صفحه 5 از 35 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 343

موضوع: گواهی تمکن مالی (Bank Statement)

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای دانشجویی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط beatris نمایش پست ها
    سلام
    واقعا مرسی از توضیحات مفیدتون
    یه سئوال الان من که می خوام برای همسرم هم اقدام کنم باید تو حساب بانکی ام 12000 یورو باشه با یااینکه هر کدوم ما باید 6000 یورور تو حساب خاص خودش داشته باشه ؟
    مرسی
    با سلام،

فرم PK1 که شما پر میکنید در اصل مربوط به این میشه که دارید همسرتون را ساپورت میکنید.
    بنده برای خودم حدود 18 هزار یورو و برای همسرم حدود 10 هزار یورو در حساب گذاشتم وقتی گواهی مربوط به همسرم را به سفارت دادم با تعجب گفتند که برای اونم جدا گرفتی ؟!!!

از طرفی، من قبل از رفتن به سفارت باهاشون تماس داشتم گفتند که باید براش جدا پول بزاری .(که البته بنده دیگه اطمینان ندارم به حرف های یکی از کارمند های سفارت، اسم نمیارم).

من اگر جای شما بودم 12000 یورو تو حساب هودم و 6000 تا توی حساب همسرم میزاشتم و میرفتم.

با این حال توصیه میکنم از سفارت بپرسید (از کارمند مرد بپرسید!)

با تشکر.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Bank Statement

در مشهد ، كدام بانك را پيشنهاد ميكنيد كه انگليسي هم بدهد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibaba2 نمایش پست ها
    در مشهد ، كدام بانك را پيشنهاد ميكنيد كه انگليسي هم بدهد؟
    سلام
    من خودم مشهد رفتم بانك سامان حساب باز كردم و روز بعد هم نامه رو گرفتم به انگليسي.
    به همين راحتي به همين خوشمزگي

Junior Member

شانسم ما را نگاه كن، يك شبه 170 تومان يورو بالا رفت، من ديروز درخواست نامه تمكن مالي را ساعت 12 بود كه دادم به بانك پارسيان، بنظرم امروز نرخ نجومي 1720 تومان براي يورو روي نامه ام خورده ، شما چي توصيه ميكنيد ، دوباره درخواست بدم ؟ يا ميشه يه توضيحي در اين باره روي نامه نوشت.

Junior Member

سلام به همه بچه هاي گل اين فروم، خدا هر آرزويي داريد رو برآورده كند.

من Bank Statement گرفته ام ولي هرچند نوشم كه واسه فنلاند ميخوام و فرم را هم دقيقا به درستي پر كردم، و به كارمند بانك گفتم كه نرخ يورو را حتما تو نامم لطفا قيد كنيد ، ولي امروز كه رفتم به بانك ، نامه به نرخ دلار است و گفته 9038 دلار به تاريخ 8 June
    .

اولا ، اين را گفتم كه بقيه اشتباه من را تكرار نكنند ، حتما توي فرم درخواست بنويسند كه نرخ به يورو قيد شود.

دوما، اينكه آيا بابت اين موضوع، سفارت اشكال ميگريد، و آيا ممكنه كه من از شعبه درخواست كنم (يعني شدني) كه شعبه (يا شعبه مركزي تهران) نرخ يورو را به تاريخ همان روز 8 June به نامه من اضافه كند ؟ چون اگه بخوام با نرخ جديد دوباره اقدام كنم ، به 6000 يورو نميرسه؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط alibaba2 نمایش پست ها
    سلام به همه بچه هاي گل اين فروم، خدا هر آرزويي داريد رو برآورده كند.

من Bank Statement گرفته ام ولي هرچند نوشم كه واسه فنلاند ميخوام و فرم را هم دقيقا به درستي پر كردم، و به كارمند بانك گفتم كه نرخ يورو را حتما تو نامم لطفا قيد كنيد ، ولي امروز كه رفتم به بانك ، نامه به نرخ دلار است و گفته 9038 دلار به تاريخ 8 June
    .

اولا ، اين را گفتم كه بقيه اشتباه من را تكرار نكنند ، حتما توي فرم درخواست بنويسند كه نرخ به يورو قيد شود.

دوما، اينكه آيا بابت اين موضوع، سفارت اشكال ميگريد، و آيا ممكنه كه من از شعبه درخواست كنم (يعني شدني) كه شعبه (يا شعبه مركزي تهران) نرخ يورو را به تاريخ همان روز 8 June به نامه من اضافه كند ؟ چون اگه بخوام با نرخ جديد دوباره اقدام كنم ، به 6000 يورو نميرسه؟
    زیر موجودی حساب خودتون با دست بنویسید 1$ = X Euro (این X رو میتونید دقیقاً برای تاریخ مورد نظرتون از سایت XE.com در بیارید)... مشکلی هم پیش نخواهد اومد ان شاء الله... در مورد سفارتهای ایتالیا، سوئیس و مجارستان من تجربه کردم و مشکلی نبوده!
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت فنلاند

hi, is it ok to prepare bank statement a week before the embassy interview?when is the suitable time for it?..sorry because I do not have farsi font!!!

بله یک هفته جلوتر خوبه
    منتها قبلش با بانک خوب صحبت کنید (اگر از اون بانک تاحالا گواهی نگرفتی) که هم شما آمداه باشید و هم اونها که یکهو وقت کم نیارید از یک مسئله ای
    حتما تاریخ نامه و موجوی و اینکه به یورو را باشه تاکید کنید و قبل از تحویل نامه چک کنید،
    چون کارمندان بانک نامه به انگلیسی کم می زند ، داشتن اشکال تایپی و سوتی دور از ذهن نیست
    Whether you think you can or think you can't, you are right
    Henry Ford

جستجوی نتایج پذیرش http://www.applyabroad.org/forum/adm....php?do=search

Junior Member

سلام دوستان

آیا باید این مبلغ 6000 یورو رو بعد گرفتن ویزا به یه بانک توی فنلاند هم منتقل کنیم مثل آلمان یا نه ؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط Aaron64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا باید این مبلغ 6000 یورو رو بعد گرفتن ویزا به یه بانک توی فنلاند هم منتقل کنیم مثل آلمان یا نه ؟
    مرسی
    خیر... به محض دریافت Bank Statement میتونید حساب رو خالی کنید و نیازی نیست که پول رو به جای دیگه ای هم انتقال بدید
    Winners are simply willing to do what losers won't