صفحه 90 از 97 نخستنخست ... 40808182838485868788899091929394959697 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 970

موضوع: MBA

پیش فرض پاسخ : MBA

دوستان سلام... ممنون از همه کسایی که تجربیاتشون رو در اختیار سایرین قرار میدن... من میخواستم دوستانی که تجربه دارن من رو راهنمایی کنن
    من در حال حاضر دانشجوی مقطع دکترا هستم رشته مهندسی برق- مخابرات...الان برای فرصت مطالعاتی اومدم امریکا و تا چند روز دیگه دارم برمیگردم ایران که به امید خدا ظرف یه سال پایان نامه رو جمع و جور و دفاع کنم... از طرفی تقریبا از سال دوم لیسانس تو یکی از بانک های دولتی استخدام شدم و تا الان 12 سال سابقه کار دارم (بعد از گرفتن لیسانس به بخش مهندسی بانک منتقل شدم و کارهای فنی مخابراتی و زیر ساختی و ...) انجام میدم... لیسانسم دانشگاه ازاد تهران مرکز بودم با معدل 16.23 و ارشدم علوم تحقبقات تهران با معدل 18 ... دکترا هم دانشگاه بین المللی امام خمینی (قزوین) هستم. تصمیم دارم بعد از گرفتن دکترا برای MBA یا E-commerce اقدام کنم که با توجه به سابقه کاری بانکیم برام بسیار مفید هست. توی این یک سالی که امریکا بودم تونستم علاوه بر فاند وزارت علوم از استاد اینجا هم فاند بگیرم... زبانم خوبه اخرین بار ازمون PBT تافل رو 627 شدم و GRE هم 1100. البته در نظر دارم برای GMAT بخونم و نمره خوب بگیرم همینطور مجددا تافل... تو رشته خودم تا الان یه مقاله ای اس ای و یه مقاله ژورنال علمی پژوهشی و 5 تا کنفرانس خارجی دارم... 3 سال سابقه تدریس تو دانشگاه ازاد دارم و یه سال به عنوان استاد نمونه انتخاب شدم... داور و رییس نشست تعدادی از کنفرانس های داخلی و خارجی و چند تا ژورنال بودم و تو بعضی از این کنرفانس ها بعنوان داور و رییس نشست برتر هم انتخاب شدم... میخوام بدونم با شرایط من احتمال گرفتن پذیرش با فاند برای هر کدوم از این دو رشته چقدره؟ من اطلاعات زیادی از اوضاع پدیرش گرفتن تو مدیریت ندارم... ممنون میشم راهنماییم کنین...
    ویرایش توسط zentex1983 : November 29th, 2015 در ساعت 12:41 AM

Junior Member

سلام من سال آخر مهندسی شیمی دانشگاه دولتی ام ,سابقه ی کار درست و حسابی ندارم و در ضمن معدلم هم خوب نیست ، اما میخوام زمان بذارم شرایطمو درست کنم واسه ام بی ای تو آمریکا اقدام کنم , مشکل مالی ندارم ، فقط میخوام پذیرش بگیرم برم دکتری بگیرم برگردم ، میشه یه بامرام منو راهنمایی کنه...اینم بگم من میخوام دکتری بگیرم از آمریکا تویه رشته ی مدیریتی حالا اگه کاری میتونم بکنم که مدرکی به غیر از راه کنکور تو ایران بگیرم به عنوان فوق لیسانس که بعدش برم آمریکا دکتری بگیرم توی رشته ی مدیریت ،ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط sh2_47 : December 10th, 2015 در ساعت 09:01 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی ارشد مدیریت IT

سلام دوستان
    من لیسانش بازرگانی و در حال حاضر دانشجوی مدیریت it هستم با معدل بالای 17 می خواستم در رشته MBA ادامه تحصیل بدم در استان بیریتیش کمبیا از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن ممنون میشم که منو راهنمایی کنن چه فاکتورها و چه شرایط لازمه که بتونم همچین پذیرشی رو بگیرم
    فایل نامبر01نوامبر 2011 ,ایلتس ,6 دریافت آپدیت 21FEB15 ارسال اپدیت 12MAY15,دریافت نامه 18 ماه 14JUL15, سی اس کیو 14jun16 فایل فدرال 05DEC16. ویزا 19APR17
    آسمان با ديگران صاف است و با ما ابر دارد مي شود روزي صفا با ما هم امّا صبر دارد....شهریار

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط azghadian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانش بازرگانی و در حال حاضر دانشجوی مدیریت it هستم با معدل بالای 17 می خواستم در رشته MBA ادامه تحصیل بدم در استان بیریتیش کمبیا از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن ممنون میشم که منو راهنمایی کنن چه فاکتورها و چه شرایط لازمه که بتونم همچین پذیرشی رو بگیرم
    نمره خوب جیمت ! تنها همین ! (خوب یعنی بالای 650 و ترجیحا بالای 700 )
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی ارشد مدیریت IT

سلام
    نمیدونم اصلا می تونم همچین سوالی رو اینجا مطرح کنم یا نه راستش استاد یا موسسه خوب که بتونه برای گرفتن نمره بالای 650 کمک کن میشناسید اگر معرفی کنید ممنون میشم
    فایل نامبر01نوامبر 2011 ,ایلتس ,6 دریافت آپدیت 21FEB15 ارسال اپدیت 12MAY15,دریافت نامه 18 ماه 14JUL15, سی اس کیو 14jun16 فایل فدرال 05DEC16. ویزا 19APR17
    آسمان با ديگران صاف است و با ما ابر دارد مي شود روزي صفا با ما هم امّا صبر دارد....شهریار

با سلام خدمت دوستان، می خواستم بپرسم با توجه به اینکه لیسانس مکانیک بودم و کنکور MBA دادم آیا اگر گرایش عملیات و زنجیره تامین را بخونم شانس پذیرش در دکترای صنایع را دارم یا خیر؟(و اصلن این انتخاب مناسب است؟) و به طور کلی به نظرتون کدوم گرایش MBA برای اپلای مناسب تره؟ با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudzizou نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان، می خواستم بپرسم با توجه به اینکه لیسانس مکانیک بودم و کنکور MBA دادم آیا اگر گرایش عملیات و زنجیره تامین را بخونم شانس پذیرش در دکترای صنایع را دارم یا خیر؟(و اصلن این انتخاب مناسب است؟) و به طور کلی به نظرتون کدوم گرایش MBA برای اپلای مناسب تره؟ با تشکر
    راجع به کشور های دیگه اطلاع ندارم ولی توی آمریکا اکثر MBA ها general است و گرایش وجود نداره بسته به علاقه و درس هایی که انتخاب می کنید می تونیید concentration داشته باشید.اگر شما دنبال کار مهندسی صنایع هستید operation بیشتر مربوطه و به کارتون میاد ولی حقیقتش اصولا افرادی که MBA می خونن دکترای مهندسی نمی گیرن چون خیلی به نظر منطقی نمیاد . البته به نظر من و چیز هایی که من دیدم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

پیش فرض پاسخ : دکترای مدیریت - همه رشته ها

دوستان سوال من در مورد دکتری نیست ولی چون اینجا بهتر جواب میدن میپرسم. اگر کسی که میتونه ارشد رو با فاند مهندسی بخونه حالا هر کشوری ایا بعد ارشد ارزش داره همون کشور یه ارشد mba بگیره؟ کدوم گرایشش واقعا ارزش داره و ایا به کشوری که درش هستی بستگی داره؟ میخوام ببینم ایا این گرفتن ارشد mba ایا واقعا میتونه کمکی بکنه به فرد در اینده کاریش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    دوستان سوال من در مورد دکتری نیست ولی چون اینجا بهتر جواب میدن میپرسم. اگر کسی که میتونه ارشد رو با فاند مهندسی بخونه حالا هر کشوری ایا بعد ارشد ارزش داره همون کشور یه ارشد mba بگیره؟ کدوم گرایشش واقعا ارزش داره و ایا به کشوری که درش هستی بستگی داره؟ میخوام ببینم ایا این گرفتن ارشد mba ایا واقعا میتونه کمکی بکنه به فرد در اینده کاریش؟
    به آینده شغلی که کمک میکنه ولی اینکه میپرسید ارزش داره یا خیر بستگی به وضعیت شما دارد. به کشوری که هستید بستگی داره و به خیلی از موارد دیگه ذکر نکردید. (رزومه کاری و تحصیلی شما، بازار کار هدف، وضعیت مالی، اعتبار و کیفیت دانشگاه و...)

مثلا من نمیدونم شما قبلا کار هم کردید یا چه کاری کردید. به نظر من بلافاصله بعد از لیسانس یا فوق برای mba اپلای نکنید. دانشگاهها به سابقه کار توجه دارند و بدون تجربه کاری شانس پذیرش کم میشه. دانشگاههای خوب مثلا یک درصد بچه هاشون بدون سابقه کاری پذیرش گرفتند.
    بهتره یکی-دو سال کار بکنید بعد اگر لازم دیدید برید mba.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط solidsnake نمایش پست ها
    به آینده شغلی که کمک میکنه ولی اینکه میپرسید ارزش داره یا خیر بستگی به وضعیت شما دارد. به کشوری که هستید بستگی داره و به خیلی از موارد دیگه ذکر نکردید. (رزومه کاری و تحصیلی شما، بازار کار هدف، وضعیت مالی، اعتبار و کیفیت دانشگاه و...)

مثلا من نمیدونم شما قبلا کار هم کردید یا چه کاری کردید. به نظر من بلافاصله بعد از لیسانس یا فوق برای mba اپلای نکنید. دانشگاهها به سابقه کار توجه دارند و بدون تجربه کاری شانس پذیرش کم میشه. دانشگاههای خوب مثلا یک درصد بچه هاشون بدون سابقه کاری پذیرش گرفتند.
    بهتره یکی-دو سال کار بکنید بعد اگر لازم دیدید برید mba.
    ممنون دوست من
    فرض کنید کسی برق یا مکانیک خونده باشه و ارشد هم تموم کرده رزومش هم البته از نژر اکادمیک خوبه و البته میخواد وارد کارهای صنعتی نه به صورت مهندس عادی بشه. به خاطر این پرسیدم ایا گرایش خاصی از مدیریت میتونه کمکش کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)