صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 110

موضوع: مهاجرت به آمریکا از طریق دعوتنامه خویشاوندی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آمریکا از طریق دعوتنامه خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط omaran نمایش پست ها
    متاسفانه تا جایی که بنده اطلاع دارم با توجه به قوانین جدید کلا احتمال گرفتن این مدل از ویزا منتفی هست و از بعد تراول بن 3، هیچ ویزایی از این نوع صادر نشده. حتی پدر و مادر سیتیزن امریکا هم باشند برای فرزند بالای 18 سالشون نمیتونن گرین کارت بگیرند.
    همینجا من خوندم که اگر برای خواهر و یا برادر اقدام کنند حدود ۱۵ سال بعد میتونند برن ، این مدل دیگه وجود نداره؟؟ اتفاقا براد همسرم برای پدر و مادرشون اقدام کردن و اونا سال ۲۰۱۱ گرین کارتشونو گرفتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sam63a نمایش پست ها
    همینجا من خوندم که اگر برای خواهر و یا برادر اقدام کنند حدود ۱۵ سال بعد میتونند برن ، این مدل دیگه وجود نداره؟؟ اتفاقا براد همسرم برای پدر و مادرشون اقدام کردن و اونا سال ۲۰۱۱ گرین کارتشونو گرفتن
    من باز الان کمی شرایط بولتن ۳ رو رفتم خوندم گویا هنوز به خواهرو برادر ویزا میدن، اما به من و بچمون فکر نکنم

Junior Member

فرزندی که سیتیزن امریکا هست اکه برای والدینش اقدام کنه برای گرین کارت چه مدت بعد طول می کشه تا گرین کارت بگیرنن

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiee69 نمایش پست ها
    فرزندی که سیتیزن امریکا هست اکه برای والدینش اقدام کنه برای گرین کارت چه مدت بعد طول می کشه تا گرین کارت بگیرنن
    طبق قوانین آمریکا این کیس Immediate محسوب می شه و توی صف قرار نمی گیرد و بعد از پذیرفته شدن و معمولا بین 6 ماه تا یک سال به وقت سفارت می رسد، البته شرایط ایرانی ها یک کم خاصه، ممکنه برای بعضی ها که کم شانسند Background Check کمی طول بکشه و برای ورود هم طبق قوانینی که ترامپ وضع کرده نیاز به waiver داره و باید وکیل بگیرید که کار را انجام بده که همین می تونه کار را طولانی تر هم بکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidit نمایش پست ها
    طبق قوانین آمریکا این کیس Immediate محسوب می شه و توی صف قرار نمی گیرد و بعد از پذیرفته شدن و معمولا بین 6 ماه تا یک سال به وقت سفارت می رسد، البته شرایط ایرانی ها یک کم خاصه، ممکنه برای بعضی ها که کم شانسند Background Check کمی طول بکشه و برای ورود هم طبق قوانینی که ترامپ وضع کرده نیاز به waiver داره و باید وکیل بگیرید که کار را انجام بده که همین می تونه کار را طولانی تر هم بکنه.

مرسی از راهنماییتون با توجه به قوانین موجود الان ما اقدام کنیم تکلیف پروندمون چی میشه اصن بررسی میشه یا نه ؟ باید چیکار کنیم ویور هم میگن تاثیری نداره

Junior Member

سلام دوستان،خواهر من سینی زن امریکا هستن،پیش وکیل رفتن برای درخواست ویزای خویشاوندی برای من،وکیل گفته۵هزار دلار میگیرن،ایا این عدد منطقیه به نظرتون؟خودم نمیتونم این پروسه رو انجام بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    سلام دوستان،خواهر من سینی زن امریکا هستن،پیش وکیل رفتن برای درخواست ویزای خویشاوندی برای من،وکیل گفته۵هزار دلار میگیرن،ایا این عدد منطقیه به نظرتون؟خودم نمیتونم این پروسه رو انجام بدم؟
    من مطمین نیستم که محدودیت های گرفتن ویزاهای آمریکا برای ایرانیها شامل شما میشه یا نه ولی کلا اگر واجد شرایط باشید و خودتون بتونید فرم‌ها و مدارک رو آماده کنید احتیاجی به وکیل ندارید.

Junior Member

ممنونم از جوابتون،شما اطلاعی از مراحلش دارید؟منظورم اینه که پروسش به چه شکله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون،شما اطلاعی از مراحلش دارید؟منظورم اینه که پروسش به چه شکله؟
    https://travel.state.gov/content/tra...ant-visas.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    ۱- آیا برای فرم آی-۱۳۰ نیاز دارم که ترجمه شناسنامه همسر و فرزندم هم ضمیمه کنم؟ یا فقط واسه خودم کافیست در مرحله اول؟

۲-آیا باید سند ازدواج خودم(و ترجمه) را هم ضمیمه کنم؟

۳-ترجمه کارت ملی‌ هم باید سابمیت کنم یا نه؟

۴-فک کنم کپی ترجمه کافیه و اصل ترجمه رو لازم نیست پست کنم، درسته؟

۵-ترجمه شناسنامه با مهر دارالترجمه کافیه؟ یا باید ترجمه رسمی‌ با مهر وزارت خارجه باشه؟

۶-شناسنامه مادرم هم بایذ ترجمه کنم؟
    ممنونم از پاسخگوییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)