صفحه 82 از 97 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 970

موضوع: MBA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : MBA

برای گرفتن پذیرش MBA از دانشگاه LTU در ایالت میشیگان نیازی به GMAT نیست!
    http://www.ltu.edu/management

Junior Member

برای گرفتن پذیرش MBA از دانشگاه LTU نیازی به GMAT نیست!

Junior Member

خبر خوب. برای گرفتن پذیرش MBA از دانشگاه LTU نیازی به GMAT نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط LTU نمایش پست ها
    برای گرفتن پذیرش MBA از دانشگاه LTU در ایالت میشیگان نیازی به GMAT نیست!
    ظاهرا فقط برای معدل بالای 15 نیازی به gmat نیست.
    شما اگر قصد داری بعد از ورود به خاک امریکا پناهنده بشی این دانشگاه بدردت میخوره وگرنه با مدرک mba اینجا تو امریکا کار گیرت نمیاد و ویزات که تموم بشه باید برگردی ایران. به نظر من mba برید که حداقل توی ranking ها باشه

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط LTU نمایش پست ها
    خبر خوب. برای گرفتن پذیرش MBA از دانشگاه LTU نیازی به GMAT نیست!

عمرا با پذیرش این دانشگاه ویزا هم بدن چه برسه به کار پیدا کردن بعد از اتمام تحصیل !!! دیگه آفیسر هم خوب میدونه کی داره میره بمونه و کی داره میره درس بخونه. دانشگاه دو قرونی یعنی طرف میخواد بمونه
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

سلام دوستان من نیاز اساسی به مشورت دارم
    من فوق ام بی ای شریف دارمبا 10 سال سابقه کار، 7 سال بعد از لیسانس و بیشترش مدیریتی. معدل 16.7، تافل 105، 4 سال پیش جی مت دادم 620 شد
    به نظرتون با این شرایط شانسی برای پذیرش ام بی ای تو کانادا دارم؟ حداقل مقداری هم فاند داشته باشه
    آیا اصولا مدرک دانشگاه کانادایی شانس کار پیدا کردن در آمریکا رو بالا میبره؟
    شانس من برای کار در آمریکا با مدرک و سابقه کار ایران تقریبا صفر هستش. آیا هزینه و درس خوندن تو کانادا کمکی میکنه و ارزشی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SOPHIE نمایش پست ها
    سلام دوستان من نیاز اساسی به مشورت دارم
    من فوق ام بی ای شریف دارمبا 10 سال سابقه کار، 7 سال بعد از لیسانس و بیشترش مدیریتی. معدل 16.7، تافل 105، 4 سال پیش جی مت دادم 620 شد
    به نظرتون با این شرایط شانسی برای پذیرش ام بی ای تو کانادا دارم؟ حداقل مقداری هم فاند داشته باشه
    آیا اصولا مدرک دانشگاه کانادایی شانس کار پیدا کردن در آمریکا رو بالا میبره؟
    شانس من برای کار در آمریکا با مدرک و سابقه کار ایران تقریبا صفر هستش. آیا هزینه و درس خوندن تو کانادا کمکی میکنه و ارزشی داره؟
    مدرک کانادایی شانس کار در آمریکا را بالا میبره ولی چرا قصد دارید برید کانادا درس بخونید و آمریکا کار بکنید؟ کلا هر کشوری که قصد دارید کار بکنید باید از همونجا هم مدرک بگیرید. این مساله برای mba خیلی مهمتر هم هست چون هر دانشگاه با شرکتهای همون منطقه ارتباط داره.
    شانس دارید ولی اگر gmat را نزدیک به 700 بکنید شانس پذیرش و فاند خیلی بالاتر میره
    ویرایش توسط solidsnake : November 1st, 2014 در ساعت 05:39 PM

Junior Member

ممنون از پاسخ سریعتون.
    من به خاطر همسرم برای ویزای مهاجرتی آمریکا اقدام کردم که یکی دو سالی طول میکشه. تا اون وقت نمیتونم آمریکا برم و ویزای دانشجویی هم بهم نمیدن.
    تو این مدت 2 راه دارم: یا همین جا ایران بمونم و به کارم ادامه بدم و 30-40 تومن درامد داشته باشم و بعد برم آمریکا فکری برای تحصیل و کار بکنم- یا برم کانادا و مدرک جدیدی بگیرم و در ضمن گاهی همسرم میتونه بهم سر بزنه
    دلم میخواد اگه قراره اپلای کنم همین امسال باشه و بعیده تو این وقت کم جی متم رو بتونم خیلی ارتقا بدم! هر چند اون موقع امتحان پرپ ها رو 700-710 میزدم ولی نمره م به خاطر استرس زیاد انقدر بد شد!

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط SOPHIE نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ سریعتون.
    من به خاطر همسرم برای ویزای مهاجرتی آمریکا اقدام کردم که یکی دو سالی طول میکشه. تا اون وقت نمیتونم آمریکا برم و ویزای دانشجویی هم بهم نمیدن.
    تو این مدت 2 راه دارم: یا همین جا ایران بمونم و به کارم ادامه بدم و 30-40 تومن درامد داشته باشم و بعد برم آمریکا فکری برای تحصیل و کار بکنم- یا برم کانادا و مدرک جدیدی بگیرم و در ضمن گاهی همسرم میتونه بهم سر بزنه
    دلم میخواد اگه قراره اپلای کنم همین امسال باشه و بعیده تو این وقت کم جی متم رو بتونم خیلی ارتقا بدم! هر چند اون موقع امتحان پرپ ها رو 700-710 میزدم ولی نمره م به خاطر استرس زیاد انقدر بد شد!
    خيلى بعيد ميدونم دانشگاه هاى خوب خيلى زير بار دوباره ام.بى.اى خوندن شما برن. اين كه تو كانادا درس بخونين يعنى كلى هزينه ، بهش فكر كردين؟
    هزينه زندگى متوسط تو تورنتو شايد حدود ٢ هزاردلار باشه (براى يك نفر) بعلاوه كه بورس هم ١٠٠٪ دانشگاه هاى خوب راحت نميدن.
    من جاى شما باشم صبر ميكنم و وقتى رسيدم آمريكا چندجا پرس و. جو ميكنم و بعد تصميم ميگيرم. ام.بى.اى خوندن اينجا تصميم مهميه
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    خيلى بعيد ميدونم دانشگاه هاى خوب خيلى زير بار دوباره ام.بى.اى خوندن شما برن. اين كه تو كانادا درس بخونين يعنى كلى هزينه ، بهش فكر كردين؟
    هزينه زندگى متوسط تو تورنتو شايد حدود ٢ هزاردلار باشه (براى يك نفر) بعلاوه كه بورس هم ١٠٠٪ دانشگاه هاى خوب راحت نميدن.
    من جاى شما باشم صبر ميكنم و وقتى رسيدم آمريكا چندجا پرس و. جو ميكنم و بعد تصميم ميگيرم. ام.بى.اى خوندن اينجا تصميم مهميه
    درباره هزینه ها که کاملا حق با شماست. من هم برای همین دارم تحقیق می کنم که آیا این سرمایه گذاری (نسبتا هنگفت) بعدن جواب میده و بازگشت داره یا نه. اگر بعدش تو آمریکا یک کار 6-7 هزار دلاری بشه باهاش پیدا کرد توجیه داره، چون همین طوری با این سابقه درخشان در ایران به من کار 1000 دلاری هم نمیدن!
    ولی خوب چند تا از هم دوره ای های سابقم الان دارن تو مک گیل، سایمون فریزر و ... ام بی ای میخونن، فاند نصفه هم گرفتن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)