صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 110

موضوع: مهاجرت به آمریکا از طریق دعوتنامه خویشاوندی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آمریکا از طریق دعوتنامه خویشاوندی

سلام دوستان لطفا کمکم کنید

برادر من لاتاری برنده شد و الان پنج سال و نیم هست که امریکا هست البته سالی یک بار سفر به ایران داشت که قبلا میگفتن اگر سفر نکنه سه ساله سیتیزن میشه ولی اگه سفر کنه پنج ساله.
    به هر حال الان پنج سال و نیم شده و من میخوام بدونم میتونه الان برای خواهر مجردش اقدام کنه؟؟ و هم برای پدر و مادرش؟
    راستش بعضیا میگن ترامپ تغییراتی داده و بعضی ها میگن چون سیتیزن شده میتونه و تغییرات در مورد اونها اعمال نمیشه .
    راستش من اصلا نمیدونم تغییری در روند اخذ اقامت ازین طریق شده یا خیر
    ازتون خواهش میکنم که بهم کمک کنین یا کسانی که شرایط من رو دارن کمک کنن که بدونم اگر میشه به برادرم اطلاع بدم . خودش انقدر درگیره و هنوز دانشجو هست انجا که فکر نکنم خودش دنبالش بره و حتی احساس میکنه که برای خواهر شدنی نیست.
    لطفا کمک کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط aph نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا کمکم کنید

برادر من لاتاری برنده شد و الان پنج سال و نیم هست که امریکا هست البته سالی یک بار سفر به ایران داشت که قبلا میگفتن اگر سفر نکنه سه ساله سیتیزن میشه ولی اگه سفر کنه پنج ساله.
    به هر حال الان پنج سال و نیم شده و من میخوام بدونم میتونه الان برای خواهر مجردش اقدام کنه؟؟ و هم برای پدر و مادرش؟
    راستش بعضیا میگن ترامپ تغییراتی داده و بعضی ها میگن چون سیتیزن شده میتونه و تغییرات در مورد اونها اعمال نمیشه .
    راستش من اصلا نمیدونم تغییری در روند اخذ اقامت ازین طریق شده یا خیر
    ازتون خواهش میکنم که بهم کمک کنین یا کسانی که شرایط من رو دارن کمک کنن که بدونم اگر میشه به برادرم اطلاع بدم . خودش انقدر درگیره و هنوز دانشجو هست انجا که فکر نکنم خودش دنبالش بره و حتی احساس میکنه که برای خواهر شدنی نیست.
    لطفا کمک کنین
    فکر میکنم اقدام از طریق خویشاوندی شامل خواهر و برادر نشه
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

سلام به همه دوستان، من برای خواهرم که به تازگی بچه دار شده و می خواد به پروندشون بچه رو اضافه کنه می خواستم با یکی دو تا وکیل مهاجرت که حرفه ای هستن و سابقه درست حسابی دارن مشورت کنه، ممنون میشم به من پیغام خصوصی بدین اگر شرکت معتبری می شناسین.

یک دنیا سپاس
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

Junior Member

سلام
    يك سوال دارم، من دعوتنامه سفارتم اومده چون مادرم سالها پيش با گرين كارت برام اقدام كرده بود ولي مي دونم الان برم سفارت بخاطر travel ban ريجكت ميشم، ايا مي تونم تحصيلي اقدام كنم و مثلا ويزاي تحصيلي براي فوق ليسانس بگيرم بدون فاند و سفارت هم كه رفتم هيچ حرفي از اقدام خانوادگيم نزنم بعد كه رسيدم امريكا برم دنبال كارم كه نامش اومده و گرين كارت بگيرم؟ در واقع مي خوام با اين روش سفارت رو دور بزنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Tornodo نمایش پست ها
    سلام
    يك سوال دارم، من دعوتنامه سفارتم اومده چون مادرم سالها پيش با گرين كارت برام اقدام كرده بود ولي مي دونم الان برم سفارت بخاطر travel ban ريجكت ميشم، ايا مي تونم تحصيلي اقدام كنم و مثلا ويزاي تحصيلي براي فوق ليسانس بگيرم بدون فاند و سفارت هم كه رفتم هيچ حرفي از اقدام خانوادگيم نزنم بعد كه رسيدم امريكا برم دنبال كارم كه نامش اومده و گرين كارت بگيرم؟ در واقع مي خوام با اين روش سفارت رو دور بزنم
    شما چه از دعوتنامه بگید چه نگید تمام اطلاعاتتان الان تو سفارت هست. وقتی مادرتون براتون اقدام کرد نشون دادید که قصد مهاجرت دارید. خیلی احتمال اینکه بهتون ویزا بدند غیر مهاجرتی کمه تقریبا غیر ممکن هست

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

واقعيتش اين موضوع رو در مورد كسي شنيدم كه همزمان لاتاري برنده شده و ويزاي دانشجويي گرفته (فكر كنم در اخرين دوره اي كه لاتاري مي دادن ولي سفارت ريجكت مي كرد).بعد با ويزاي دانشجويي رفته و اونجا لاتاريش رو به گرين كارت تبديل كرده. يعني سفارت نفهميده كه ايشون لاتاري شركت كرده و ويزاي تحصيلي بهش داده. گفتم شايد در مورد من هم همين اتفاق بيفته!

Junior Member

سلام به همه دوستان، من به تازگی وقت سفارت برای ویزای مهاجرتی از طریق خویشاوندی گرفتم. آیا کیسی می شناسید که با وجود تراول بن ترامپ ویزای مهاجرتی گرفته باشه؟

Junior Member

سلام وقت بخیر
    عموی من در سال 2012 برای پدرم اقدام میکنه (من در اون زمان 13 ساله بودم)چهار روز پیش نامه ای با پیک به عموم رسیده که پرونده ی ما پذیرفته شده و در اون نامه درج شده که 45 روز اینده اطلاعات بیشتری به دست ما میرسه.حالا سوال من اینه که چقدر احتمال رد شدن ما وجود داره؟(در مورد ویزا البته)زمان مصاحبه چه چیزی باید ارایه بشه به مامور؟ من در صورت دریافت گرین کارت نیازی به مدرک زبان ایلتس و یا تافل دارم؟از زمانی که پامونو اونجا بزاریم چند وقت بعدش به ما گرین کارت داده میشه؟اگر ممکنه یه نفر پروسه رو برای من توضیح بده ممنون میشم.
    با سپاس

Junior Member

در ضمن یادم رفت که بگم عموی من سیتیزن هستند
    نقل قول نوشته اصلی توسط tinamir نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    عموی من در سال 2012 برای پدرم اقدام میکنه (من در اون زمان 13 ساله بودم)چهار روز پیش نامه ای با پیک به عموم رسیده که پرونده ی ما پذیرفته شده و در اون نامه درج شده که 45 روز اینده اطلاعات بیشتری به دست ما میرسه.حالا سوال من اینه که چقدر احتمال رد شدن ما وجود داره؟(در مورد ویزا البته)زمان مصاحبه چه چیزی باید ارایه بشه به مامور؟ من در صورت دریافت گرین کارت نیازی به مدرک زبان ایلتس و یا تافل دارم؟از زمانی که پامونو اونجا بزاریم چند وقت بعدش به ما گرین کارت داده میشه؟اگر ممکنه یه نفر پروسه رو برای من توضیح بده ممنون میشم.
    با سپاس

کسی میدونه اگر کسی برای پدر و مادرش افدام کنه تا بیان امریکا برا یهمیشه بمونن وضعیت بیمه والدین چی میشه؟ بیمه خصوصی خیلی گرونه. آیا راه دیگه ای هست تا برای والدین بیمه تهیه کرد؟

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)