچ فرقی با بانک های بزرگ در تهران نداره.
    3- هیچ مشکلی نیست میتونید پولتون را بردارید.

موفق باشید.

Junior Member

چقدر ما شهرستانیها تو هر چی باید مشکل داشته داشته باشیم. الان از صبح تا حالا هی از بانک به بانک میرم جواب درست و حسابی نمیدن. بانک ملی که میگه باید سه ماه حداقل پول تو حسابت باشه که میدونم الکی میگه. بانک خودم هم که پدرم حساب داره میگه ما پرینت میدیم به ارز نمیدیم! از یه طرف هی چونه میزنن نمیذارن بابام حسابش رو خالی کنه ببرم تو یه بانک دیگه!! حالا باز دوباره برم ببینم مثل آدمیزاد جواب میدن یا نه. ولی اینجوری که تو صفحات قبل خوندم باید برم امور بین الملل تهران. کشی این کار رو با بانک تجارت انجام داده؟

Junior Member

اگه این ضمانت نامه مالی رو از یه شعبه ی بانک ملی به english بگیریم , نیاز به تاییدیه بانک مرکزی هم داره !؟

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط m_parsa نمایش پست ها
    اگه این ضمانت نامه مالی رو از یه شعبه ی بانک ملی به english بگیریم , نیاز به تاییدیه بانک مرکزی هم داره !؟
    با سلام،

هر شعبه ای (ارزی) معمولا به انگلیسی صادر و مهر میکنه. همون کافی هست در صورت نیاز به تایید توسط شعبه مرکزی بانک مورد نظر شم خودشون به شما خواهند گفت (یا شما ازشون بپرسید)، اما در هر صورت نیاز به تایید بانک مرکزی نیست.

موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای دانشجویی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط mic_makarti نمایش پست ها
    با سلام،

فرم OLE_OPI برای خودتان(مشخصات همسر شما هم باید توش پر بشه)، فرم های OLE_PH1 و PK1_Plus برای همسرتان، که فرم اول (OLE_PH1) را همسرتون پر و در سفارت امضا خواهند کرد و فرم دیگر (PK1_Plus) را شما باید پر بفرمایید و در سفارت امضا کنید.

موفق باشید.
    سلام
    واقعا مرسی از توضیحات مفیدتون
    یه سئوال الان من که می خوام برای همسرم هم اقدام کنم باید تو حساب بانکی ام 12000 یورو باشه با یااینکه هر کدوم ما باید 6000 یورور تو حساب خاص خودش داشته باشه ؟
    مرسی