صفحه 1 از 86 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 970

موضوع: MBA

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض MBA

از دوستان ، کسی هست که برای MBA اقدام کرده باشه ( ترجیحا دانشگاه های آمریکا و کانادا ) ؟
    یه سری سوالات کلی و پیش و پا افتاده دارم...
    ممنون میشم که جواب بدین...

من فوق صنایع دارم - چقدر احتمال داره با 2 سال سابقه کار هم زمان با درس ( فوق لیسانس ) از دانشگاه های معتبر پذیرش بگیرم ؟!
    دوستان خوب میدونن که روند گرفتن پذیرش خیلی پر هزینه هست ، اگه احتمالش خیلی پائینه هدف رو یکمی سهل تر بکنم...

ممنون از توجهتون
    ......

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : اقدام برای MBA

اصولا چيزي كه سخته پذيرش گرفتن نيست . fund داشتنه . در مورد MBA هم اين قضيه پيچيده تر مي شه .
    بعضي دانشگاهها براي اين كه رنكشون بره بالا از جهان سوم و متقاضي مونث و ... هرسال يك تعدادي رو مي گيرند. بايد search كنيد كه كدوم دانشگاهها همچين برنامه اي دارند. در اون صورت درصد fund گرفتنتون مي ره بالا. البته من جاهاي كمي ديدم كه كل هزينه رو در بر بگيره .
    در ضمن اولين قدم براي پذيرش رشته هاي مديريت دادن امتحان gmat هست كه براي دانشگاههاي با رنك بالا بايد بالاي 85% بشين. سايت www.mba.com رو مي تونيد هم براي Gmat ببينيد هم براي پذيرش

Junior Member

در مورد اینکه یک سری ئانشگاه ها هر سال برای اینکه رنکشون بره بال متقاضی مونث رو میگیرن و fund میدن میشه بیشتر راهنمایی کنین

میشه دقیقا بگین کدوم دانشگاه ها؟
    ویرایش توسط Olympia : September 21st, 2013 در ساعت 09:31 PM دلیل: ادغام

Junior Member

lمن دارم براي MBA اقدام مي كنم.البته در حال حاضر ساكن آمريكا هستم .فكر مي كنيد پذيرش بدن؟
    مونث هم هستم اميدوارم اين diversity براي من موثر باشه.

Junior Member

اقدام براي mba كلا سخت تر و زمان بر تر از رشته هاي مهندسي هست و ايميل به استاد هم اصلا فايده اي نداره بلكه ميتونه ضرر هم داشته باشه و مثل رشته هاي مهندسي نيست كه استاد تعيين كننده باشه چون پذيرش گرفتن اين رشته را admission committee بررسي ميكند نه استاد در همين فروم فايلي است كه يك دانشجوي دكترا نحوه ي پذيرش گرفتن خود را توضيح داده اينم از لينك
    http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=196.0

خیلی خیلی از لطف دوستان ممنونم ، ولی تماما اطلاعاتی بود که خودم داشتم !
    اون فایل رو هم خونده بودم متاسفانه !
    منظورم یه نفر بود که عملا دنبال این قضیه رفته باشه و مشکلاتی که مستقیما باهاش برخورد کرده رو من ازش بپرسم...
    اینکه کمک مالی نیست درست ، اما اگه بشه با وام و قرض و ... این مشکل رو مرتفع کرد ، آیا میشه این پول رو ظرف 2 سال تامین کرد !؟
    اصلا کار به ماها میدن یا سر کاریه ! آخه ببینین ، یهو یکی از خارج بره تو یه کشور دیگه و با یه سابقه کار مخصوص وطن خودش ، طرف باید خل باشه که یهو یه پست خوب بهش بده !!!! یا اصلا بهش کلا کار بده !!!!
    یکمی اطلاعات کلی و پیش و پا افتاده میخوام ولی دیگه نه در اون حد !!!! ;D
    اون فایل همه چیز رو توضیح داده ولی : 1. مخصوص ام.بی.ای نیست 2. اصلا تجربه پول درآوردن رو ذکر نکرده ( دقیقا همون جایی که مشکل منه ! )

بازم از همه دوستان که وقتشون رو گذاشتن ممنونم...
    و امیدوارم همیشه و در همه جا اینقدر زود به همدیگه کمک کنیم...
    ......

poooya
    Guest

1. در مورد MBA به اين راحتي نميشه گفت چقدر ميشه در آورد. تو انگليس starting salary از MBAهاي رنك بالا رو 40.000 پوند در ساله.
    2. به اين راحتي بدش هم كار خوب واسه ايراني ها گير نمياد. بايد از هر احاظ زبانت عالي باشه و سنس تجارت داشته باشي كه تو جاي بين‌المللي ما شوتيم! مهمترين مساله واسه يه MBA موبايل بودنشه. يعني صبح بره چين، شب برگرده اروپا، هفته ديگه بره امريكا! ما واسه هر كدوم اينا بايد سه ماه دنبال ويزا بدوييم.
    3. بورس هم تك و توك پيدا مي‌شه.
    4. قرض اگر منظورت loan از خارجه كه روش حساب نكن. تا اونجا كه من مي‌دونم به بعضي كشورا مدن فقط.
    5. post اولت با آخرت كلي فرق داره.

Junior Member

سلام،
    من می خواستم برای MBA استرالیا اقدام کنم.چون همنجور که دوستان گفتند گرفتن fund تو این رشته سخت.امریکا هم بدون fund خیلی سخت ویزا میده والا کل هزینهاش از استرالیا کمتر هم هست . و اشکال دیگش هم کار پیدا کردنه ، چون از تمام رشتها دارن واردMBAمیشن.من فکر کنم با این اوضاع همون بهتر که تو شاخه مهندسی کار کنیم بهر حال احتمالش کمه که به یک تازه وارد خارجی کار مدیریتی سطح بالا بدن و معمولا کسانی که وارد این رشته میشن یه جایی مشغول به کار هستند و سابقه زیاد دارن و برای گرفتن پست بهتر تلاش می کنن.
    من هنوز ایرانی که اونور MBA بخونه پیدا نکردم ،اگر باشه یه اطلاعاتی میشه بهمون بده.

Banned

پیش فرض دوستانی که برایMBA اقدام کردن يا الان در حال تحصيل هستن لطفاً کمک کنن

دوستان عزيز که رشته های مرتبط با business, management ميخونن مثلاً رشتهMBA ميشه بگن دقيقاً هدف اين رشته چی هست و يه سری اطلاعات کلی به من بدين که بتونم توی استفاده کنم ممنون ميشم

پیش فرض پاسخ : دوستانی که برایMBA اقدام کردن يا الان در حال تحصيل هستن لطفاً کمک کنن

براي اطلاعات بيشتر ميتونيد به لينك زير مراجعه كنيد. اگه سئوال ديگه اي داشتيد بپرسيد.

http://gsme.sharif.edu/~management/s...troduction.htm

صفحه 1 از 86 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)