صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 110

موضوع: مهاجرت به آمریکا از طریق دعوتنامه خویشاوندی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به آمریکا از طریق دعوتنامه خویشاوندی

یک فرد اقامت دایم چه مدت طول خواهد کشید تا بتواند دختران روی 21 سال و مجرد خود را به امریکا ببرد؟در جایی اشاره شده بود که حدود 7 سال زمان میبرد آیا این تخمین درست هست؟ گرفتن وکیل این مدت را چه مقدار میتواند کاهش دهد؟ آیا حضور دختران در کشور دیگر و نداشتن امنیت در کشور خودشان تاثیری در سرعت کار پذیرش خواهد داشت؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان مادر بنده از طریق خواهرش که شهروند امریکا هست اقدام کردند ، بعد از حدود ۱۰ سال ، زمان مصاحبه برای شهریور در آنکارا براشون تعیین شد و باید شهریور آنجا باشند . من چند تا سوال داشتم :
    ۱ - مدیکال باید حتما در آنکارا انجام شود ؟ اگر در ایران هم میشود انجام شود باید مدرک خاصی به بیمارستان داده شود ؟؟
    ۲ - من ازدواج کرده ام و اگر مادرم بخواهد برای من اقدام کند ، آیا همین ۱۰ سال طول خواهد کشید ؟
    ممنون از همه
    ویرایش توسط cupid7 : July 21st, 2015 در ساعت 01:05 PM

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم . من یه آماتورم ولی زبان انگلیسیم خوبه و 17 سال سن دارم .
    میخواستم بگم که من از طرف یکی از فامیل های دورمون میتونم دعوت نامه بگیرم ولی نمیدونم که برای رفتن به امریکا ، بعد از گرفتن دعوت نامه چیکار باید بکنم ؟ چه نوع ویزایی باید بگیرم ؟ به کدوم یک از ادارات ایران مراجعه کنم ؟ در ضمن ، سربازی هم نرفتم و دارم کنکور میدم .
    از شما خواهش میکنم که اطلاعاتتون رو به من بدید ........ با تشکر از همتون

Junior Member

دوستان دو تا سوال. اگر فرضا فردی اقامت دائم (اصلا اقامت دائم یعنی چی؟ نوع ویزاش چی میشه؟) رو تونست بگیره آیا سایر اعضای خانواده میتونن درخواست بدن؟ بعد اینکه ایشون باید درخواست بده یا اعضای خانواده میتونن خودشون اقدام کنن؟
    حالا چه مدت طول میکشه؟ در صورتی که فرد مجرد باشه چقدر؟ و اگر متاهل باشه چقدر؟ آیا این مدت زمانی ممکنه در آینده تغییر کنه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط lmnop نمایش پست ها
    دوستان دو تا سوال. اگر فرضا فردی اقامت دائم (اصلا اقامت دائم یعنی چی؟ نوع ویزاش چی میشه؟) رو تونست بگیره آیا سایر اعضای خانواده میتونن درخواست بدن؟ بعد اینکه ایشون باید درخواست بده یا اعضای خانواده میتونن خودشون اقدام کنن؟
    حالا چه مدت طول میکشه؟ در صورتی که فرد مجرد باشه چقدر؟ و اگر متاهل باشه چقدر؟ آیا این مدت زمانی ممکنه در آینده تغییر کنه؟

با سلام

جهت فهم معنای ویزای مهاجرتی ، اقامت دائم و ویزای غیر مهاجرتی به ویکیپدیا مراجعه کنید !
    ۱. اگر منظورتون از سایر اعضای خانواده ، بستگان درجه ۱ هست ، پاسخ مثبت هست !
    ۲. فرد مقیم یا سیتیزن باید برای مهاجرت هر کدوم از اعضای خانوادش که مشتاق هست ، اقدام کنه !
    ۳. زمان رسیدگی به پرونده بستگی به نسبت فرد با مقیم یا سیتیزن امریکا داره !

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiUSA نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم . من یه آماتورم ولی زبان انگلیسیم خوبه و 17 سال سن دارم .
    میخواستم بگم که من از طرف یکی از فامیل های دورمون میتونم دعوت نامه بگیرم ولی نمیدونم که برای رفتن به امریکا ، بعد از گرفتن دعوت نامه چیکار باید بکنم ؟ چه نوع ویزایی باید بگیرم ؟ به کدوم یک از ادارات ایران مراجعه کنم ؟ در ضمن ، سربازی هم نرفتم و دارم کنکور میدم .
    از شما خواهش میکنم که اطلاعاتتون رو به من بدید ........ با تشکر از همتون
    با سلام

دعوتنامه ای که شما منظورت هست ، دعوتنامه غیر مهاجرتی هست چون یک مقیم یا سیتیزن امریکا فقط میتونه برای بستگان درجه ۱ درخواست مهاجرت بده !
    شما با دعوتنامه ای که فامیل دورتون برات میفرسته ، فقط میتونی درخواست ویزای توریستی امریکا B2 رو بکنی و بعد از سیاحت و ملاقات با بستگان هم باید خاک امریکا رو ترک کنی وگرنه میشی یک مهاجر غیرقانونی تحت پیگیرد !

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط cupid7 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان مادر بنده از طریق خواهرش که شهروند امریکا هست اقدام کردند ، بعد از حدود ۱۰ سال ، زمان مصاحبه برای شهریور در آنکارا براشون تعیین شد و باید شهریور آنجا باشند . من چند تا سوال داشتم :
    ۱ - مدیکال باید حتما در آنکارا انجام شود ؟ اگر در ایران هم میشود انجام شود باید مدرک خاصی به بیمارستان داده شود ؟؟
    ۲ - من ازدواج کرده ام و اگر مادرم بخواهد برای من اقدام کند ، آیا همین ۱۰ سال طول خواهد کشید ؟
    ممنون از همه
    سلام

۱. اگر مصاحبه ایشون آنکارا هست ، لزوما مدیکال هم باید در مطب دکتر اونگان (دکتر معتمد سفارت در ترکیه) انجام بشه !
    در ایران هیچ یک از جنبه های مدیکال جز دریافت واکسن های ضروری قابل انجام نیست !
    ۲. با زمانبندی فعلی ، حداقل ۵ سال از زمان ورود مادرتون زمان میبره تا ایشون سیتیزن بشن و بعد از سیتیزن شدن و درخواست مهاجرت برای شما ، ۱۱ سال طول میکشه که شما برای مصاحبه دعوت بشید !
    جمعا ۱۶ سال

موفق باشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط elec_202000 نمایش پست ها
    یک فرد اقامت دایم چه مدت طول خواهد کشید تا بتواند دختران روی 21 سال و مجرد خود را به امریکا ببرد؟در جایی اشاره شده بود که حدود 7 سال زمان میبرد آیا این تخمین درست هست؟ گرفتن وکیل این مدت را چه مقدار میتواند کاهش دهد؟ آیا حضور دختران در کشور دیگر و نداشتن امنیت در کشور خودشان تاثیری در سرعت کار پذیرش خواهد داشت؟

با سلام

۱. به شرطی که ایشون مجرد بمونه ، ۷ سال زمان تقریبی هست از زمانی که درحواست مهاجرت ایشون داده میشه تا زمانی که ایشون به مصاحبه دعوت بشه !
    ۲. گرفتن وکیل هیچ کمکی نمیکند ، حتی یک روز ! (نکته : مراقب وعده های دروغین بعضی وکلای بی اخلاق باشید)
    ۳. داشتن یا نداشتن امنیت ، هیچ ربطی به موضوع مهاجرت از طریق خانواده نداره . ایشون درخواست ویزای عدم امنیت و پناهندگی نمیکنه ، درخواست ویزای F2B میکنه !

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

دعوتنامه ای که شما منظورت هست ، دعوتنامه غیر مهاجرتی هست چون یک مقیم یا سیتیزن امریکا فقط میتونه برای بستگان درجه ۱ درخواست مهاجرت بده !
    شما با دعوتنامه ای که فامیل دورتون برات میفرسته ، فقط میتونی درخواست ویزای توریستی امریکا B2 رو بکنی و بعد از سیاحت و ملاقات با بستگان هم باید خاک امریکا رو ترک کنی وگرنه میشی یک مهاجر غیرقانونی تحت پیگیرد !

موفق باشید
    جناب ahr270 ، از شما بابت پاسخ دادن بسیار متشکرم
    ولی یه سوال برام پیش اومد : نمیشه که با دعوت نامه ی این فامیل دورمون برم LA و بعد از اینکه وارد امریکا شدم ، با یه دختر امریکایی ازدواج کنم و از طریق اون green card بگیرم ؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiUSA نمایش پست ها
    جناب ahr270 ، از شما بابت پاسخ دادن بسیار متشکرم
    ولی یه سوال برام پیش اومد : نمیشه که با دعوت نامه ی این فامیل دورمون برم LA و بعد از اینکه وارد امریکا شدم ، با یه دختر امریکایی ازدواج کنم و از طریق اون green card بگیرم ؟؟
    با سلام

شما در هر زمان میتونی با یک PR یا CITIZEN امریکا ازدواج کنی و همسرتون براتون درخواست مهاجرت و اقامت کنه اما
    ۱. درخواست مهاجرت همسر ، ۶ ماهه قابل انجام نیست
    ۲. شما اگر شرایط بازگشت قوی ای نداشته باشی ، اصلا آفیسر با ویزای B2 شما موافقت نمیکنه ، چه با دعوتنامه ، چه بدون دعوتنامه .

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)