صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 49

موضوع: مشکل پاسپورت

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : مشکل پاسپورت

نقل قول نوشته اصلی توسط aamirmon نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من تاریخ انقضای گذرنامم 20 ماه دیگه ست و امکان تمدیدش رو هم ندارم. آیا برای ویزای دانشجویی گرقتن از آمریکا (برای P.h.D) دچار مشکل می شم؟
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    نه 20 ماه مشکلی نداره، حداقل اعتبار گذرنامه در زمان صدور ویزا 6 ماهه.

Junior Member

سلام
    کمک فوری لطفا
    فامیل من دو بخشی هست. پاس قبلی با فاصله بوده و حالا تو ای۲۰ و پرداخت سویس هم با اسپیس از هم جداس. پاس جدیدم بهم پیوستس و وقت سفارت و ای۱۶۰ هم به هم پیوسته طبق پاسپورت زدم. هفته دیگه وقت سفارتمه و برخی دوستان گفتن پاستو عوض کن . ویزای دوبی هم با فامیل پیوسته اومده. کلا چیکار کنم؟

Junior Member

سلام
    ببخشید یه مشکل داشتم که خیلی خیلی سریع میخوام حلش کنم. خوشحال میشم کمکم کنید.
    من از یه دانشگاه آمریکایی برای پاییز امسال پذیرش دارم ولی هیچی ندارم الان. نه پاسپورت، نه I-20 و نه...
    البته منتظر I-20 هستم که تا 3 هفته بعد بیاد دستم.

من امروز رفتم نظام وظیفه میدان سپاه و پرسیدم که هر سال چند بار میشه از ایران خارج شد. اونام گفتن 2 بار.
    مشکل من اینه: من چه جور باید برای گرفتن پاسپورت و گرفتن وقت سفارت و خروج از کشور اقدام کنم در حالیکه دوبار میشه از ایران خارج شم؟؟ (با توجه به اینکه برای گرفتن پاسپورت باید یه دلیل برای خروج از کشور داشته باشی و یه فرصت از اون 2 تا فرصت برای خروج از کشورت می پره)+ ضمنن 20 روز وقت میدن که بری و بیای ایران

میتونم توی این 20 روز هم پاسپورت بگیرم هم وقت سفارت؟؟

آقا کمکم کنید این مشکلات اساسی رو حلشون کنم
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    AUT - Mech Eng( Manufacturing & Prodection)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenpat نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید یه مشکل داشتم که خیلی خیلی سریع میخوام حلش کنم. خوشحال میشم کمکم کنید.
    من از یه دانشگاه آمریکایی برای پاییز امسال پذیرش دارم ولی هیچی ندارم الان. نه پاسپورت، نه I-20 و نه...
    البته منتظر I-20 هستم که تا 3 هفته بعد بیاد دستم.

من امروز رفتم نظام وظیفه میدان سپاه و پرسیدم که هر سال چند بار میشه از ایران خارج شد. اونام گفتن 2 بار.
    مشکل من اینه: من چه جور باید برای گرفتن پاسپورت و گرفتن وقت سفارت و خروج از کشور اقدام کنم در حالیکه دوبار میشه از ایران خارج شم؟؟ (با توجه به اینکه برای گرفتن پاسپورت باید یه دلیل برای خروج از کشور داشته باشی و یه فرصت از اون 2 تا فرصت برای خروج از کشورت می پره)+ ضمنن 20 روز وقت میدن که بری و بیای ایران

میتونم توی این 20 روز هم پاسپورت بگیرم هم وقت سفارت؟؟

آقا کمکم کنید این مشکلات اساسی رو حلشون کنم
    ممنون.
    نه این طوری نیست تا اونجایی که من میدونم برای ویزای تحصیلی مدت خروج 6 ماهه هست. شما در حال تحصیل هستید یا فارغ التحصیل شدید یا خواهید شد بزودی؟

Junior Member

ممنون از جوابتون.
    من الان دارم ارشد میخونم ولی آخرسر که ویزا رو گرفتم انصراف میدم. (چون با کارشناسی اپلای کردم)

آخه میترسم که برای گرفتن پاسپورت اقدام کنم (چون لازمه برای وقت ویزا گرفتن) بعدش نتونم توی اون مدتی که میذارن برم خارج، وقت سفارت بگیرم مخصوصن از ترکیه.
    حالا به نظرتون چیکار کنم؟
    اصلا" میتونم با نامه بازی و... سه بار خارج شم؟

قازماخ جان دستت درد نکنه کمکمون کن.

Member
    رشته و دانشگاه
    AUT - Mech Eng( Manufacturing & Prodection)

والا شرایط شما یکم برای من جدیده و تا حالا برخورد نداشتم. شما مطمئنی فقط 20 روز اجازه خروج داری؟ این برای همه کسانی که در حال تحصیلن صدق میکنه؟ بذار گیجت نکنم شاید یه دفعه اشتباه جواب بدم...
    شما اینجا سوالتو مطرح کن و مهلت خروج در حین تحصیل رو بپرس.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gazmakh نمایش پست ها
    والا شرایط شما یکم برای من جدیده و تا حالا برخورد نداشتم. شما مطمئنی فقط 20 روز اجازه خروج داری؟ این برای همه کسانی که در حال تحصیلن صدق میکنه؟ بذار گیجت نکنم شاید یه دفعه اشتباه جواب بدم...
    شما اینجا سوالتو مطرح کن و مهلت خروج در حین تحصیل رو بپرس.
    آره بابا. اتفاقا" روی گواهی اشتغال به تحصیلم زمان خروج و ورودو نوشت و گفت برو باجه ی فلان.

امروز رفتم میدان سپاه. فقط یه پاسپورت میخواستم... اونا سریع یه برگه دادن که دلیل خروج و مدتی که میشه برم و برگردمو نوشته بود. نوشته شده بود تا 4 خرداد میتونم برگردم...

البته من فقط میخواستم بدونم که شرایطش چیه که اونا حتی وقت برگشت به اینجا رو هم درج کردن توی اون برگه!!!
    مرسی از جوابت.
    قربانام.

Junior Member

سلام دوستان، من بعد از گرفتن وقت سفارت، پاسپورتم رو عوض کردم که اعتبار بیشتری داشته باشه. الان باید کار خاصی انجام بدم یا کاری لازم نیست بکنم و با پاس جدید برم سفارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenpat نمایش پست ها
    آره بابا. اتفاقا" روی گواهی اشتغال به تحصیلم زمان خروج و ورودو نوشت و گفت برو باجه ی فلان. امروز رفتم میدان سپاه. فقط یه پاسپورت میخواستم... اونا سریع یه برگه دادن که دلیل خروج و مدتی که میشه برم و برگردمو نوشته بود. نوشته شده بود تا 4 خرداد میتونم برگردم... البته من فقط میخواستم بدونم که شرایطش چیه که اونا حتی وقت برگشت به اینجا رو هم درج کردن توی اون برگه!!! مرسی از جوابت. قربانام.
    ای کاش شما با پاسپورت قبلیت اول وقت سفارت میگرفتی بعد اقدام میکردی برای پاسپورت و اجازه خروج و . . .

پست بعدیم و بخون.
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

دوستان من یه نکته ای رو که خودم تجربه کردم ، بگم تا به درد کسایی که میخوان بعداً اقدام کنند بخوره و مثل من سر در گم نباشند.

من به دلیلی پاسپورتجدید نداشتم و نمیتونستم پاسپورت جدید بگیرم. ولی خب همونطوری که میدونید برای گرفتن وقت از سفارت باید هم توی سایت سفارت USVISA-INFO.COM شماره پاسپورت و زد و هم توی DS-160 که میخوایید پر کنید. توی DS-160 که تاریخ صدور و انقضا رو هم میخواد.

من پاسپورت جدید نداشتم ولی از طرفی میخواستم زود وقت سفارت بگیرم چون نمیتونستم دیر برم و فقط توی یه بازه زمانی خاص میتونستم برم برای سفارت.

اگه برای گرفتن وقت مشکل پاسپورت دارین و پاستون بعداً آماده میشه ، بخونین خیالتون راحت شه.

اینجا خیلی پرس و جو کردم ، خیلی ها اطلاع نداشتند و خیلی ها هم گفتند صبر کن پاسپورتت بیاد بعد وقت بگیر و اکانت بساز.

خلاصه دل و زدم به دریا و همه جا اطلاعات پاسپورت قدیمی رو دادم و وقت و گرفتم.

قبل رفتنم ( 2 هفته ) وقتی پاسپورت جدید اومد ( با شماره پاسپورت جدید ) رفتم سایت سفارت امریکا در آنکارا ، یه شماره تلفن بود برای Nonimmigrant ها. زنگ زدم و مشکل و گفتم. گفت باید الآن یه DS-160 جدید پر کنی و بعدم ایمیل بزنی به بخش
    Contact Us سایتمون ( usvisa-info.com ) و بگی اونا برات شماره پاسپورتت و توی اکانتت درست کنند ( چون خودمون میتونیم DS-16 جدید بسازیم ولی اکانت رو نمیشه اطلاعاتش و تغییر داد و اونا باید انجام بدن )

خلاصه من DS-160 جدید و ( با شماره پاس جدید ) ساختم و سابمیت کردم و رفتم توی اکانتم ، Confirmation No اون فرم جدید و آپدیت کردم. بعد هم ایمیل زدم به Contact Us شون و یه روزه برام شماره پاس رو توی اکانت سفارتم هم ( usvisa-info.com ) عوض کردند.

بدون هیچ دردسری.

روز مصاحبه هم هیچ مشکلی پیش نیمد. حتی نیاز به DS-160 قدیمی هم نشد.

- آدرس ایمیلی که گفتم :
    contactus_en_TR@visaops.com.

- تلفنی که گفتم : 00908502526355

ویرایش توسط majid1991 : May 12th, 2015 در ساعت 06:58 PM
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)