صفحه 97 از 97 نخستنخست ... 478788899091929394959697
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 970

موضوع: MBA

پیش فرض پاسخ : MBA

سلام دوستان ,
    من کارشناسی ناپیوسته برق دارم گرایش ابزار دقیق معدل کاردانی 13 و معدل کارشناسیم 15.8 دارای 5 مقاله در زمینه برق.سال 92 فارغ التحصیل شدم و وارد بازار کار شدم (یه شرکت زدم و وارد بازار تجارت شدم بیشتر هم بحث واردات تجهیزات).
    بعد از 5 سال کار به این نتیجه رسیدم که بهتره برم در این زمینه تحصیل کنم و با کامیونیتی های بیزنسی اونجا ارتباط نزدیک بگیرم.زبانمم هم در حد ایلتس 7 هست چون زبان بیزنس انگلیسیه و منم در طی این مدت باهاش engage بودم .
    دنبال یه کورس فری یا نهایتا تا 3000 یورو توییشن فی سالانه مستر MBA هستم تو دانشگا های دولتی کشور های سطح اول اروپا(بغیر از المان که باید برم تو صف ویزا که کلی معتل میشم و تا اون موقع به لطف برادرا حتمن وارد جنگ شدیم)ممنون میشم اگه کسی بتونه دانشگاه بدرد بخور بهم معرفی کنه.
    سپاس

Junior Member Hossein178 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کنکوری

سلام دوستان عزیز امیدوارم تو سال 2019 هم کسی اینجا بزیسته!
    اما من سوال دارم راجب اینکه بهترین رشته برای لیسانس چیه؟ با این هدف که فوق رو بخوایم تو ی بیزینس اسکول خوب کانادا بگذرونیم.با دیپلم ریاضی
    اقتضاد
    مهندسی نرم افزار
    یا مدیریت مالی(که یک نفر میگفت برای فضای استارتاپی بسیار مناسب هست که هدف من هم همینه استارتاپ و کارآفرینی)
    نظرتون بسیار با ارزش خواهد بود
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی مهندسی کشاورزی_ علوم باغبانی دانشگاه تهران- ک

سلام دوستانه عزیز
    من یه تازه وارد هستم اینجا و تعریف این گروه و کمک هاش و خیلی شنیدم .
    متاسفانه به تازگی ویزای کانادای من که برای رشته MBA اقدام کرده بودم به دلیل این که گفتن ثابت نکردی برمی گردی ریجکت شده.
    الان دارم برای همین رشته در استرالیا تحقیق می کنم.
    لیسانس من کشاورزی از دانشگاه تهران و فوق لیسانس من بیوتکنولوژی از بین الملل امام هست سابغه کار در شرکت مهندسی نقشه برداری دارم
    ولی نمره GMAT و GRE ندارم
    کسی گزینه ای برای اپلای داره که به من معرفی کنه سپاسگذارم.

Junior Member

سلام
    نمیشه گفت بهترین رشته برای لیسانس چیه. من خودم با مهندسی صنایع از mba دانشگاه منیتوبا کانادا پذبرش گرفتم. همکلاسیهایی که داشتیم همه جور بکگراند (مهندسی، حسابداری... و حتی روانشناسی) داشتند. شما روی رشته ای که بهش علاقه دارید و توانمند هستید متمرکز بشین و سابقه کار مرتبط هم داشته باشین. بعد از پذیرش میتونید روی مسیر شغلی بعدی برنامه ریزی کنید. با آرزوی موفقیت

Junior Member

شما در مورد ریجکت شدن از کانادا به دلیلی که گفتین، یه سر به فرومهای مربوطه در اپلای ابرود بزنید و راهنمایی بگیرید. این مشکل قابل حله. من توی کانادا دانشگاههایی دیدم که mba یا ارشد مدیریت بدون GMAT یا GRE میدن (مثل UCW یا مثلا رشته MiM در دانشگاه وینیپگ https://www.uwinnipeg.ca/master-in-m...admission.html). شانستونو کماکان روی دانشگاههای کانادا امتحان کنید. mba استرالیا تا جایی که من میدونم گرونتر از کاناداست. منتها اکیدا توصیه میکنم بهتون GRE یا GMAT داشته باشین تا داشنگاههای بهتری بتونید برید.

سلام وقتون بخیر
    من ایسانس مدیریت بازرگانی ذارم و امسال MBA استراتژیک شریف قبول شدم، می‌خوام برای دکترا اقدام کنم تا دوسال دیگه می‌تونم تمام مدارک لازم رو جمع کنم و امتحان های لازم رو بدم ولی خیلی از دوستان گفته بودند که اصلا امکان fund گرفتن برای رشته‌ی من و دکترا در Bussines وجود نداره آیا واقعا هیچ ایرانی نیست که تونسته باشه با فاند برای دکترا پذیرش بگیره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maralvahedi نمایش پست ها
    سلام وقتون بخیر
    من ایسانس مدیریت بازرگانی ذارم و امسال MBA استراتژیک شریف قبول شدم، می‌خوام برای دکترا اقدام کنم تا دوسال دیگه می‌تونم تمام مدارک لازم رو جمع کنم و امتحان های لازم رو بدم ولی خیلی از دوستان گفته بودند که اصلا امکان fund گرفتن برای رشته‌ی من و دکترا در Bussines وجود نداره آیا واقعا هیچ ایرانی نیست که تونسته باشه با فاند برای دکترا پذیرش بگیره؟
    باسلام وتبریک بابت قبولی
    بسیاری از پوزیشن های دکترای بیزینس همراه با فاند است و پذیریش به نسبت رشته های مهندسی سخت تر اما امکان پذیر است. و بله هستند ایرانی هایی که اپلای کردند و پذیرش گرفتند و تعدادی از آنها از همین ام بی ای شریف بوده اند.

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

سلام وقتون بخیر
    دوست عزیز هیچ غیرممکنی وجود نداره. همه چیز به تلاش شما در این دو سال بستگی دارد. به این که چقدر از وقتتون تو این دو سال استفاده کنید. فقط یک نکته و توصیه مهم، هر قدر در این مدت ارشد وقت به کار و تحقیق و درس اختصاص دهید نتیجه اش را بطور ملموس در آینده ای نزدیک خواهید گرفت.
    موفق باشید

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

سلام وقتون بخیر

این چه حرفیه مردم میزنن...
    اتفاقا یکی از بچه های ام.بی.ای استراتژیک شریف دکتری راتمن قبول شد... اسمش دیگه یادم نمیاد این داستان مال ده سال پیش هست ولی میدونم جیمتش ۷۵۰ بود و تو شریف هم خیلی معدل خوبی داشت. الانم اشتباه نکنم لندن استاد هست LSE یا LBS

معدل خوب داشته باشین و جیمت بالای ۷۰۰ - میتونین پذیرش بگیرین . دکتری پذیرش بگیرین رووش فاند هم میدن
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

سلام وقتون بخیر

پیداش کردم:
    https://www.london.edu/faculty-and-r...les/v/vakili-k

و :
    https://jindal.utdallas.edu/faculty/...ahrokhitehrani
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)