نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
دوستان من یه نکته ای رو که خودم تجربه کردم ، بگم تا به درد کسایی که میخوان بعداً اقدام کنند بخوره و مثل من سر در گم نباشند.

من به دلیلی پاسپورتجدید نداشتم و نمیتونستم پاسپورت جدید بگیرم. ولی خب همونطوری که میدونید برای گرفتن وقت از سفارت باید هم توی سایت سفارت USVISA-INFO.COM شماره پاسپورت و زد و هم توی DS-160 که میخوایید پر کنید. توی DS-160 که تاریخ صدور و انقضا رو هم میخواد.

من پاسپورت جدید نداشتم ولی از طرفی میخواستم زود وقت سفارت بگیرم چون نمیتونستم دیر برم و فقط توی یه بازه زمانی خاص میتونستم برم برای سفارت.

اگه برای گرفتن وقت مشکل پاسپورت دارین و پاستون بعداً آماده میشه ، بخونین خیالتون راحت شه.

اینجا خیلی پرس و جو کردم ، خیلی ها اطلاع نداشتند و خیلی ها هم گفتند صبر کن پاسپورتت بیاد بعد وقت بگیر و اکانت بساز.

خلاصه دل و زدم به دریا و همه جا اطلاعات پاسپورت قدیمی رو دادم و وقت و گرفتم.

قبل رفتنم ( 2 هفته ) وقتی پاسپورت جدید اومد ( با شماره پاسپورت جدید ) رفتم سایت سفارت امریکا در آنکارا ، یه شماره تلفن بود برای Nonimmigrant ها. زنگ زدم و مشکل و گفتم. گفت باید الآن یه DS-160 جدید پر کنی و بعدم ایمیل بزنی به بخش
Contact Us سایتمون ( usvisa-info.com ) و بگی اونا برات شماره پاسپورتت و توی اکانتت درست کنند ( چون خودمون میتونیم DS-16 جدید بسازیم ولی اکانت رو نمیشه اطلاعاتش و تغییر داد و اونا باید انجام بدن )

خلاصه من DS-160 جدید و ( با شماره پاس جدید ) ساختم و سابمیت کردم و رفتم توی اکانتم ، Confirmation No اون فرم جدید و آپدیت کردم. بعد هم ایمیل زدم به Contact Us شون و یه روزه برام شماره پاس رو توی اکانت سفارتم هم ( usvisa-info.com ) عوض کردند.

بدون هیچ دردسری.

روز مصاحبه هم هیچ مشکلی پیش نیمد. حتی نیاز به DS-160 قدیمی هم نشد.

- آدرس ایمیلی که گفتم :
contactus_en_TR@visaops.com.

- تلفنی که گفتم : 00908502526355

سلام، خیلی ممنونم از بیان تجربتون، واقعا مفید بود.
منم دقیقا مشکل شمارو دارم، فقط شما گفتین که فرم DS-160 رو هم با همون پاسپورت قدیمی پر کردین و سابمیت کردین. میخواستم بدونم میشه فقط یه بخشی از فرمو پر کرد تا barcode رو گرفت (چون ظاهرا میشه از این barcode برای گرفتن وقت سفارت استفاده کرد)، ولی فرمو سابمیت نکرد و سیوش کرد. بعد از اینکه پاسپورت جدید اومد (مثلا یک ماه بعد) فرم DS-160 رو سابمیت کرد؟