صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 49

موضوع: مشکل پاسپورت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل پاسپورت

دستت درد نکنه.
    جوابت خیلی خوب بود.

آخه مشکل اینه که من اصلا" پاسپورت قبلی ندارم که بخوام با اون وقت بگیرم. ولی فکر کنم میشه با شماره پاسپورت یه نفر دیگه اینکارو بکنم.

ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    دوستان من یه نکته ای رو که خودم تجربه کردم ، بگم تا به درد کسایی که میخوان بعداً اقدام کنند بخوره و مثل من سر در گم نباشند.

من به دلیلی پاسپورتجدید نداشتم و نمیتونستم پاسپورت جدید بگیرم. ولی خب همونطوری که میدونید برای گرفتن وقت از سفارت باید هم توی سایت سفارت USVISA-INFO.COM شماره پاسپورت و زد و هم توی DS-160 که میخوایید پر کنید. توی DS-160 که تاریخ صدور و انقضا رو هم میخواد.

من پاسپورت جدید نداشتم ولی از طرفی میخواستم زود وقت سفارت بگیرم چون نمیتونستم دیر برم و فقط توی یه بازه زمانی خاص میتونستم برم برای سفارت.

اگه برای گرفتن وقت مشکل پاسپورت دارین و پاستون بعداً آماده میشه ، بخونین خیالتون راحت شه.

اینجا خیلی پرس و جو کردم ، خیلی ها اطلاع نداشتند و خیلی ها هم گفتند صبر کن پاسپورتت بیاد بعد وقت بگیر و اکانت بساز.

خلاصه دل و زدم به دریا و همه جا اطلاعات پاسپورت قدیمی رو دادم و وقت و گرفتم.

قبل رفتنم ( 2 هفته ) وقتی پاسپورت جدید اومد ( با شماره پاسپورت جدید ) رفتم سایت سفارت امریکا در آنکارا ، یه شماره تلفن بود برای Nonimmigrant ها. زنگ زدم و مشکل و گفتم. گفت باید الآن یه DS-160 جدید پر کنی و بعدم ایمیل بزنی به بخش
    Contact Us سایتمون ( usvisa-info.com ) و بگی اونا برات شماره پاسپورتت و توی اکانتت درست کنند ( چون خودمون میتونیم DS-16 جدید بسازیم ولی اکانت رو نمیشه اطلاعاتش و تغییر داد و اونا باید انجام بدن )

خلاصه من DS-160 جدید و ( با شماره پاس جدید ) ساختم و سابمیت کردم و رفتم توی اکانتم ، Confirmation No اون فرم جدید و آپدیت کردم. بعد هم ایمیل زدم به Contact Us شون و یه روزه برام شماره پاس رو توی اکانت سفارتم هم ( usvisa-info.com ) عوض کردند.

بدون هیچ دردسری.

روز مصاحبه هم هیچ مشکلی پیش نیمد. حتی نیاز به DS-160 قدیمی هم نشد.

- آدرس ایمیلی که گفتم :
    contactus_en_TR@visaops.com.

- تلفنی که گفتم : 00908502526355

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenpat نمایش پست ها
    دستت درد نکنه.
    جوابت خیلی خوب بود.

آخه مشکل اینه که من اصلا" پاسپورت قبلی ندارم که بخوام با اون وقت بگیرم. ولی فکر کنم میشه با شماره پاسپورت یه نفر دیگه اینکارو بکنم.

ممنون.
    وقتی شماره رو هم میشه از DS-160 عوض کرد ( درواقع با پر کردن یک فرم DS-160 جدید ) و خود سفارت شماره پاسپورت و از روی اکانت USVISA-INFO.COM عوض میکنه دیگه پس شما اگه شماره پاس یکی دیگه رو بزنی ( یا اصلاً هر شماره ای ) فرقی نخواهد کرد و مشکلی پیش نمیاد.
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Junior Member epsilonn آواتار ها

سلام دوستان
    من تازه کلیر شدم و هنوز واسه پیکاپ نرفتم. من پاسپورتم دو سال و 3 ماه وقت داره و برای Master میرم، یعنی وقتی درسم تموم میشه( 2 سال دیگه) پاسم فقط 3 ماه معتبره. خوب تو این شرایط دیگر نمیتونم با پاسی که سه ماه تاریخ داره برای دکترا اقدام کنم و باید پاس جدید بگیرم. آیا اینطوری مجبور نمیشم از آمریکا خارج بشم و از نو برای ویزا برای دکترا اقدام کنم؟؟ البته میدونم که اگه در حین تحصیل پاس را عوض کنید، ویزای توی پاسپورت قدیمی هنوز معتبر و قابل استفاده است. ولی این که بعد از اتمام Master که عملا اون ویزا دیگه اعتباری نداره آیا شرایط واسه مقطع بعدی عوض میشه یا نه را نمیدونم!! آیا توصیه نمیکنید که همین الان قبل از پیکاپ پاسمو عوض کنم؟ ببخشید که سوالم یکم عجیبه!!

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط epsilonn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه کلیر شدم و هنوز واسه پیکاپ نرفتم. من پاسپورتم دو سال و 3 ماه وقت داره و برای Master میرم، یعنی وقتی درسم تموم میشه( 2 سال دیگه) پاسم فقط 3 ماه معتبره. خوب تو این شرایط دیگر نمیتونم با پاسی که سه ماه تاریخ داره برای دکترا اقدام کنم و باید پاس جدید بگیرم. آیا اینطوری مجبور نمیشم از آمریکا خارج بشم و از نو برای ویزا برای دکترا اقدام کنم؟؟ البته میدونم که اگه در حین تحصیل پاس را عوض کنید، ویزای توی پاسپورت قدیمی هنوز معتبر و قابل استفاده است. ولی این که بعد از اتمام Master که عملا اون ویزا دیگه اعتباری نداره آیا شرایط واسه مقطع بعدی عوض میشه یا نه را نمیدونم!! آیا توصیه نمیکنید که همین الان قبل از پیکاپ پاسمو عوض کنم؟ ببخشید که سوالم یکم عجیبه!!
    آخه پاسپورتی که 2 سال اعتبار داره رو عوض نمیکنن که!!!!
    ویزای آمریکام 2 حالت داره: سینگل که سه ماه بیشتر اعتبار نداره، مولتیپل که 2 سال اعتبار داره، تو هر دو حالت شما اعتبار ویزاتون زودتر از پاسپورتت تموم میشه پس وایستید که رفتید آمریکا 2 سال دیگه عوض کنید.
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

Junior Member

سلام دوستان،حقیقتش من چون مسترمو مالزی خوندم و ۴ سال و‌نیم اونجا بودم، پاسپورتمو اونجا تمدید کردم. و الان که برگشتم، کمتر از ۶ ماه ایرانم، و واسه ادرس تو راهنمای پر کردن فرم DS- 160 نوشته باید ادرستون ادرس مهل اقامت ۶ ماه گذشته باشه. ۱. حالا اینکه من طبیعتا باید ادرس مالزی رو بدم دیگه؟ ولی ادرسی که میخوام پاسپورتو بدم، محل کار خواهرم تو مالزیه.‌ چجوری ۳ تا ادرس بدم؟۲. من محل issue کردن پاسپورتو یه جا تو راهنما گفته اگه تمدید کردید تو یه کشور دیگه، بازم کشور نشنالیتی تون رو بدید، بعد واسه where was the passport issued که سوال بعدیشه، که مثال هم هند رو زده، زده اگر خارج از کشورتون بود مت یو اس، اونجا رو بزنید. من چکار کنم؟ممنون.

ApplyAbroad Hero

دوستان عکسی که برای DS-160 و جهت ارائه به سفارت دارم با عکس روی پاسپورت یکم فرق می کنه چون اون عکس مال 3 سال پیش هست، به نظرتون با توجه به اینکه هنوز پاسپورتم 1 سال و نیم وقت داره بهتره بعد از مصاحبه سفارت، در خواست تعویض بدم یا این تفاوت عکس ها برای صدور ویزا و ورود به آمریکا مشکلی ایجاد نمی کنه؟ مرسی

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    دوستان عکسی که برای DS-160 و جهت ارائه به سفارت دارم با عکس روی پاسپورت یکم فرق می کنه چون اون عکس مال 3 سال پیش هست، به نظرتون با توجه به اینکه هنوز پاسپورتم 1 سال و نیم وقت داره بهتره بعد از مصاحبه سفارت، در خواست تعویض بدم یا این تفاوت عکس ها برای صدور ویزا و ورود به آمریکا مشکلی ایجاد نمی کنه؟ مرسی
    مشکلی که برای ورود و ویزا ایجاد نمیشه، پاسپورت رو همون ور عوض کنید مجانیه:-)
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

Junior Member

سلام دوستان، من در آمریکا دانشجو هستم و متاسفانه پاسپورتم رو در آمریکا گم کردم و مجبور شدم پاسپورت چدید از دفتر حفاظت منافع بگیرم. ویزای آمریکای من که single entry هم بود و اعتبارش هم گذشته بود توی پاسپورت قبلیم بود که گم شد و من فقط اسکنشو دارم. من می خوام تابستون از آمریکا خارج بشم و دوباره برای ویزا اپلای کنم. خواستم اگر کسی از دوستان تجربه مشابهی داره اگه میشه با من در میون بذاره چون یه مقدار نگران هستم که این پاسپورت و ویزای گم شده مشکل ساز بشه! ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    آخه پاسپورتی که 2 سال اعتبار داره رو عوض نمیکنن که!!!!
    ویزای آمریکام 2 حالت داره: سینگل که سه ماه بیشتر اعتبار نداره، مولتیپل که 2 سال اعتبار داره، تو هر دو حالت شما اعتبار ویزاتون زودتر از پاسپورتت تموم میشه پس وایستید که رفتید آمریکا 2 سال دیگه عوض کنید.
    البته اگر به اداره گذرنامه تهرانپارس مراجعه کنید، می تونید پاسپورتتون را با اینکه دو سال اعتبار داره عوض کنید

پاسپورت که نهایتاً یک هفته ای میاد. برای دلیل، بگو میخوام برم امارات GMAT امتحان بدم. یک ووچر GMAT هم برای خودت درست کن بده دانشگاه معرفیت کنه نظام وضیفه. اینجوری می تونی برای سفارت بری ( وثیقه باید بذاری ). ضمناً اون 2 دفعه رو اصلاً جدی نگیر. بری خواهش کنی بازم اجازه میدن خارج بشی. ( من خودم این کار رو کردم).
    از همه اینها گذشته شما وقتی می خوای بری برای تحصیل در مقطع بالاتر، باید بری معافیت تحصیلی بگیری که دیگه مشکل رفت و آمد در دوران تحصیلت نداشته باشی ( اون 20 روزی که میگی میشه کل مدت تحصیلت )

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)