صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 110

موضوع: مهاجرت به آمریکا از طریق دعوتنامه خویشاوندی

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آمریکا از طریق دعوتنامه خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ جامع و کاملتون.
    تو سایتشون دیدم نوشته اصل ترجمه ی مدارک مثل شناسنامه و.... اگر ترجمه از ایران باشه اشکال نداره؟ با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه؟
    به نظرتون بگم اصل مدارک رو مادرم بفرستن من بدم اینجا ترجمه کنن؟
    سایت یک سری چیزهای کلی را می نویسد، اما یک ایمیل برای شما می آید که دقیقا می گه چه چیزهایی را بایستی که بفرستید. لطفا لینک زیر را مطالعه بفرمائید:

https://travel.state.gov/content/vis...documents.html

این طور که نوشته کپی مدارک را باید بفرستید و اصل آنها را در هنگام مصاحبه با خود داشته باشید. منظور از کپی برای ما همان ترجمه رسمی است که کپی آن مدرک نیز بدان ضمیمه شده. فکر می کنم هم ترجمه رسمی تو ایران قابل قبوله و هم جاهایی تو آمریکا هست که ترجمه رسمی آنها هم قابل قبوله.

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

دوستان یه سوال داشتم از خدمتتون
    من الان امریکا هستم و گرین کارت دارم ولی هنوز سیتیزن نشدم.چطور میتونم یه دعوتنامه برای خانوادم بفرستم که برای یک سفر بیان پیشم؟؟؟؟
    کیس:3*****2017
    ds260: 5/5/2016
    نتیجه: ویزا یک ضرب
    اولین ورود:20/feb/2017

Junior Member

سلام و خسته نباشید. من میخوم برای مهاجرت به آمریکا و یا کانادا اقدام کنم. لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و برادرم سه ساله که آمریکا زندگی میکنه و گرین کارت داره.
    میخوام زودتر بتونم برم پیشش البته قصدم اینه که اقامت دائم بگیرم. میشه منو راهنمایی کنید که چطور میتونم اقدام کنم؟ شرایط مالیم چقدر باید باشه؟ راحتترین راه کدومه؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kathrin نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید. من میخوم برای مهاجرت به آمریکا و یا کانادا اقدام کنم. لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و برادرم سه ساله که آمریکا زندگی میکنه و گرین کارت داره.
    میخوام زودتر بتونم برم پیشش البته قصدم اینه که اقامت دائم بگیرم. میشه منو راهنمایی کنید که چطور میتونم اقدام کنم؟ شرایط مالیم چقدر باید باشه؟ راحتترین راه کدومه؟
    برادر شما باید تابعیت آمریکا را بگیره که حدودا 2 - 3 سال طول می کشه بعدا برای شما اپلای کنه که فکر کنم اونم 15 سالی (یکم کمتر یا بیشتر) طول بکشه. اگر می خواهید به آمریکا مهاجرت کنید سریع ترین راه ویزای دانشجوییه که وارد آمریکا بشوید و گرین کارت را از طریق کار یا ازدواج دریافت کنید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    عموی من حدود 40 سال هست که آمریکا زندگی میکنه.
    میخواستم ببینم چطور میتونم با کمک عموم در کوتاه ترین زمان ممکن اقامت آمریکا بگیرم؟
    آیا از طریق دعوتنامه میشه اقدام کرد؟
    البته بگم که خودم 38 سالمه و متاهل هستم و یک فرزند دارم.
    خودم و خانمم هم فوق لیسانس کامپیوتر داریم.
    پیشاپیش از لطفتون تشکر میکنم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfzfz نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    عموی من حدود 40 سال هست که آمریکا زندگی میکنه.
    میخواستم ببینم چطور میتونم با کمک عموم در کوتاه ترین زمان ممکن اقامت آمریکا بگیرم؟
    آیا از طریق دعوتنامه میشه اقدام کرد؟
    البته بگم که خودم 38 سالمه و متاهل هستم و یک فرزند دارم.
    خودم و خانمم هم فوق لیسانس کامپیوتر داریم.
    پیشاپیش از لطفتون تشکر میکنم
    با سلام
    عموی شما برای پدر شما اپلای کنه بعد از حدود 15 سال پدر شما گرین کارت می گیره، بعد چون شما متاهل هستید نمی تونه بلافاصله اقدام کنه و بعد از نزدیک به 6 سال که تابعیت گرفت می تونه برای شما اقدام کنه و بعد از حدود 14 سال نوبت شما می شه (این تخمین ها بر اساس شرابط امروزه و قطعا می تونه تغییر کنه اما فکر نمی کنم که خیلی بهتر بشه)
    گر می خواهید به آمریکا مهاجرت کنید سریع ترین راه ویزای دانشجوییه که وارد آمریکا بشوید و گرین کارت را از طریق کار دریافت کنید.

Junior Member

سلام
    برادر من بیش از ۳۰ ساله آمریکا زندگی میکنه و سیتیزن اونجاست.
    من ۳۱ سالمه. فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و مجردم.
    آیا میتونم برای گرین کارت آمریکا اقدام کنم؟ سریعترین روشش چی هست و از کجا باید شروع کنم؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara6666 نمایش پست ها
    سلام
    برادر من بیش از ۳۰ ساله آمریکا زندگی میکنه و سیتیزن اونجاست.
    من ۳۱ سالمه. فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و مجردم.
    آیا میتونم برای گرین کارت آمریکا اقدام کنم؟ سریعترین روشش چی هست و از کجا باید شروع کنم؟
    ممنون
    اگر از طریق خویشاوندی برادر شما مستقیما اقدام کنه شاید 15 سال طول بکشه. اگر برای پدر یا مادر شما اقدام بکنه و گرین کارت بگیرند و سپس بلافاصله برای شما اقدام کنند حداقل 4، 5 سالی سریع تره اما تا زمان گرفتن گرین کارت بایستی مجرد بمانید. این اعداد تقریبیه و بر اساس شرایط موجوده. به نظر من بهترین سریعترین مسیر ویزای دانشجوییه، بعد از اینکه وارد شدید راه های زیادی برای ماندن دارید مثل ازدواج، گرفتن کار به خصوص در یک موسسه غیر انتفاعی (Non-Profit) و درخواست گرین کارت از طریق کارفرما.

Junior Member

سلام، برادر همسر من سیتزن آمریکا هستن و سال 2010 برای همسرم اقدام کردن، ما الان پیگیری کردیم که وضعیت چطوره، دیدیم الان برای کسایی که سال ۲۰۰۴ اقدام کردند رو دارمد انجام میدن
    سوال من اینه که یعنی ۶ سال دیگه نوبت ما میشه؟؟
    و اینکه اون موقع (سال 2010) که برای همسرم اقدام کردن ایشون مجرد بودن، الان که ازدواج کردن و بچه داریم، به ما هم گرین کارت میدن؟ باید برادرش برای ما هم کاری کنه؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه منو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sam63a نمایش پست ها
    سلام، برادر همسر من سیتزن آمریکا هستن و سال 2010 برای همسرم اقدام کردن، ما الان پیگیری کردیم که وضعیت چطوره، دیدیم الان برای کسایی که سال ۲۰۰۴ اقدام کردند رو دارمد انجام میدن
    سوال من اینه که یعنی ۶ سال دیگه نوبت ما میشه؟؟
    و اینکه اون موقع (سال 2010) که برای همسرم اقدام کردن ایشون مجرد بودن، الان که ازدواج کردن و بچه داریم، به ما هم گرین کارت میدن؟ باید برادرش برای ما هم کاری کنه؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه منو

متاسفانه تا جایی که بنده اطلاع دارم با توجه به قوانین جدید کلا احتمال گرفتن این مدل از ویزا منتفی هست و از بعد تراول بن 3، هیچ ویزایی از این نوع صادر نشده. حتی پدر و مادر سیتیزن امریکا هم باشند برای فرزند بالای 18 سالشون نمیتونن گرین کارت بگیرند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)